Прочитайте офіційний опис

Paradise англійська є канадський сімейний англійської мови центр пропонує курси англійської мови на Філіппінах на острові Боракай. Вона була створена в 2005 році і виріс в швидкому темпі з моменту її створення. Студенти з більш ніж 50 країн взяли участь наші програми і багато іншого продовжують приєднуватися до нас щороку. Ми твердо переконані в тому, що з нашими канадськими, британських і американських викладачів, ми пропонуємо чудові курси англійської мови для наших студентів за ціною нижче, ніж будь-який інший мовної школи в Канаді, Австралії чи США, а також на більш високому рівні освіти, ніж будь-який мовній школі в Філіппіни.

Ми акредитована школа з Бюро з питань імміграції, Асоціація акредитованих шкіл на Філіппінах і пов'язані з Британською Радою та Ascentis. Paradise Англійська пишається тим, що був удостоєний в 2013 році премії вибором студента по LanguageBookings.com і задоволеності клієнтів Excellence Award за LanguageCourse.net.

Беручи курси англійської мови на Філіппінах, особливо на тропічному острові робить нас, як ніякий інший мовної школи більше ніде в світі. Наявність сильного міжнародного співтовариства, а також широкий вибір цікавих заходів поза кампуса доповнюють наш поштовх в бік задоволення в процесі навчання в місці, яке оцінювався кращий острів в світі в 2012 році був визнаний кращим в світі азіатський пляж в 2013 році.

Майбутнє

Paradise Англійська проводить ретельно підібрані курси англійської мови з тією якістю в режимі реального часу і реальному житті. Ми заклали основу для вас, щоб дізнатися сьогодні, так що ви готові використовувати свій новий англійська мова, коли ви виходите з класу. Paradise англійська мова має багато можливостей для вас вчитися в: групові заняття, один на один підручники, аква спорт, культурні шоу і багато критий і відкритий діяльності. Використовуйте мовні навички, ви дізнаєтеся в класі під час зустрічі людей з різних країн в той же день!

сім'я

Paradise англійська пропонує курси англійської мови в сімейному середовищі. Ми дбаємо про наших студентів, як сім'я. Відчуйте себе комфортно в присутності адміністраторів, вчителів і допоміжного персоналу, які забезпечують відмінний сервіс для вашого досвіду навчання. Ми запевняємо вас навчання в середовищі, яка є справедливою, твердим і доброзичливим.

один

Paradise англійська пропонує курси англійської мови, які сприяють спільного навчання. Збільште ваше навчання не тільки слухаючи уроки і відповідати на книги вправи, але і шляхом встановлення рапорту через клас і соціальної взаємодії з однокласниками і наставниками. Заводите нових друзів з усіх куточків земної кулі в одному з найбільш захоплюючих місць на землі!

веселощі

Paradise Англійська інтегрує задоволення в процесі навчання. Наше місце розташування дозволяє нам запропонувати кращі умови, що сприяють навчанню, де мовні навички здобуваються і поліпшення, як тропічний острів пригод і міжкультурних заходів в повному обсязі доповнюють процес навчання. В Paradise англійською, курси англійської мови ніколи не нудно.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Paradise English Boracay

Англійська для бізнесу, FCE, CAE, TOEIC, IELTS та TOEFL. Завдяки різноманітному використанню та функціонуванню англійської мови, Paradise English також пропонує програми ... [+]

Англійська для бізнесу, FCE, CAE, TOEIC, IELTS та TOEFL. Завдяки різноманітному використанню та функції англійської мови, англійська Paradise також пропонує програми для спеціальних цілей. Відмінно володійте своїми діловими мовними навичками англійською мовою або підготуйте до вищого рівня за результатами тестів CAE, TOEIC, TEFL та IELTS. Англійська для спеціальної програми Цілі включає в себе:

2 Гр... [-]
Філіппіни Malay
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Paradise English Boracay

Загальний курс англійської мови Програма дає знайоме відчуття того, що звичайний студент знову. Маючи 5 класів в день, безумовно, поліпшити вашу здатність англійської мов ... [+]

The Загальна англійська програма дає знайоме відчуття того, що звичайний студент знову. Маючи 5 класів в день, безумовно, поліпшити вашу здатність англійської мови. Класи призначені для вирішення конкретних мовних навичок, потрібно. Ви будете вивчати загальний англійська, тематичний розмова, словниковий запас, граматика, читання, обговорення і лист. Загальний курс англійської мови Програма включає в себе:... [-]

Філіппіни Malay
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Paradise English Boracay

Це Правда Програма англійської для початківців спрямований на створення і розвиток Основні знання англійської мови студентів, які мають дуже мало або немає Знання англійс ... [+]

Це Правда Програма англійської для початківців спрямований на створення і розвиток Основні знання англійської мови студентів, які мають дуже мало або немає Знання англійської мови. У центрі уваги цієї програми полягає в наданні студентам "з кожним днем ​​лексики і висловлення, базової граматики, розмовної мови, навички читання і письма, щоб функціонувати в простій повсякденному житті ситуації. Програма справжнім англійським для початківців включає в себе:... [-]

Філіппіни Malay
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою