Прочитайте офіційний опис

Aéropole

Про Aéropole

Aéropole є преміум польоту академія, заснована в 2010 році. Ми є фахівцями в галузі підготовки пілотів для технічно просунутих літаків. Ми працюємо флот сучасних діамантів з Гельсінкі-Малмо, Фінляндія, як наш основний бази. Наша затверджена організація з її висококваліфікованих і досвідчених інструкторів доступний і готовий до MEED ваші конкретні потреби, будь ви новачок в авіації або пілота авіакомпанії.

Наша мета

Ми в Aéropole захоплені надаючи вам відмінну підготовку польоту. Наша мета полягає в тому, щоб бути номером один шкільний політ в Фінляндії з точки зору якості. Наше обіцянку до вас, щоб забезпечити чудову якість в обслуговуванні клієнтів, професійної підготовки, обладнання та персоналу.

1. Чудове обслуговування клієнтів

Ми будемо давати обіцянки, що ми можемо зберегти. Це означає, що до-якій точці і справедливих угод навчання, легкий для розуміння ціноутворення і відкрите спілкування, коли все змінюється. графіки навчання індивідуально з урахуванням ваших потреб, будь то в робочий час або вечорами і у вихідні дні.

2. Якість в навчанні

У нас є дуже педагогічну підхід до навчання. Ми не перебуваємо тут, щоб показати свої навички Польотом або досвід, але навчати наших студентів, щоб бути безпечними і впевненими пілотів, будь то їх льотні мети професійної або для відпочинку. Ми прийняли новий підхід з системою підготовки кадрів та якості не бачили в будь-який інший фінської льотній школі раніше. Наші методи навчання випробуваний систем світового класу, які ми адаптували і далі поліпшені для місцевої навколишнього середовища Північних країн - і вони повністю відповідають і перевершують європейські авіаційні правила.

3. Сучасні повітряні судна

Наші літаки стан сучасних, ідеально підходить для навчання і мають дуже хороші показники безпеки (насправді, кращий в галузі.) Ми сміємо вимога працювати новітній і найсучасніший навчальний флот в Фінляндії в нашій ціновій категорії , Всі наші студенти мають можливість тренуватися на склі кабіни літака, і ми також навчаємо на традиційних інструментах, щоб дати нашим студентам всі навички, необхідні їм.

4. Професійні та талановиті викладачі

Наші викладачі мають сотні, якщо не тисячі годин досвіду роботи в якості інструкторів і більшість з них авіакомпанії або чартерний досвід польоту. Вони з нами, тому що вони знаходять інструктування корисним і захоплені якістю - не просто годинник до більше льотних годин. Проте, якість інструктажу не спирається на плечі індивідуального інструктора, але збагачується завдяки нашим методичним підходом до якості в нашій організації і навчання.

Наше переконання в тому, що єдиний спосіб залишитися на вершині, щоб визнати той факт, що ми все на нескінченному шляху пізнання - досконалість приходить через наполегливість і безперервне вдосконалення. Не дозволяйте цього одержимість наша заважає вам подобається те, що ви збираєтеся випробувати з нами: хвилювання і веселощі є невід'ємною частиною польоту, чи є ви початківець приватний пілот або почати нову і перспективну кар'єру в авіації. Давайте вести вас до цих досвідом безпечно!

Хто ми?

Ми авіаційні і бізнес-професіоналів з доповнюючими фонів: авіакомпанії і чартерних пілотів, інструкторів кар'єри, інженерів повітряних суден, бізнес-менеджерів і підприємців. Ми були розчаровані відсутністю льотної школи дійсно зацікавлені в навчанні своїх студентів і в обслуговуванні клієнтів, тому ми створили один. Ми не могли б бути найдешевшим льотна школа навколо, але ми, безумовно, прагне залишитися кращим!

твердження

  • EASA ATO Сертифікат FI.ATO.2016 - Фінський CAA Затвердження для всіх курсів в рамках акредитованого навчальної організації (АТО) в рамках Європейського агентства з авіаційної безпеки (EASA) правила.
Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • фінський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Aeropole Flight Training

Aeropole тепер приймає заявки на наш пілотний курс з авіаційного транспорту алмазу (замороженого ATPL) від високо мотивованих людей з пристрастю до польоту. Курс самостій ... [+]

Aeropole" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/37/37622_Pilots.jpg" alt="Aeropole" />

Пілот Авіакомпанії з транспорту ABAT initio ATPL Course

alt = "Аерополе тепер приймає заявки на наш пілотний курс пілотів з авіаційної техніки Diamond Cadet ™ ab initio (заморожений ATPL) від високо мотивованих осіб з пристрастю до польоту. Вартість курсу - 124 800 € * і включає всі необхідні тренінги Комісія за навчання оплачується щомісячними платежами.... [-]

Фінляндія Helsinki
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Aeropole Private Pilot Training

Aeropole Oy (Flight Training) at Helsinki-Malmi, EFHF
Address
Helsinki-Malmi Airport Main terminal
00700 Helsinki, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 9 56274600