The Open Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми?

Прискорювачі творчий шлях

Школа дизайну Open народилася від зустрічі захоплених людей і фахівців в галузі освіти займається дизайном. З Icademie, відстань групи з освіти, який розробив солідний досвід в змішаній дистанційного навчання та ініціював школу дизайну в 2014 році, ми маємо ту ж ДНК: інновації та бачення нові питання освіти під час цифрової революції.

наші місії

Школа дизайну Open вчить вас навички, необхідні для підвищення вашого бізнесу, задоволення ваших кар'єрних устремлінь, ви відкриєте нові можливості, приєднатися або створити завантажувальний ... Наша місія за поїзді, щоб супроводжувати вас до успіху вашого дизайну проекту через:

Нова онлайн модель навчання, поєднуючи електронні навчальні курси та спеціальні моменти-особи (школи дизайну в майстернях партнерів). Модульне рішення, підхід на основі навичок, сприяння взаємодії та трансдисциплінарності в різних областях дизайну. Програми орієнтовані на інновації, перспективні ніші і виникаючі потреби бізнесу. Супроводжуючі фахівці дизайнери в своїй області і діяльності, які будуть направляти і консультувати учня в процесі навчання.

Наші цінності: інновації, відкриття, інтернаціоналізація

У технологічному світі в русі, ми вибираємо позиціонувати себе в нових видів застосування, щоб донести до всіх наших майбутніх знань учнів, які допоможуть їм зробити крок вперед на виклики цифрового створення майбутнього ,

Із загальним бажанням розкрити кожному його власний потенціал, щоб перетворити і направити творчі можливості; з навчальним турне по примиренню (між наставники, компаніями та учнів, дотримуючись при цьому різноманітність профілів), ми робимо ці свободи, складові наше відкриття, серце нашого освітнього проекту. Це зобов'язання призвело до переосмислення організації навчання в світлі нових цифрових можливостей.

Наші стратегічні альянси передового досвіду, зокрема, через мережу Pearson Education дозволяють нам працювати в логіці інтернаціоналізації, пропонуючи англосаксонські дипломи, визнані на міжнародних ринках, що призвело до судового переслідування досліджень II рівня (BAC +3) в коледжів / університетів в більш ніж 100 країнах (включаючи Францію).

Реальність і Employablité

За допомогою сховища перевірених програм і викладав в найпрестижніших університетах / міжнародні школи під відповідальністю Pearson Education і Ofqual (англійська еквівалент французького RNCP), Дизайн-школа Open гарантує якість його підготовки, видане загальне професійне занурення (творчі труси, "дизайнерські завдання" навколо тендерів, бізнес-коучингу ...). Таким чином, наше бажання, щоб дати тим, хто довіряє нам, ключ, щоб перетворити свою кар'єру і, можливо, їх життя, сьогодні і завтра.

Ваша навчальне середовище

зміст

Під час відео: ексклюзивні відео - курси, розроблені фахівцями і дизайнерами. Онлайн курси: Курси в структурованої лінії і багаті мультимедійні ресурси, які включають в себе інтерактивні вправи та файли для ваших практичних теми роботи і оцінки. Електронні книги: Резюме електронна книга для кожного модуля, які включають в себе основні поняття , які ви можете анотувати і збори уривків з довідників. Підручники: Підручники ретельно розподілені серед найбільш професійних і ефективного ринку. Англійська онлайн: англійська: повний курс модернізації та навчання онлайн - посилання, ви можете стежити на протязі всієї подорожі.

RichMedia звичайно, інтерактивним і відкритим. Ви можете збагатити і ділитися.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

діяльність

Віртуальний клас: Ваш живий віртуальний клас для вашого навчального плану, ваші потреби і ваш розклад. Masterclass: Квартальні онлайн майстеркласи: професіонал тримає віртуальний клас в протягом декількох тижнів і ділиться своїм досвідом і знаннями свого мистецтва. Поточні конференції: живу конференцію щомісяця: професіонал чи компанія йде про проект, продемонструвати свій досвід онлайн в протягом 60 або 90 хвилин, і дозволяє взаємодіяти. Ці конференції будуть доступні в повторі. Роботи та практичні предмети: The самокорегуюча і самоадаптації вправи. Методи роботи і проекти, які ви в вигляді малюнків, комп'ютерних файлів, фотографій, відсканованих зображень або скріншотів, а також заощадити на платформі в вашому "подорож борту" для їх освіти коригуючого однолітків або ваших вчителів. Практичні заняття: "фізичної" семінари або "цифровий" через рівні проміжки часу в вашому курсі, ці відображення майстерні і виробництва під наглядом професіоналів дозволяють працювати в фізичному режимі спільної роботи (семінару , організованого з партнерськими школами дизайну) або моди "спільної 3.0" через інноваційний пристрій.

Ви прогрес практикуючих поодинці або з іншими.

Ви живете особливі моменти покласти в індивідуальній або колективній практиці, але і онлайн-семінари в школах дизайну партнерів.

співтовариством

Communautez: Взаємодіяти і communautez з простими та зручними інструментами , що дозволяють вам постійно обмінюватися між однолітками, з вашими наставниками і вчителями. Мережа: Створіть свою мережу навколо обмінів і привілейованих зв'язків з компаніями під час освітнього колаборацій, проекти, конкурси, роботи або нарад , організованих школою. Collaborative: Команда будівля без кордонів. Мова створення через кордони і з'єднує світ. Приєднуйтесь до команди (клас), працювати і приносити свої проекти спільно протягом всієї подорожі. Створити мережу, насолоджуючись плеяду міжнародних профілів учнів, зацікавлених осіб і компаній.

Ви вчитеся у інших і з іншими.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

Приватне і професійний супровід

Підручники і тренери: освітня команда і вихователі відповідають на ваші запитання, дати вам пораду, ви coachent і взаємодіяти в реальному часі з вами за вашим бажанням. Дизайнери Експерти: Навчальна команда дизайнерів і провідних експертів, все професійної діяльності, на вашому боці , щоб пояснити, навчити вас, і надати вам пристрасть і доступність їх ремесло. Стажування: інтернатура за згодою навколо вашого дипломного проекту, який спонсорується компанією чи ні. Це призводить до пам'яті та її захист перед журі ступеня. Проблеми Підприємства: Проблеми бізнесу: регулярно на протязі всієї подорожі, партнери компанії дозволяють думати в реальному часі до короткого і побудувати режим командою пропозицію "3.0" для спільної роботи . Рада розвитку: Рада по розвитку складається з незалежних особистостей зі світу дизайну і створення цифрової з місією , щоб допомогти школі в її педагогічній реалізації та стратегічних напрямків.

Професійна команда на вашому боці, в безпосередній близькості.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

Розташування

Париж

The Open Design School

Address
52 rue de l'Arbre Sec

75001 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 75 85 85 68