CAFA Wine School

Введення

Прочитайте офіційний опис

CAFA Formations - Франція cafa вина Міжнародного Сомельє школа вчитель батьківство, є науково - дослідним інститутом вина та алкогольних напоїв професійної дегустації, створений в 1986 році, розташована в центрі міста Бордо на берег річка століття районі Chartrons (від так як більшість відомих Франції Бордо торговці вином і більше околиць перебувають тут). Ми вітаємо студентів з усього світу приїжджають сюди, щоб дізнатися улюблене вино професійні прийоми дегустації вин, щоб зрозуміти процес виноробства.

Вивчаючи тут, ви можете стати елітним в світі винної індустрії: супервайзер вино сервіс, вино імпортери, винні дистриб'ютори, оператори ресторану марочного вина, льохи господаря, винної культури і освіти фахівця, професійного дегустатора вина і т.д. ,

Вино не тільки мистецтво життя, але і пристрасть. викладачі коледжу, які назрівають і експерти дегустації пристрасть, дати повний простір їх професійних навичок. Мало того, що вони мають найвищий диплом у виноробстві і дегустація вина школи, також займається активною діяльністю в області винної індустрії в світі.

За останні 30 років, тисячі cafa студентів в професійної підготовки пивоварної технології та стажування у Франції винних заводів і винних заводів, винороби, винний льох , пов'язаних з торгівлею. Практика включає: збір винограду, вина бродіння, технології вирощування вина, професійні дегустації, брати участь у професійній виставці в виноробстві, вино організація дегустації, участь у торговельній діяльності. Провели багатство практики після навчання знання виноробних регіонів по всьому світу, Імплантологія, пивоварної науки, професійні методи дегустації, маркетинг і інші професійні курси. Введіть професійний світ в безперервному навчанні і практиці, щоб стати професіоналами.

cafa також є страви французької кухні і десерти навчання професійного навчання, він вніс видатний внесок в поширення французької кухні. Вино, французька кухня, десерт сутність французької культури харчування і мистецтво життя, cafa готовий вдивлятися з вами , щоб допомогти вам добитися успіху!

Розташування

Бордо

Address
108, Quai des Chartrons
33000 Бордо, Нувель-Аквітанська, Франція