Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Zagreb School of Economics and Management виховує майбутніх експертів у галузі економіки та бізнесу Хорватії та стала центром для обговорення сучасних економічних та ділових питань в Хорватії. З більш ніж 1200 студентами, понад 150 аспірантами та понад 2800 випускників, ZSEM постійно зростає. У 2013 році ZSEM стала першою хорватською акредитованою бізнес-школою AACSB, таким чином, вона приєдналася до елітної групи 5% світових бізнес-шкіл, які проводять цю престижну акредитацію. Zagreb School of Economics and Management була нещодавно проголошена в ТОП-3 кращих бізнес-шкіл у Східній Європі на Единіверсальній світовій конвенції 2017 року.

ZSEM включає в себе відомих професорів, дослідників та експертів з усього світу. Часто наші професори висвітлюються в національних ЗМІ Хорватії, і багато викладачів займають провідні посади у провідних корпораціях Хорватії та державних установах (Національний банк Хорватії, Croatian Telecom, Ericsson Nikola Tesla та ін.).

З більш ніж 130 університетами-партнерами по всьому світу, багато студентів ZSEM , в тому числі наші аспіранти, проводять семестр за кордоном, не сплачуючи додаткові плати за навчання. Крім того, ZSEM вітає все більше і більше студентів з міжнародних обмінів та проводить щорічну Міжнародну літню школу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Zagreb School of Economics and Management

Про літню школу: 24 червня - 12 липня 2019 р. ZSEM 3-тижневої літньої школи ZSEM пропонує різноманітні бакалаврські та магістерські курси англійської мови, які викладають ... [+]

ZSEM 3-тижневої літньої школи ZSEM пропонує різноманітні бакалаврські та магістерські курси англійської мови, які викладають відомі викладачі та дослідники. Курси зараховуються за 6 кредитів ECTS / 3 США.

Наша літня програма приймає студентів з усього світу, які зацікавлені в трьох тижнях навчання та досвідченні у прекрасній Хорватії.

Окрім академічної програми в класі, міжнародна літня школа ZSEM пропонує різноманітні навчальні та розважальні поїздки як частина додаткових і безкоштовних курсів вивчення Хорватії. Багату соціальну програму також надає широка ZSEM літніх друзів ZSEM .... [-]

Хорватія Zagreb
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою