Prague Film School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Prague Film School - одна з провідних шкіл Європи, яка надає практичні заняття з основних дисциплін кіновиробництва. Прискорені програми школи, його міжнародні факультети та майно світового класу залучають студентів з усього світу, перетворюючи довготривалу пристрасть до фільму в професію у всьому світі.

Чому варто вчитися в Prague Film School ?

Орієнтований на праксис: важко було б знайти програму, яка передбачає стільки ж практичного впливу на кінорежисер. У Prague Film School щорічно знімається понад 400 фільмів, а студенти за програмою року беруть участь у понад 30 постановках. Принцип роботи Prague Film School - це навчання, і ми вважаємо, як з інструментами або з мовами, єдиний спосіб розвинути вільне володіння - це практикувати. Вищий клас: Prague Film School забезпечена найсучаснішим сучасним обладнанням, яке використовується в професійних кінопродукціях по всьому світу. Учні мають безпосередній доступ до парку фотокамер школи, включаючи RED Epic, Arri Alexa, Canon та Sony високої чіткості, а також високого класу освітлення, звуку та зчеплення.

Інтенсив: Тип студента, який обирає Prague Film School приходить до нас, тому що він або вона, по суті, має лише один рік з точки зору часу чи фінансових ресурсів, щоб перейти від того, де він або вона в даний момент перебуває в світі професійного кінематографа. Тоді ми маємо лише один рік, щоб привести цих студентів до рівня компетенції, де вони можуть працювати професійно. Таким чином, програма сильно стискається.

Факультет-студент відносин: Основний факультет вводять з усього світу. Хоча всі викладачі виконують професійні кінематографісти, їх головна мета в Празі - навчити студентів Prague Film School . Тоді динаміка ви знайдете в ексклюзивних школах-інтернатах та малих коледжах США, де вчителі високо цінують своїх студентів та доступні. Факультет також втілює ідею школи про інтеграцію європейського арт-хауса з незалежними американськими кінотеатрами.

Різноманітність студентського корпусу: у студентській групі представлено 60 студентів, 25-30 країн. Майже кожен інший студент є з іншої частини світу, але є підкультурний клей, який з'єднує їх разом. Студенти живуть і дихають фільмом разом.

Лібералізм: більшість студентів у нашій школі пройшли бакалавризацію та бачили свій час у кіношкільній школі, як заповітний шанс звести їх глибокі інтереси з покликанням. Таким чином, адміністрація трактує усіх студентів як відповідальних дорослих і довіряє учням взяти на себе повну відповідальність за навчання. Школа не заважає художньому вибору студентів.

Прага: Прага - це одне з тих рідкісних міст, котрий зумів об'єднати космополітизм з близькістю та красою. Його магія цілком очевидна для когось, кому пощастило, щоб провести деякий час тут. Прага є основним європейським кіноцентром з однією з найбільших та найстаріших кіностудій континенту. Місто вважається найкрасивішими столицями світу, а з усіх куточків планети з'являються постановки, що дозволяють скористатися красою та ресурсами міста. Для студента фільму Прага - місто снів, що створює умови для практично будь-якого типу фільмів, харизматичний столичний гул для натхнення та доступності, як і раніше унікальний у розвинених країнах.

Розташування

Прага

Address
Prague Film School
Pstrossova 19

110 00 Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія