European Centre for Career Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

European Centre for Career Education забезпечує практичну освіту у формі унікальних літніх програм у галузі права, міжнародного бізнесу та архітектури. ECCE має дві основні цілі: навчання молодих та талановитих учнів про те, як дійсно працює професійний світ, і в той же час створювати бізнес-можливості для компаній, з якими ми співпрацюємо.

Теоретична база програм охоплює лекції фахівців у вибраній галузі, практичний досвід набуває стажування в одній з відомих компаній, таких як Siemens, Unicredit, Huawei, T-Mobile, DLA Piper або Lego. , що відбувається як у Празі, так і в інших містах світу. Літні програми ECCE підходять для студентів та випускників університетів, які хочуть розширити свої знання та отримати більше досвіду, перш ніж почати свою кар'єру.

Літні програми

ECCE було створено для надання довгострокового рішення щодо неадекватної практики застарілих систем освіти та кар'єрного консультування без практичного підгрунтя. Ми об'єднуємо академічні знання з реальним досвідом разом з вдячністю до теоретичних стабільних університетів. Ми вважаємо, що поєднання теоретичних знань та практичних навичок є важливою передумовою для успішної участі у майбутніх сферах. Наші двомісячні літні програми орієнтовані на право, міжнародний бізнес та архітектуру. Програми складаються з трьох тижнів інтенсивних практичних курсів та чотирьох тижнів стажування в одній із 250 міжнародних компаній по всьому Шенгенському району.

В останні роки літня програма ECCE в галузі права стала найбільшим юридичним освітнім проектом між Європою та Китаєм. У 2018 році ми отримали понад 650 заявок із 50 країн світу і вітали близько 200 студентів, які були прийняті до програми, провели гарне літо в Празі. Завдяки постійному успіху, ECCE планує розширити свої програми до інших регіонів з двома новими місцями відкриття в Нью-Йорку та Варшаві в 2019 році.

Лекції та стажування

Кожне літо ми навчаємо наших студентів 30 сучасних практичних тем протягом трьох тижнів за поточними питаннями, які переважно не входять до навчальних програм. Всі теми прослуховують 30 різних ораторів, які вважаються експертами та професіоналами у своїх сферах. Серед наших ораторів існують імена, такі як Padden Guy Murphy (Global Head of Policy

Стажування за програмою ECCE

Програми ECCE не лише проводять час у класі. Після трьох тижнів інтенсивних практичних курсів наші студенти отримують можливість використовувати та вдосконалювати свої нові знання в реальному робочому середовищі, пройшовши чотири тижні навчання в одному з провідних компаній у своїй галузі.

Ми можемо розраховувати на такі компанії як Siemens, UniCredit Bank, T-Mobile, Lego або такі юридичні фірми, як DLA Piper, Clifford Chance, Allen

Усі наші партнери добре знають про величезний розрив між традиційною освітою та реальними ситуаціями; тому вони із задоволенням домовилися співпрацювати з ECCE, щоб подолати цей розрив, а також брати участь у підготовці наших студентів, щоб стати успішними майбутніми лідерами та визнаними експертами у своїх сферах.

Професійна навчальна програма OBOR (новий проект)

Програма професійної підготовки спрямована на допомогу елітним молодим китайським адвокатам отримувати цінний досвід і світову ділову практику з європейського законодавства та надати їм можливість бути членом юридичної команди провідних європейських юридичних фірм. Пріоритетом цієї програми є побудова відносин між юридичними фірмами Європи та Китаю, які потім можуть бути використані нашими партнерами для розширення своєї мережі підключення та рефералів, а також для створення надійної та взаємовигідної співпраці, яка триватиме довго . Разом вони зможуть вчитися на різних умовах роботи та культурах, а також допомагати один одному розуміти відмінності між ними.

Програма ділиться на дві частини і займає від п'яти до восьми тижнів. Він розпочинається в Китаї на першому тижні з тренінгу з питань розв'язання суперечок, який організовує Міжнародна торгова палата, після чого слідує в Європі спеціально розробленими лекціями з конкретних правових тем, організованих ECCE. Основним компонентом програми є стажування провідних європейських юридичних фірм.

Китайське товариство громадського будівництва

ECCE має тверду позицію не лише у юридичному секторі високого класу, а й зв'язок з юридичними фірмами у різних юрисдикціях. Тому ми здатні надавати нашим партнерам допомогу на світовому рівні та спеціальність на китайському ринку. Ми довідаємось про особливості наших партнерів та добре знаємо їх бізнес. Представляючи та організовуючи зустрічі для наших китайських партнерів з юридичними фірмами в ЄС, наші партнери можуть розширювати свою мережу, ефективно отримувати інформацію про бренд та розвивати свій бізнес безпосередньо в цій специфічній сфері на міжнародному рівні.

Головним пріоритетом проекту "Партнерство з Китаєм" є створення міцної громади. Це допоможе нашим партнерам розвивати свій бізнес, особливо впроваджуючи та об'єднуючи їх
для найбільш успішних компаній та підприємців з різних регіонів та секторів. Будучи частиною цієї спільноти, це дає їм можливість зустрітися та обговорити потенційне, взаємовигідне співробітництво.

Для наших партнерів ми не тільки "на папері", але ми готові допомогти їм у будь-який час.

Офіційно запустити в Шеньчжені навесні 2019 року.

Розташування

Прага

Address
Прага, Прага, Чеська Республіка

Манхеттен

Address
New York University, New York, NY 10003
10003 Манхеттен, Нью-Йорк, США

Варшава

Address
University of Warsaw, 26/28 Krakowskie Przedmieście Street,
00-927 Варшава, Мазовецьке воєводство, Польща