Helsinki Summer School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ви хочете вчитися за кордоном? Гельсінкі Літня школа пропонує студентам вузів і випускників по-справжньому міжнародним, сильно академічної літньої сесії, де викладання на основі досліджень і талановиті молоді уми зустрітися і поспілкуватися, щоб створити щось нове. Ми надамо Вам з серпня, що буде стояти у вашому навчальний план!

ОБ'ЄКТИ

Гельсінкі Літо Школярі вигоду від великих зручностей і послуг, пропонованих університетом Гельсінкі.

Moodle Інтернет навчальна середа

Гельсінкі Літня школа використовує Moodle онлайн середовище навчання для поширення навчальних матеріалів, програм курсів і загальну інформацію. Деякі з курсів використовувати його також для групової роботи, навчання і т.д. завдання Студенти отримають свої облікові дані для Moodle до приїзду до Фінляндії.

Навчальні центри та обчислювальна техніка

Студенти літньої школи мають доступ до навчальних центрів Університету та отримати ліцензію комп'ютера, що дозволить їм друкувати чорно-білі документи, щоб мати необмежений доступ до великої обчислювальної техніки і використовувати бездротове підключення до Інтернету в університеті.

Бібліотеки

За запитом, студенти можуть бути видано свідоцтво про відвідуваність, що дозволяє їм брати книги з університетської бібліотеки в Гельсінкі.

Студент кафетерії

Гельсінкі Літня школа студенти можуть харчуватися в їдальнях студентських UniCafe в будь-якому з містечок.

Спортивні центри

HSS студенти мають право користуватися тренажерним залом і брати участь у тренінгах групи пропонованих спортивних залів і спортивних UNISPORT центрів в університеті Гельсінкі для студентів дружньої ціни.

Розташування

Гельсінкі

Address
Helsinki Summer School
Fabianinkatu 33

FI-00014 Гельсінкі, Фінляндія