Swiss Mode

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Міжнародна школа модного дизайну Swiss Mode була створена в 2016 році. Хоча це досить молода школа, але вона змогла глибоко прогресувати з моменту свого заснування. Прогресувати як в частині якості освіти, так і різноманітності курсів.

Swiss Mode забезпечує ідеальну обстановку, щоб надихнути студентів і нехай їх творчість оживає, насолоджуючись всесвітньо відомою швейцарською освітою.

Наші студенти мають чудову можливість зустріти однодумців, а також досвідчених викладачів для неперевершеного досвіду навчання та навчання з дизайну моди.

Наші сертифіковані викладачі діляться своїм досвідом, досвідом та захопленням, щоб допомогти своїм студентам придбати незамінні навички та підвищити їх творчість та стиль.

Міжнародна школа модного дизайну в Swiss Mode має акредитацію Пірсона і має право на підвищення кваліфікації BTEC для вищих громадян у галузі мистецтва та дизайну.

Наше розташування

Swiss Mode базується в мальовничому містечку Монтре на березі Женевського озера (Lac Leman), де проживають багато міжнародних шкіл. Монтре відомий своїм всесвітньо відомим музичним фестивалем і був притулком для багатьох знакових людей, таких як Чарлі Чаплін, Володимир Набоков, Девід Боуї та Фредді Меркьюрі.

Montreux надає ідеальне місце, щоб надихнути Вас і дозволити Вашій творчості оживити, насолоджуючись всесвітньо відомою швейцарською освітою. Ви отримаєте прекрасну можливість познайомитися з однодумцями, а також досвідченими вчителями для безпрецедентного досвіду навчання та навчання у сфері дизайну одягу в Швейцарії.

Montreux має пряме електричне сполучення з Міланом (3-х годин подорож), що сприяє тісним обмінам зі штаб-квартирою IMB в столиці моди Італії. Монтре розташований за півгодини від гірськолижних курортів всесвітньо відомих Альп, за 1 годину від Женеви та 2,5 години від Цюріха на поїзді.

Наша школа пропонує своїм учням чудову можливість вивчити Модний дизайн у прекрасному районі озера Монтре, Швейцарія, де є багато міжнародних шкіл. Montreux відомий своїм всесвітньо відомим музичним фестивалем і протягом багатьох років був притулком для багатьох знакових людей.

Бачення

Міжнародна школа дизайну моди Swiss Mode хоче створити наступне покоління світових дизайнерів моди, які будуть дотримуватися і відстоювати основні цінності, прищеплені їм школою.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Натача Блазкез - директор школи

Випускниця Школи дизайну ім. Горького (відзнаки) і Московської міжнародної школи дизайну, Натача є директором Swiss Mode з 2016 року. Після успішної кар'єри Арт-директора Натача вірила в освіту і ніколи не озирався.

Наташа більше, ніж просто директор школи, також викладає і завжди присутній, щоб допомогти і підтримати студентів на їх шляху. Її мистецькі та дизайнерські таланти надихають багатьох і продовжуватимуть.

Розташування

Montreux

Address
Grand' Rue 90
1820 Montreux, Во, Швейцарія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: