Прочитайте офіційний опис

Хто ми?

Прискорювачі творчий шлях

Школа дизайну Open народилася від зустрічі захоплених людей і фахівців в галузі освіти займається дизайном. З Icademie, відстань групи з освіти, який розробив солідний досвід в змішаній дистанційного навчання та ініціював школу дизайну в 2014 році, ми маємо ту ж ДНК: інновації та бачення нові питання освіти під час цифрової революції.

наші місії

Школа дизайну Open вчить вас навички, необхідні для підвищення вашого бізнесу, задоволення ваших кар'єрних устремлінь, ви відкриєте нові можливості, приєднатися або створити завантажувальний ... Наша місія за поїзді, щоб супроводжувати вас до успіху вашого дизайну проекту через:

Нова онлайн модель навчання, поєднуючи електронні навчальні курси та спеціальні моменти-особи (школи дизайну в майстернях партнерів). Модульне рішення, підхід на основі навичок, сприяння взаємодії та трансдисциплінарності в різних областях дизайну. Програми орієнтовані на інновації, перспективні ніші і виникаючі потреби бізнесу. Супроводжуючі фахівці дизайнери в своїй області і діяльності, які будуть направляти і консультувати учня в процесі навчання.

Наші цінності: інновації, відкриття, інтернаціоналізація

У технологічному світі в русі, ми вибираємо позиціонувати себе в нових видів застосування, щоб донести до всіх наших майбутніх знань учнів, які допоможуть їм зробити крок вперед на виклики цифрового створення майбутнього ,

Із загальним бажанням розкрити кожному його власний потенціал, щоб перетворити і направити творчі можливості; з навчальним турне по примиренню (між наставники, компаніями та учнів, дотримуючись при цьому різноманітність профілів), ми робимо ці свободи, складові наше відкриття, серце нашого освітнього проекту. Це зобов'язання призвело до переосмислення організації навчання в світлі нових цифрових можливостей.

Наші стратегічні альянси передового досвіду, зокрема, через мережу Pearson Education дозволяють нам працювати в логіці інтернаціоналізації, пропонуючи англосаксонські дипломи, визнані на міжнародних ринках, що призвело до судового переслідування досліджень II рівня (BAC +3) в коледжів / університетів в більш ніж 100 країнах (включаючи Францію).

Реальність і Employablité

За допомогою сховища перевірених програм і викладав в найпрестижніших університетах / міжнародні школи під відповідальністю Pearson Education і Ofqual (англійська еквівалент французького RNCP), Дизайн-школа Open гарантує якість його підготовки, видане загальне професійне занурення (творчі труси, "дизайнерські завдання" навколо тендерів, бізнес-коучингу ...). Таким чином, наше бажання, щоб дати тим, хто довіряє нам, ключ, щоб перетворити свою кар'єру і, можливо, їх життя, сьогодні і завтра.

Ваша навчальне середовище

зміст

Під час відео: ексклюзивні відео - курси, розроблені фахівцями і дизайнерами. Онлайн курси: Курси в структурованої лінії і багаті мультимедійні ресурси, які включають в себе інтерактивні вправи та файли для ваших практичних теми роботи і оцінки. Електронні книги: Резюме електронна книга для кожного модуля, які включають в себе основні поняття , які ви можете анотувати і збори уривків з довідників. Підручники: Підручники ретельно розподілені серед найбільш професійних і ефективного ринку. Англійська онлайн: англійська: повний курс модернізації та навчання онлайн - посилання, ви можете стежити на протязі всієї подорожі.

RichMedia звичайно, інтерактивним і відкритим. Ви можете збагатити і ділитися.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

діяльність

Віртуальний клас: Ваш живий віртуальний клас для вашого навчального плану, ваші потреби і ваш розклад. Masterclass: Квартальні онлайн майстеркласи: професіонал тримає віртуальний клас в протягом декількох тижнів і ділиться своїм досвідом і знаннями свого мистецтва. Поточні конференції: живу конференцію щомісяця: професіонал чи компанія йде про проект, продемонструвати свій досвід онлайн в протягом 60 або 90 хвилин, і дозволяє взаємодіяти. Ці конференції будуть доступні в повторі. Роботи та практичні предмети: The самокорегуюча і самоадаптації вправи. Методи роботи і проекти, які ви в вигляді малюнків, комп'ютерних файлів, фотографій, відсканованих зображень або скріншотів, а також заощадити на платформі в вашому "подорож борту" для їх освіти коригуючого однолітків або ваших вчителів. Практичні заняття: "фізичної" семінари або "цифровий" через рівні проміжки часу в вашому курсі, ці відображення майстерні і виробництва під наглядом професіоналів дозволяють працювати в фізичному режимі спільної роботи (семінару , організованого з партнерськими школами дизайну) або моди "спільної 3.0" через інноваційний пристрій.

Ви прогрес практикуючих поодинці або з іншими.

Ви живете особливі моменти покласти в індивідуальній або колективній практиці, але і онлайн-семінари в школах дизайну партнерів.

співтовариством

Communautez: Взаємодіяти і communautez з простими та зручними інструментами , що дозволяють вам постійно обмінюватися між однолітками, з вашими наставниками і вчителями. Мережа: Створіть свою мережу навколо обмінів і привілейованих зв'язків з компаніями під час освітнього колаборацій, проекти, конкурси, роботи або нарад , організованих школою. Collaborative: Команда будівля без кордонів. Мова створення через кордони і з'єднує світ. Приєднуйтесь до команди (клас), працювати і приносити свої проекти спільно протягом всієї подорожі. Створити мережу, насолоджуючись плеяду міжнародних профілів учнів, зацікавлених осіб і компаній.

Ви вчитеся у інших і з іншими.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

Приватне і професійний супровід

Підручники і тренери: освітня команда і вихователі відповідають на ваші запитання, дати вам пораду, ви coachent і взаємодіяти в реальному часі з вами за вашим бажанням. Дизайнери Експерти: Навчальна команда дизайнерів і провідних експертів, все професійної діяльності, на вашому боці , щоб пояснити, навчити вас, і надати вам пристрасть і доступність їх ремесло. Стажування: інтернатура за згодою навколо вашого дипломного проекту, який спонсорується компанією чи ні. Це призводить до пам'яті та її захист перед журі ступеня. Проблеми Підприємства: Проблеми бізнесу: регулярно на протязі всієї подорожі, партнери компанії дозволяють думати в реальному часі до короткого і побудувати режим командою пропозицію "3.0" для спільної роботи . Рада розвитку: Рада по розвитку складається з незалежних особистостей зі світу дизайну і створення цифрової з місією , щоб допомогти школі в її педагогічній реалізації та стратегічних напрямків.

Професійна команда на вашому боці, в безпосередній близькості.

Ваші курси шарнірний навколо різних ресурсів і освітньої діяльності в Інтернеті, які ви можете слідкувати в будь-який час на смартфон, планшет або ноутбук.

Доступні навчальні програми:
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

The Open Design School

Ця мистецька підготовка спрямована, щоб дозволити вам розвинути свій творчий потенціал і фундаментальну художню культуру, яка буде обертатися навколо інших предметів, які ... [+]

ЦІЛІ

Ця мистецька підготовка спрямована, щоб дозволити вам розвинути свій творчий потенціал і фундаментальну художню культуру, яка буде обертатися навколо інших предметів, які ви вибрали серед Національний Диплом спеціалізованих підрозділів в області мистецтва і дизайну. Різноманітність художніх досліджень з всеосяжної та міждисциплінарного підходу, як багато відкриттів, щоб розвивати свою цікавість і відображення, і направити вас і в напрямку осі експертизи для вас. ... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
12 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

Всі комунікації, в даний час 360, використовує зображення 2D / 3D. Чи не реклама на телебаченні або в Інтернеті, що не супроводжується спеціальними ефектами, анімованої г ... [+]

ЦІЛІ

Всі комунікації, в даний час 360, використовує зображення 2D / 3D. Чи не реклама на телебаченні або в Інтернеті, що не супроводжується спеціальними ефектами, анімованої графіки в 3D.

Ця нова професія досвідчених дизайнерів цифрових інструментів дає можливість з великим потенціалом в галузі промислового дизайну та архітектури і дизайну інтер'єру. Проектування об'єктів або транспортних засобів, а також архітектурного проектування з використанням цих творінь, укладають в 3d сцені прототип свою концепцію або висловити інновації та потенціал свого продукту, представляючи його з різних кутів, так піднесене реалістичні деталі, її зміст і наслідки світла.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

Світ розкоші, моди і дизайну, який рухається динамізмом ринків, що розвиваються, в даний час постійні перетворення. Нові технології, нові тенденції, нові маркетингові та ... [+]

ЦІЛІ

Світ розкоші, моди і дизайну, який рухається динамізмом ринків, що розвиваються, в даний час постійні перетворення. Нові технології, нові тенденції, нові маркетингові та комунікаційні методи, і нові можливості. Ця програма призначена, щоб виявити нові тенденції та індустрії моди в цілому, при розробці основних навичок в дизайні одягу та аксесуарів дизайну. У темі і основної мети, досягнення кожного навчання зі своєї власної колекції, яка буде його дипломний проект і буде представлений обраним професійним журі.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

Індустрія відеоігор в даний час домінує на ринку розваг, але і в серйозній грі і мобільних ігор, соціальних мереж, а також Smart TV хмарних ігор. Швидкий розвиток своїх т ... [+]

ЦІЛІ

Індустрія відеоігор в даний час домінує на ринку розваг, але і в серйозній грі і мобільних ігор, соціальних мереж, а також Smart TV хмарних ігор. Швидкий розвиток своїх технологій, її виробнича лінія більш структурованим, і її економічні моделі, приходить нові вимоги до навичок (концептуальні, художні і технічні). Мета цього ступеня є підготовка майбутніх кваліфікованих фахівців, здатних створити веселу і захоплюючий досвід занурення з використанням механізмів інтерактивності.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

З утримання інформована громадськість, відеоігри сьогодні займає чільне місце і є відкритим для всіх. Він став великою культурною індустрії у Франції і в світі, з кільком ... [+]

ЦІЛІ

З утримання інформована громадськість, відеоігри сьогодні займає чільне місце і є відкритим для всіх. Він став великою культурною індустрії у Франції і в світі, з кількома областями через мобільну гру, серйозну гру або "рекламної гри", який пропонує широкий спектр бажаних заходів: 3D аніматор, ефекти спеціальні, матові художник, гра художник і т.д.

"Гра аніматор" створив візуальний світ, що дозволяє гравцям повністю зануритися в гру. Його місія вимагає вузькоспеціалізованих технічних навичок і сильний художню культуру.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

Визнання і інтерес дизайну інтер'єру зазнали значних змін за останнє десятиліття і прикраси промисловості знаходиться на підйомі. Практика сталого проектування та енергет ... [+]

ЦІЛІ

Визнання і інтерес дизайну інтер'єру зазнали значних змін за останнє десятиліття і прикраси промисловості знаходиться на підйомі. Практика сталого проектування та енергетичної ефективності в значній мірі інтегровані сьогодні. Розвиток технологій і матеріалів, соціальних і демографічних змін, виявити нові потреби клієнтів, які очікують конкретних рішень для професіоналів: поліпшення простору, організація напрямку потоку, оптимізуючи невеликі простору, захопивши клієнта , поліпшення умов праці ... Всі навички розроблені в рамках цього диплома в галузі дизайну інтер'єру.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
The Open Design School

Інтерактивні засоби масової інформації є частиною нашого повсякденного життя і поширення на великій швидкості. Завдяки цій мірі, ви отримуєте необхідні знання передових ц ... [+]

ЦІЛІ

Інтерактивні засоби масової інформації є частиною нашого повсякденного життя і поширення на великій швидкості. Завдяки цій мірі, ви отримуєте необхідні знання передових цифрових технологій, а також вивчати комп'ютерні графічні інструменти і веб-середовища. Мета полягає в тому, щоб отримати солідну практику і навички, необхідні для досягнення успіху в цій зростаючої галузі. Створення досвіду і використовує нових користувачів через веб-сайти, додатки або інтерфейси; винайти нові форми взаємодії і імерсивні інтерфейси Lse основні цілі даного тренінгу.... [-]

Франція Paris
Відкритий конкурс
французький
Заочне навчання
24 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?