Akatem Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання реального світу для кращого майбутнього

Akatem Learning забезпечує навчання для майбутніх дизайнерів, які хочуть змінити свій світ і знати, що дизайн може бути потужною силою для добра.

Ми віримо в навчання через дію; на відміну від інших шкіл, ми не просимо вас сидіти в теорії навчання в класі протягом 10 тижнів; стає досвідченим займає більше, ніж просто навчання в класі.

Під час наших курсів ви будете застосовувати навички, які ви навчитеся реальним проектам, щоб отримати практичний досвід вирішення проблем, які важливі для людей. Коли ви навчаєтеся з нами, ми не тільки надамо вам міцну освіту в дизайні, але й зрозумієте, як ваші клієнти думають.


Навчання в серці дизайну. Фінляндія.

Фінляндія славиться своєю дизайнерською спадщиною і турботою про спільноту, тому це дивовижне місце для початку своєї блискучої кар'єри в дизайні і почати робити різницю у вашому світі! Всі наші курси представлені англійською мовою для забезпечення максимальної доступності для учнів з усього світу.

Практикуючі, а не тільки вчителі

Наші викладачі не просто навчають теорії; кожен і кожен має великий досвід у своїй професії як у Фінляндії, так і за кордоном і є активними практиками, а не просто викладачами на повний робочий день. Наша увага завжди спрямована на практичні можливості, а не на теорію, щоб завершити курс з можливістю працювати в реальному світі.

Бізнес дизайну

Конструкція ніколи не буває у вакуумі; надаючи вам практичну освіту з дизайну, ви зможете навчити вас, як працює проект дизайну. До того часу, як ви завершите свій курс, ви зрозумієте, як дизайнери взаємодіють з розробниками, менеджерами та іншим організаційним персоналом і як дизайн впливає на процес і ризик.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Більше, ніж курс

Коли ви відвідуєте Akatem Learning , ви отримуєте більше, ніж місце в класі; робота над реальними проектами означає, що у вас є шанс побудувати свій портфель з першого дня і працювати над вирішенням проблем як в команді, так і самостійно. Ви також дізнаєтеся, як передавати дизайнерські рішення бізнесменам та непроектувальникам


Створіть свою кар'єру

Професійний курс навчання повинен сприяти розвитку вашої кар'єри. Мережа з людьми в галузі під час наших позакласних заходів і семінарів і отримати доступ до безкоштовних порад будівництва кар'єри, щоб допомогти вам позиціонувати свій портфель, побудувати приголомшливе резюме, побудувати свій професійний бренд і блиц інтерв'ю! А коли ви працюєте, залишайтеся частиною спільноти Akatem через безкоштовні запрошення до наших поточних семінарів та вечорів у мережі.


Цілий ряд варіантів навчання

Вам не треба йти в університет, щоб отримати чудову освіту. Akatem Learning пропонує різноманітні формати курсів для учнів, які хочуть вивчати повний робочий день, неповний робочий день, вечорами або навіть у вихідні дні. Чому ваше навчання не відповідає вашому життю?

Доступне навчання

Ваші мрії зробити різницю не повинні стримуватися витратами на вищу освіту. Ми пропонуємо студентам доступ до програми Фонду Akatem; ініціатива, спрямована на те, щоб забезпечити кандидатів, що перебувають у невигідному становищі, доступ до наших курсів для зниження витрат або повної стипендії. Запитайте зараз для отримання додаткової інформації.

Розташування

Гельсінкі

Address
Mannerheimintie 20B
Гельсінкі, Фінляндія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: