Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фон Фонду

Джон Зепп Фонд був створений в США в 1992 році, після смерті пана Джона Zepp. Американський докторант в області хімії, Джон Зепп знав, що він помирає від раку, і в його волі просила що фонд буде створений, щоб допомогти потребуючим дітям. Фонд тривала всього кілька років, перш ніж закрити.

Тим не менш, в 2010 році було дано JZF нове життя свого брата, Раймонда, який щойно створили новий університет в Камбоджі. JZF був неформальна організація, що за умови стипендії для студентів на пільгових присутнім Дьюї Міжнародний університет у Камбоджі.

Раймонд Зепп і його дружина Філіппінська Шекіна пенсію на Філіппіни в 2013 році в місто Сан-Гільєрмо в провінції Ісабела острова Лусон ,. Вони хочуть, щоб продовжити роботу JZF формально встановлення фонд, щоб поліпшити утворення студентів в сільському містечку Сан-Гільєрмо і довколишніх районах.

Місія

Місія Фонду Джона Zepp є поліпшення освіти різних рівнів студентів в і навколо Сан-Гільєрмо, Філіппіни. Ці студенти ставляться студентів дошкільної, школярів і студентів, що бажають вступити до університету.

VISION ЗАЯВА

Ми бачимо, інтегрований освітній співтовариства в Сан-Гільєрмо, де в приватному фінансують діяльність доповнення державне утворення. Ми бачимо, діти готують в приватному для успішного вступу в перший клас у державних школах. Ми бачимо, школярі вивчають на своїх публічних класів середньої школи в серйозній середовищі для освіти, в тому числі навчальні зали, підручник допомогу, освітні мультимедійні ресурси і т.д. Ми також бачимо, молодь готується до передачі в університетах через електронні підручники і короткострокових курсів. Деякі з цих студентів будуть отримувати повні або частину стипендії для участі місцевих університетів.

Формат курси

Кожен курс еквівалентна трьох-кредитної семестр в американській системі. Курси Напівінтенсивний, тобто вони відповідають тільки за два місяці кожен. Повний робочий день навантаження, тому тільки два курси. Повний робочий день навантаження протягом року складається з двох курсів у семестр протягом п'яти термінів. Це 10 курсів або 30 семестр кредити на рік, що еквівалентно порівнянної Американський університет навчальний рік.

Нормальному навантаженні курс складається з одного англійської мови, звичайно, плюс один інший предмет, звичайно на термін. Наприклад, у перший термін, студент може взяти англійські читання для соціальних наук разом з критичного мислення та логіки. Тим не менш, навіть за умови інші-курси будуть мати сильний компонент англійської мови, такі як розуміння прочитаного вправ або словниковий запас потенціалу.

ROCC має контакти з багатьма університетами по всьому світу. Ми напишемо рекомендації студентам, які бажають передати спеціалізованих програм в зарубіжних університетах.

Наші курси також підготувати студентів до іспиту TOEFL або IELTS іспит. Студенти, які проходять ці іспити і, хто прийняв інші основні курси в ROCC зможете отримати допуск в зарубіжних Англійська-середніх університетів.

Когорта системи

Де це можливо, заняття будуть збережені від терміну до терміну. Через щотижневих дискусійних форумах, студенти пізнають один одного, як вони переслідують ті ж класи разом.

Розташування

Маніла

Address
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

Маніла, Метро Маніла, Філіппіни

Програми