Прочитайте офіційний опис

Огляд

Ми раді запропонувати Вам чудову можливість вивчити дизайн одягу в красивому місці Монтре, Швейцарія.

Будучи офіційним представником Instituto di Moda Burgo (ММБ) у Швейцарії, ми пропонуємо ті ж методики навчання та навчання, які вирішили репутацію IMB за останні 55 років.

Наші сертифіковані викладачі поділяться своїми знаннями, досвідом і пристрастю, щоб допомогти вам придбати незамінні навички та підвищити вашу власну творчість та стиль. IMB пишається тим, що має широкі зв'язки в індустрії моди в усьому світі, що дозволить вам отримати привілейований доступ до багатьох видатних дизайнерів і будинків моди. ММБ, безсумнівно, є вашим входом у світ моди.

Наші заняття проводяться англійською мовою, але ми пишаємося тим, що ми є багатомовними, оскільки наші викладачі можуть говорити різними мовами, включаючи французьку, італійську та російську.

Наше розташування

Swiss Mode базується в мальовничому містечку Монтре на березі Женевського озера (Lac Leman), де проживають багато міжнародних шкіл. Монтре відомий своїм всесвітньо відомим музичним фестивалем і був притулком для багатьох знакових людей, таких як Чарлі Чаплін, Володимир Набоков, Девід Боуї та Фредді Меркьюрі.

Montreux надає ідеальне місце, щоб надихнути Вас і дозволити Вашій творчості оживити, насолоджуючись всесвітньо відомою швейцарською освітою. Ви отримаєте прекрасну можливість познайомитися з однодумцями, а також досвідченими вчителями для безпрецедентного досвіду навчання та навчання у сфері дизайну одягу в Швейцарії.

Montreux має пряме сполучення поїзда з Міланом (3hr Подорож), що полегшує тісні обміни з штаб-квартирою IMB в італійській столиці моди. Монтре розташований за півгодини від всесвітньо відомих гірськолижних курортів Альп, за 1 годину їзди від Женеви та за 2,5 години від Цюріха на поїзді.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

Натача Блазкез - директор школи

Випускниця Школи дизайну ім. Горького (відзнаки) і Московської міжнародної школи дизайну, Натача є директором Swiss Mode з 2016 року. Після успішної кар'єри Арт-директора Натача вірила в освіту і ніколи не озирався.

Наташа більше, ніж просто директор школи, також викладає і завжди присутній, щоб допомогти і підтримати студентів на їх шляху. Її мистецькі та дизайнерські таланти надихають багатьох і продовжуватимуть.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Swiss Mode

На курсі дизайнера моди вам показують, як примирити вашу індивідуальну уяву з професійними вимогами до робочого місця. Ви дізнаєтеся, як виразити концепцію і реалізувати ... [+]

Курс - модельєр

Swiss Mode був створений з наміром перетворити своїх студентів на окремих творців моди з цінними знаннями та навичками в усьому процесі дизайну моди.

На курсі дизайнера моди вам показують, як примирити вашу індивідуальну уяву з професійними вимогами до робочого місця. Ви дізнаєтеся, як виразити концепцію і реалізувати її, дізнавшись про кожний елемент процесу проектування моди, включаючи матеріали, техніки фарбування, виготовлення і, головне, як дати форму ідеї, щоб вона могла стати реалістичним елементом одягу.... [-]

Швейцарія Montreux
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swiss Mode

Курс Designer de Luxe - це поєднання курсів модного дизайнера і кравчині. У цьому курсі ви придбаєте знання та навички у всьому процесі Дизайну моди і отримаєте досвід у ... [+]

Курс - модельєр де Люкс

Курс Designer de Luxe - це поєднання курсів модного дизайнера і кравчині. У цьому курсі ви придбаєте знання та навички у всьому процесі Дизайну моди і отримаєте досвід у сфері шиття, а отже, виконання дизайну в одязі.

Цей курс de Luxe також дає вам додаткові заняття для занять

проектів і тісно співпрацювати з викладачами, тому ви залишите курс з перевіреним досвідом Fashion Design.... [-]

Швейцарія Montreux
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Grand' Rue 90
1820 Montreux, Vaud, Швейцарія