Прочитайте офіційний опис

Навіщо вивчати геополітику?

Воєн за ресурси, конфлікти, ідентичності, дезінформація, геостратегічні суперництво, глобальна зміна харчування і збільшення кількості недержавних суб'єктів, зокрема зробити його важким для аналізу сучасних міжнародних відносин. Щоб справитися з цією проблемою, геополітична підхід може бути корисним інструментом, так як він бере до уваги стратегічні, історичні, географічні, культурні та економічні сфери в розшифровці складність нинішніх і потенційних майбутніх конфліктів.

Про концерти

Женева Інститут геополітичних досліджень (GIGS) організовує програм сертифікації в геополітиці і геоекономіки. Ці навчальні програми відбудеться в Женеві. Інститут проводить дослідження, надає експертні і публікує дослідження в галузі геополітики. КОНЦЕРТИ організовує конференції та симпозіуми по різних геополітичних і геоекономічних проблем. КОНЦЕРТИ є некомерційною організацією і зареєстрований в Женевській Комерційному регістрі. КОНЦЕРТИ абсолютно не залежить від політичних, ідеологічних і економічних організацій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Geneva Institute of Geopolitical Studies

Основна мета цієї навчальної програми є ознайомлення з основними поняттями геополітики. ... [+]

Основна мета цієї навчальної програми є ознайомлення з основними поняттями геополітики. Звичайно приймає міждисциплінарного підходу, який включає стратегічні, географічні, історичні, культурні та економічні аспекти, з тим щоб сприяти більш глибокому розумінню сучасних міжнародних відносин. Конференції проводитиметься провідними міжнародними експертами.

Цільова група учасників: особи, які працюють у міжнародних організаціях та урядових установ, дипломатів, студентів, людей, що працюють в різних секторах економіки, а також інших зацікавлених осіб.... [-]

Швейцарія Geneva
Лютий 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою