Culinary Institute Kul IN

Введення

Прочитайте офіційний опис

Опис школи

Гастрономія пропонує широкий спектр професій, і всі студенти, які хочуть спрямувати свої навчання до кулінарного мистецтва, або хочуть будувати на своїх існуючих знаннях поряд з винятковими наставниками з великим досвідом роботи та теоретичними знаннями, вітаються в Kul IN . Kul IN має намір надати студентам широкий спектр кулінарних знань, харчової промисловості та гастрономії. Для того, щоб наші студенти удосконалили всі необхідні навички для роботи в якісному ресторані, ми почнемо охоплювати важливі основи, щоб всі студенти, незалежно від їхнього освіти, повинні пройти. У рамках цієї програми студенти дізнаються про термічну та механічну обробку харчових продуктів, визнаючи якісні інгредієнти, прив'язку з інгредієнтами, створюючи якісні меню ресторану, влаштовуючи та обслуговуючи страви, професійні стандарти приготування їжі, зберігання продуктів, харчові порції та історію гастрономії.

Бачення

Метою Kul IN є розвиток освітнього центру з акцентом на творчість, дослідження та просування сучасної кухні та кулінарних технологій. Завдяки вихованню професійних кухарів, кондитерів і професіоналів в інших галузях гастрономії. Ми будуємо інститут, який є унікальним місцем для шеф-кухарів, власників ресторанів, менеджерів та кулінарних ЗМІ для навчання та освіження своїх знань, а також для того, щоб дізнатися, що є новим у світі продовольством, напоями та десертами.

Міжнародні сертифікати

Для того, щоб запропонувати нашим студентам повний досвід вивчення італійської гастрономії та кухні, ми створили спільні програми з всесвітньо відомою кулінарною школою ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana .
Culinary Institute Kul IN та ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana успішно розробили дві спільні програми: «Професійний кухар італійської кухні» і «Професійний шеф-кухар італійських десертів». У Колорно, Італія, студенти мають можливість отримати безцінний міжнародний досвід і стати справді зануреними в культуру, що формувала цю всесвітньо відому кухню. На додаток до годин практичного навчання, екскурсій і практикумів, студентам також буде призначено кілька місяців стажування, де вони отримають досвід роботи в елітних ресторанах і кондитерських цехах. Мережеві можливості - нескінченні і відкриті двері для потенційних робочих місць, оскільки студенти доводять себе як здатні кухарі в реальному світі висококласної гастрономії.

Розташування

Сісак

Address
KULIN
Capraska ulica 12

44010 Сісак, Сисацько-Мославінський повіт, Хорватія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія