Northern Air Training

Введення

Прочитайте офіційний опис

Глобальний провайдер підготовки вертольотів

Все почалося як невелика польська школа з одним Schweizer 300, що пропонує тільки PPL в 2008 році. Кількість студентів зросла, і ми запропонували модульні CPL і різні рейтинги типу. Наш конкурсний комплексний курс CPL з тих пір приваблює студентів з усіх куточків світу.

Ми постійно розробляємо власні навчальні матеріали, щоб забезпечити максимально ефективне навчання. Коли ми зрозуміли, що навчання вертольотів триває довгий час, ми вирішили розробити та запропонувати кращу якість навчання, а також задоволеність клієнтів. У нашій свідомості, якість завжди прийде перед кількістю. Ми в Northern Air Training прагнемо завжди бути на передньому плані майбутньої авіаційної підготовки вертольотів.

Ласкаво просимо до Northern Air Training та нашої команди!

Рікард Янссон
Відповідальний менеджер
112132_action-air-aircraft-aviation-41174.jpeg

Наш вертоліт і симулятор

Robinson R44

Ми використовуємо один з найпоширеніших вертольотів у світі. Це чотиримісний безпечний і стабільний вертоліт з потужністю набагато більшою, ніж просто тренування. Robinson R44 використовується як для поліцейських, так і для військових операцій у багатьох країнах і, звичайно, для цивільних місій по всьому світу.

AS355 Повний корпусний кабінет

У всьому польоті підготовку до ліцензії, і, звичайно, MCC ми використовуємо наш FNPTII AS355 симулятор. Ви дізнаєтеся, як управляти літаком у багатопилотному середовищі та основи літака для приладів. Ми використовуємо передовий AS355 мульти-двигун симулятор буде повний cockpit тіла та останнє програмне забезпечення у нашій руці. На нашому навчальному закладі в Гетеборзі.112131_pexels-photo-1686990.jpeg

Розташування

Säve

Address
Säve Flygplatsväg,32
423 73 Säve, Повіт Вестра-Йоталанд, Швеція