European Centre for Career Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

European Centre for Career Education забезпечує практичну освіту у формі унікальних літніх програм у галузі права, міжнародного бізнесу та архітектури. ECCE має дві основні цілі: навчання молодих та талановитих учнів про те, як дійсно працює професійний світ, і в той же час створювати бізнес-можливості для компаній, з якими ми співпрацюємо.

Літні програми ECCE підходять студентам та випускникам університету, які бажають розширити свої знання та отримати більше досвіду, перш ніж розпочати кар’єру.

Програма обертається навколо двох основних аспектів:

- Три тижні інтенсивних курсів, орієнтованих на кар'єру та наставництво відповідними та успішними лідерами галузі, доповнені с
- Стажування протягом чотирьох тижнів у компанії у вашій галузі у багатьох великих європейських містах.

Літні програми

ECCEDU був створений для забезпечення довгострокового вирішення надто теоретичних тенденцій університетської освіти та кар’єрного консультування. Ми подолаємо розрив між академічними знаннями наших студентів та реальним досвідом, спираючись на теоретичні опори, які надають університети.

Ми вважаємо, що поєднання теоретичних знань та практичних навичок є важливою умовою успішності студентів у своїх майбутніх галузях. Наші двомісячні літні програми орієнтовані на право, міжнародний бізнес та архітектуру. Програми складаються з трьох тижнів інтенсивних практичних курсів та чотирьох тижнів стажування в одній з 250 міжнародних компаній по всьому Шенгенському простору.

В останні роки літня програма ECCE в галузі права стала найбільшим юридичним освітнім проектом між Європою та Китаєм. У 2019 році ми отримали понад 650 заявок з 50 країн світу та вітали близько 200 студентів, яких прийняли до програми, провівши в Празі прекрасне та змістовне літо.

Лекції та лектори

При розробці та організації програм ми завжди дотримуємось двох основних цінностей - Досвід та Натхнення. Кожного літа протягом трьох тижнів ми навчаємо наших студентів 30 практичних тем, які рідко потрапляють до навчальних програм. Ці 30 тем підбираються дуже ретельно, щоб переконатися, що вони залишаються актуальними, і їх охоплює 30 різних активних професіоналів, які вважаються експертами у своїх галузях. Серед наших доповідачів - Радек Шпікар (президент, Інститут Аспен), Леош Дворжак (керівник відділу оцифрування, Валео), Вацлав Неквапіл (керуючий партнер, зв'язки з урядом ЦВК), Клара Соммерова (співзасновник та керівник, (S) právně), Мирослав Черні (координатор відділу інтелектуальної власності, ŠKODA AUTO, а), Петра Грушкова (менеджер, Глобальний оператор технічної допомоги в Red Hat), Павліна Луженська ( стратег з питань бізнесу та інновацій, 2FRESH Прага) та багато інших.

Стажування за програмою ECCE

Програми ECCEDU стосуються не лише проведення часу на уроці; зовсім навпаки. Після трьох тижнів інтенсивних практичних курсів наші студенти отримують зміну на використання та вдосконалення своїх набутих знань, перебуваючи на стажуванні протягом чотирьох тижнів в одній з найвищих рівнів компаній, що працюють у своєму секторі.
Ми співпрацюємо з такими компаніями, як Siemens, UniCredit Bank, Lego, Coca-Cola; юридичні фірми, такі як DLA Piper, Clifford Chance, Linklaters; і такі студії, як Jestico, Whiles Architecture і Chapman Taylor Architects, а також багато інших, щоб забезпечити цінний досвід, навички та ноу-хау.

Всі наші партнери добре знають про величезний розрив між традиційною освітою та ситуаціями з реального життя; тому вони із задоволенням погодилися брати участь у підготовці наших студентів до успішних майбутніх лідерів та визнаних експертів у своїх галузях.

Величний прийом та випускний

Традиційно наші літні програми відкриваються привітальним гала-вечором для студентів ECCEDU. Цей захід дає можливість зустріти натхненних людей, таких як засновники, адвокати та керівники корпорацій, а також познайомитися з іншими студентами ECCEDU.
Під час лекційного періоду програми наші співробітники організовують різноманітні заходи з побудови команд для студентів, щоб залучити їх до різноманітних заходів у вільний час та ознайомити з європейською культурою. Ми організовуємо ігри втечі та лазерні ігри, або відправляємось на екскурсії в Прагу, щоб відкрити для себе традиційні товари та придбати сувеніри. Організовуються також поїздки по Чехії та за кордон: у минулому студенти їздили до Чеських Крумлов, Кутна Гора, Відня та Берліна.

Сертифікат ECCEDU надається наприкінці кожної Програми під час неофіційної церемонії нагородження, як правило, у формі вечірнього барбекю. Крім того, компанії-інтернатори надають рекомендаційні листи або сертифікати про стажування.

Розташування

Прага

Address
Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія