Paradise English Boracay

Введення

Прочитайте офіційний опис

Paradise англійська є канадський сімейний англійської мови центр пропонує курси англійської мови на Філіппінах на острові Боракай. Вона була створена в 2005 році і виріс в швидкому темпі з моменту її створення. Студенти з більш ніж 50 країн взяли участь наші програми і багато іншого продовжують приєднуватися до нас щороку. Ми твердо переконані в тому, що з нашими канадськими, британських і американських викладачів, ми пропонуємо чудові курси англійської мови для наших студентів за ціною нижче, ніж будь-який інший мовної школи в Канаді, Австралії чи США, а також на більш високому рівні освіти, ніж будь-який мовній школі в Філіппіни.

Ми акредитована школа з Бюро з питань імміграції, Асоціація акредитованих шкіл на Філіппінах і пов'язані з Британською Радою та Ascentis. Paradise Англійська пишається тим, що був удостоєний в 2013 році премії вибором студента по LanguageBookings.com і задоволеності клієнтів Excellence Award за LanguageCourse.net.

Беручи курси англійської мови на Філіппінах, особливо на тропічному острові робить нас, як ніякий інший мовної школи більше ніде в світі. Наявність сильного міжнародного співтовариства, а також широкий вибір цікавих заходів поза кампуса доповнюють наш поштовх в бік задоволення в процесі навчання в місці, яке оцінювався кращий острів в світі в 2012 році був визнаний кращим в світі азіатський пляж в 2013 році.

Майбутнє

Paradise Англійська проводить ретельно підібрані курси англійської мови з тією якістю в режимі реального часу і реальному житті. Ми заклали основу для вас, щоб дізнатися сьогодні, так що ви готові використовувати свій новий англійська мова, коли ви виходите з класу. Paradise англійська мова має багато можливостей для вас вчитися в: групові заняття, один на один підручники, аква спорт, культурні шоу і багато критий і відкритий діяльності. Використовуйте мовні навички, ви дізнаєтеся в класі під час зустрічі людей з різних країн в той же день!

сім'я

Paradise англійська пропонує курси англійської мови в сімейному середовищі. Ми дбаємо про наших студентів, як сім'я. Відчуйте себе комфортно в присутності адміністраторів, вчителів і допоміжного персоналу, які забезпечують відмінний сервіс для вашого досвіду навчання. Ми запевняємо вас навчання в середовищі, яка є справедливою, твердим і доброзичливим.

один

Paradise англійська пропонує курси англійської мови, які сприяють спільного навчання. Збільште ваше навчання не тільки слухаючи уроки і відповідати на книги вправи, але і шляхом встановлення рапорту через клас і соціальної взаємодії з однокласниками і наставниками. Заводите нових друзів з усіх куточків земної кулі в одному з найбільш захоплюючих місць на землі!

веселощі

Paradise Англійська інтегрує задоволення в процесі навчання. Наше місце розташування дозволяє нам запропонувати кращі умови, що сприяють навчанню, де мовні навички здобуваються і поліпшення, як тропічний острів пригод і міжкультурних заходів в повному обсязі доповнюють процес навчання. В Paradise англійською, курси англійської мови ніколи не нудно.

Розташування

Малайська

Address
Boracay Language Institute
Cagban, Manoc Manoc
Boracay Island,
Malay, Aklan
Philippine Islands

Малайська, Західні Вісаї, Філіппіни