Прочитайте офіційний опис

Про Skies Airline Training

Пілот

Skies Airline Training - це навчальна організація, затверджена EASA, яка надає професійні послуги з підготовки льотних екіпажів та екіпажів для авіакомпаній, а також для самостійних спонсорів у нашому навчальному центрі у Стокгольмі, Швеція.

Обсяг тренувань охоплює підготовку льотних інструкцій (інтегровані ATPL та модульні PPL, CPL, ME, IR), рейтинг інструкторів польотів (FI, CRI, IRI, TRI, SFI), а також початковий, аттестаційний та тип навчання екіпажу.

EASA схвалив оператор ATO, CCTO та FSTD

Skies Airline Training працює в суворій відповідності з європейськими (EASA) та міжнародними (ICAO) правилами та правилами. Наші схвалення видаються та контролюються Шведською агенцією цивільної авіації (SCAA).

На додаток до нашого схвалення АТО, Skies також має окреме схвалення CCTO (EASA Організація навчальної підготовки бортпровідників), що має дозвіл на проведення початкового навчання, допиту на посадку та підготовку кабінних екіпажів на Airbus та Boeing.

Найсучасніші симулятори авіаційних тренувань "Sky Assist" мають проривний візуальний реалізм, реплікацію кокпіту, високоякісне моделювання авіоніки, а також характеристики польоту та наземної обробки, які не відрізняються від повністю експлуатованого літального апарату.

Засоби

Заклади "Авіалінії" проводяться в міжнародному аеропорту Стокгольм-Скавста, на південь від столиці Швеції у Стокгольмі.

Шкільні заклади

 • 1000sqm офісних приміщень; штаб-квартира та адміністрація
 • Просторі класні кімнати з ультрасучасними проекційними системами
 • Брифінги
 • Планування польотів
 • Студентський відпочинковий майданчик
 • Область прийому
 • Їдальня
 • Центр імітатора
 • Літакові ангари

Класні кімнати

ТИП РЕЙТИНГОВИХ КЛАСЕРІВ (Airbus A320, Boeing 737, Saab SF340 та ін.)

Класифікатори типу класу оснащені макетами, комп'ютерами та сучасною візуальною проекційною системою, і використовуються для теоретичної частини типових рейтингових курсів, що вміщують 12 студентів.

CBT CLASSROOMS

Класні кімнати вміщують до 16 учнів, оснащені комп'ютерами, онлайн-тренінгом з КБТ та сучасною проекційною системою.

TKI CLASSROOMS

Просторі класні кімнати з можливістю розміщення до 24 студентів, оснащених портативними комп'ютерами та сучасною системою проектування.

Дані аеропорту

Стокгольм - Міжнародний аеропорт Скавста

Код ІКАО: ESKN

Код ІАТА: NYO

Два перехресних смуги: 9442 фута / 6990 футів

AFTN: ESKNZTZX

SITA: NYOAPXH (адміністрація аеропорту)

NYOOPXH (Відправлення)

NYOPHXH (Пасажирське перевезення)

Літаковий флот

В даний час Skies Airline Training налічує 6 літаків, в тому числі 3 одномісних літальних апаратів та 3 мульти-двигунів.

Пілоти для пішоходів також користуються польотами з нашим сучасним Alsim ALX FNTPII Simulator.

Skies Airline Training продовжує розширювати свій флот відповідно до нашого виробничого попиту.

 • Букова княгиня BE76
 • Пайпер PA28 -161
 • Пайпер PA28 -151
 • Пайпер PA28 -181

Політові тренажери

SE-319, SE-320, SE-321

Найсучасніші тренажери Skies Airline Trainings мають проривний візуальний реалізм, реплікацію кокпіту, високоякісну імітацію авіоніки, а також характеристики польоту та наземного обслуговування, які не відрізняються від повністю експлуатованого літального апарату.

Студентське приміщення

Кімнати для студентів в небі знаходяться безпосередньо в міжнародному аеропорту Стокгольм-Скавста, в декількох хвилинах ходьби від шкільних приміщень та операційної рампи.

Зв'яжіться з нами

Skies Airline Training AB

Адреса офісу:

Rotevägen 8

SE-611 92

Никопінг, Швеція

Телефон (стійка реєстрації):

46 155 20 30 10

E-mail:

info@skies.aero

Робочий час:

09:00 - 17:00 (CEST)

- Ми володіємо англійською, шведською, французькою, арабською, іспанською, німецькою та голландською!

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Skies Airline Training

Хочете стати пілотом авіакомпанії? Наша інтегрована програма для втілення в життя дає вам від нульового досвіду власника ліцензії на літак авіаперевезень ... [+]

Наша інтегрована програма ab-inito передає вас від нульового досвіду власнику ліцензії на експериментальний авіаційний транспорт

Зміст курсуТЕОРЕТИЧНЕ НАВЧАННЯ - МІН. 750 годинЧастина 1: Еталонний етап ATPL; 3 предметиЧастина 2: Розширений етап ATPL 1; 7 предметівЧастина 3: Розширений етап ATPL 2; 7 предметівНАВЧАЛЬНИЙ ПІДГОТОВКИ - МІН. 222 години134 години польотів на одному двигуні (SE)33 години тренування польотів на мультимедійному двигуні (ME)40 годин підготовки до польотів на літальних апаратах FSTDВартість пакету включає:Плата інструктора рейсуЛітакові посібникиПеревірка автентичності на англійській мові (ELP)Медичне обстеженняПерша спроба плати за екзамен CAAЕкзаменаторські збори та всі податкиТривалість курсу... [-]
Швеція Стокгольм
Вересень 2020
англійська
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Skies Airline Training

Навчальні програми Skies Cabin Crew складаються з досвіду навчання. Щоб асимілювати, має бути сильне відчуття реальності та високий ступінь визнання; всі наші інструктори ... [+]

Навчальні програми Skies Cabin Crew складаються з досвіду навчання. Щоб асимілювати, має бути сильне відчуття реальності та високий ступінь визнання; всі наші інструктори мають надійний досвід у галузі авіації, реальні події, які використовуються в тренувальних та тренувальних заходах, слідкують за точним зворотним зв'язком. Навчання, що ґрунтується на дійсності, робить працівників більш підготовленими для зустрічі з клієнтами та виклику складних ситуацій у реальному світі.... [-]

Швеція Стокгольм
Вересень 2020
англійська
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Skies Airline Training

Свідоцтво про польоти на початковому рівні є приватною пілотною ліцензією (PPL). Як власник ліцензії PPL, ви можете самостійно літати невеликий літак з одним движком. ... [+]

Свідоцтво про польоти на початковому рівні є приватною пілотною ліцензією (PPL). Як власник ліцензії PPL, ви можете самостійно літати невеликий літак з одним движком.

Програма PPL Skies Airline Training "Пішохідна авіація" виводить вас з нульового досвіду власнику ліцензії приватного пілота менш ніж за 4 місяці.

Зміст курсу100 годин теоретичної підготовки52 години підготовки до польотівМатеріально-технічна школаПлата інструктора рейсуЛітакові посібникиПеревірка кваліфікації авіації англійської мовиМедичне обстеженняПерша спроба експертизи CAAЕкзаменаторські збори та всі відповідні податкиТривалість... [-]
Швеція Стокгольм
Вересень 2020
англійська
4 - 5 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Skies Airline Training

Type Rating є схваленням або сертифікацією важкого типу літака вагою більше 5700 кг (12500 фунтів), яке всім органам цивільної авіації вимагають від вас як льотчика до то ... [+]

Type Rating є схваленням або сертифікацією важкого типу літака вагою більше 5700 кг (12500 фунтів), яке всім органам цивільної авіації вимагають від вас як льотчика до того, як ви зможете літати на важкі багатокомандні літальні апарати.

Skies Airline Training Boeing рейтинг типу B737 «s є - за вибором студента - або виконані на Next Generation (-600 до -900) або Classic (-300 до -500).

Зміст курсуТЕОРЕТИЧНЕ НАВЧАННЯ - 68 ЧАСПРАКТИЧНЕ (НАВЧАЛЬНЕ) НАВЧАННЯ - 36 ЧАС... [-]
Швеція Стокгольм
Вересень 2020
англійська
3 - 4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Skies Airline Training

Наша модульна програма ab-inito передає вас від нульового досвіду власнику ліцензії на експлуатацію літака авіаперевезень. ... [+]

Наша модульна програма ab-inito передає вас від нульового досвіду власнику ліцензії на експлуатацію літака авіаперевезень.

Зміст курсуТЕОРЕТИЧНЕ НАВЧАННЯ - МІН. 767 годинТеорія PPL: 100 годинТеорія ATPL: 660 годинТеорія ME-IR: 7 годинНАВЧАЛЬНИЙ ПІДГОТОВКИ - МІН. 220 ЧАСІВ197 годин польоту на одиночному двигуні (SE)23 години польоту на Multi Engine (ME)Апр. 6 годин випробувань навичок (PPL / CPL / ME-IR)Вартість пакету включає:Плата інструктора рейсуЛітакові посібникиПеревірка автентичності на англійській мові (ELP)Медичне обстеженняПерша спроба плати за екзамен CAAЕкзаменаторські збори та всі податкиТривалість курсу... [-]
Швеція Стокгольм
Вересень 2020
англійська
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою