B&D English School

Введення

Прочитайте офіційний опис

B

Наша школа має 3-поверховий будинок з дахом в Агані, Сибулані. Це місце дуже близько від аеропорту. Це місце оточене багатьма курортами, розташованими вздовж красивого пляжу. Тут розташований основний аеропорт Негрос-Східного, аеропорт Думагете. Також у центрі міста розташований Сибуланський морський порт. Більш-менш 40-хвилинний переїзд до острова Себу стає можливим за допомогою трьох видів морських суден, будь то баржа, катер на човні або швидкий рейс. До речі, це перший муніципалітет поряд з містом Думагете, тому нема чого турбуватися, бо останній дуже доступний людям

Ми філіппінський уряд, акредитований для вивчення англійської мови як другої мови (ESL). Англійська навчальна програма нашої школи була затверджена Адміністрацією з розвитку технічної освіти та навичок (TESDA) та була акредитована Бюро імміграції Філіппін.

B

Вчителі в нашій школі мають високоосвічені, добре навчені, а також пропускники екзамену. Також у нас є реєстр викладачів ESL, акредитованих TESDA, які допоможуть студентам покращити свої навички спілкування англійською мовою. Крім того, ми є однією зі шкіл, які пропонують англійську програму навчання за низьку ціну в зручному та комфортному середовищі. Отже, чудова освіта гарантується.

Засоби

B

2 класу "чоловік-чоловік" - добре провітрювані, широкі аудиторії з окремими кондиціонерами та хорошим освітленням, де студенти можуть вивчати англійську мову, не відволікаючись.

2 класи класу - добре провітрювані, більш простори класи з окремими кондиціонерами, хороше освітлення та навчальні матеріали.

Управління - це приміщення для керівників та офісних працівників для задоволення проблем студентів та викладачів.

Зал вчителя / кімната факультету - кімната для вчителів для підготовки уроків, перевірки профілів студентів та формулювання оцінок.

16 номерів гуртожиткового типу - 5 приватних номерів, 5 двокімнатних номерів, 6 чотиримісних номерів (без телевізора), простора, добре провітрювана кімната з кондиціонером, кабельне телебачення для приватних і двомісних номерів та гарячий і холодний душ для одномісних, двомісних , і багаторазовий проживання.

* Вчителі-чоловіки займають окремі кімнати.

1 дитячий ігровий зал - це об'єкт, призначений для сімей з дітьми, де вони можуть грати і насолодитися дитячими заняттями.

Бібліотека / Навчальна площа - це об'єкт з навчальними ресурсами для учнів та вчителів для використання під час їх вільного часу для самостійного навчання та інших академічних цілей.

Тренажерний зал - У нас є бігова доріжка (бігова машина), м'яч балансу, гантель, підставка для підняття тощо. Для студентів, які бажають поліпшити і підтримувати своє фізичне самопочуття.

Даховий дах - відкритий простір з освіжаючою атмосферою для шкільних подій та інших позакласних заходів.

Пральня - конкретна ділянка на даху для палуби для домашнього персоналу для прання та сушіння одягу учнів та шкільної одягу

Кухня та їдальня - це добре збережене місце для студентів, щоб їх розкішні страви підготували і обслуговували кухонні шафки.

Стоянка - це просторий ексклюзивний для школярів та клієнтів автомобіль.

Нарешті, на службі працює цілодобова охорона, забезпечуючи безпеку студентів та шкільних приміщень. Нарешті, штаб-квартира східного провінції Негрів Філіппінської національної поліції (PNP) знаходиться всього в декількох метрах від B

Розташування

Думагуйте

Address
PUROK 1, AGAN AN, SIBULAN, NEGROS ORIENTAL


AGAN AN SIBULAN, NEGROS ORIENTAL

6201 Думагуйте, Центральні Вісаї, Філіппіни