ASC International House Language School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ASC International House (IH CSA) була заснована в 1974 році в Женеві. Ми пов'язані з міжнародною House World Organisation, мережі 155 мовних шкіл в 53 країнах, щоб забезпечити високу якість освіти та уважне обслуговування.

На додаток до мовних курсів, пропонованих для широкої публіки і підприємств та організацій в регіоні, AUC IH прагне до виховання дітей через Швейцарію і сусідній Франції.

ASC IH працює з більш ніж 200 викладачів, щоб допомогти студентам досягти поставлених ними цілей. Ми були першими, мовна школа в західній Швейцарії, удостоєним в 2001 році швейцарський сертифікат якості EduQua (оновлено у 2013 році).

Відкрите акціонерне товариство

З 40-річним досвідом в галузі мовної підготовки, ASC IH пропонує курси адаптовані до довгого списку клієнтів все більш вимогливих, ніж інші.

Курси за підсумками грунтовного аудиту мови і детального аналізу потреб клієнтів. Аудит в питанні безкоштовно і без зобов'язань. Це дозволяє нам запропонувати індивідуальне обслуговування для кожного з нашої навчальної програми клієнти. Наші менеджери з завжди готові відповісти на будь-які питання адміністративного або викладання.

General Public

З 1974 року ASC IH пропонує мовні курси висококласні доставлено висококваліфікованими фахівцями викладання і створила міцну репутацію своїми інноваційними і прогресивними методами.

Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр групи або індивідуальні заняття. Вибір мов, пропонованих включають французьку, англійську, німецьку, іспанську, італійську, португальську, російську, китайську, арабську й японський.

Наш медіа-центр повністю обладнаний і діяльність контролюються постійного члена нашого викладацького складу. Він доступний безкоштовно для студентів, будь то поступив індивідуально або через їхню компанію. Також ми готуємо для різних експертиз офіційній мові.

Діти

ASC IH прагне до виховання дітей через наші Англійська-говорящих або двомовних шкіл пропонує повний курс навчання від початкового до довузівської. Крім того, є заходи додаткові заняття та літні табори, що пропонують реальну цінність в галузі освіти.

Наші міжнародні школи розташовані між Женевою і Веве / Монтре і наших літніх таборах. Мова навчальні центри також включати сайт в платить де Жекс. Курси налаштовані підтримку, підготовка до іспитів і наша філія освітньої діяльності доступні для всіх наших студентів та їх батьків за допомогою Швейцарії.

Розташування

Женева

ASC International House

Address
ASC International House 72, rue de Lausanne
CH-1202 Женева, Женева, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 22 731 85 20