Prague Film Insitute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нашу школу

Ми - PFI, Празький інститут кіно - найвища школа фільмів з унікальною історією та сімейною атмосферою. Під час навчання в PFI студенти створили ряд виняткових студентських фільмів і співпрацювали на багатьох професійних кінопроектах.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Кіностудії

Наш інститут проживає у Празі на дійсній робочій кіностудії та є спільною власністю компанії Film Brothers. Приміщення школи - це реконструйована двоповерхова вілла 16-го століття з зовнішньою студією площею 7000 м2, яка була повністю оновлена і налаштована для зйомок.

Під час навчання ви матимете доступ до 26 студій на території готелю, великої студії "greenscreen" для спеціальних ефектів і будиночка, що належить до найбільших у своєму роді в Європі (спеціалізується на історичних меблях, костюмах, зброї та бронях). Ми також маємо дуже корисні заклади харчування та харчування, гардероб з пральні, макіяж і роздягальні, а також тихі кімнати для спокійної роботи з вашою командою.

Професійний досвід

Наш колектив був залучений у виробництво широкого спектру світових і голлівудських фільмів. Наша якість була оцінена, серед інших, такими зірками, як Хіт Леджер, Арнольд Шварценеггер і Шон Коннері.

Приклади фільмів, з якими ми співпрацювали, включають: Підземелля та Дракони, Жанна д'Арк, Дюна, Номад, Лицарська казка, Авалон, Блейд II, Діти Дюни, Ліга надзвичайного джентльмена, Ван Хельсінг, Хеллбой, Дум 3, Нарнія - Принц Каспіан, Папстін, Генріх IV, Анонім, Борджа, Чорна смерть, Стовпи Землі, Світ без кінця, Три мушкетери та багато іншого.

Наша гарантія практичного навчання - це реально!

Генеральний партнер школи - виробник фільмів «Три брати» виступає гарантом якості та практичної ефективності наших навчальних програм. Три фактичні брати заснували цю компанію в 1991 році, і ці студії стояли за реалізацією понад 85 художніх фільмів, документальних фільмів і документальних фільмів як для вітчизняних, так і для міжнародних компаній, таких як BBC, Channel History і The Discovery Channel, Чеське телебачення, Barrandov, ZDF , ARD, ARTE і Gruppe 5. До сьогоднішнього дня компанія залишається важливою та невід'ємною частиною кіно- та телевізійної індустрії як у Чеській Республіці, так і за кордоном.

Навіщо навчатися в PFI?

Ось сім причин, чому студенти вибирають навчання в Празькому інституті кіно.

Акційні сцени

Завдяки тісній співпраці з Асоціацією боротьби з трюками в Чехії, PFI є єдиною школою кіно, де вміння знімати екшн-сцени є основним компонентом навчання. Ми навчимо вас знімати реальні сцени на практиці, а не тільки теоретично.

Безкоштовне обладнання

Наші кінопрограми дають вам доступ до стандартного обладнання та обладнання, включаючи повністю обладнані приміщення для редагування, студію з зеленим екраном, відеокамери, ручки, дрони, базу, мобільне обладнання та багато іншого.

Репетитори FAMU Праги

Якість та креативність нашої освіти гарантовані нашими досвідченими репетиторами Праги та нагородженими професіоналами.

Мережа промисловості

Зробіть там найкращі студентські фільми з командами, які мають досвід у виробництві голлівудських фільмів. На відміну від інших кіношкол, ми заохочуємо наших студентів будувати відносини з нашими провідними партнерами.

Спеціальні дослідження

Досвід індивідуального підходу до вивчення завдяки широкому індивідуальному спілкуванню з наставником у сімейному середовищі в приміщенні нашого Празького кіноінституту.

Доступно

Наші гонорари нижчі, ніж у Празі FAMU. Доступні ціни і справжній досвід галузі з всесвітньо відомим чеським виробництвом роблять нас однією з кращих шкіл для кіно в Європі. Ми даємо реальну цінність для грошей.

Навчання англійською мовою

Шукаєте англійську школу в Празі? Всі програми доставляються виключно англійською - вітаються іноземні студенти.111638_pexels-photo-126292.jpeg

Розташування

Прага 5

Address
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 Прага 5, Hlavní město Praha, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія