SupBiotech Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sup'Biotech - приватна біотехнологічна інженерна школа, розташована в районі Парижа. Студенти Sup'Biotech виконують інженерні та наукові курсові роботи, включаючи лекції, лабораторні роботи та довгострокові творчі проекти. На відміну від багатьох інших шкіл, орієнтованих на STEM, Sup'Biotech також наголошує на галузевих ноу-хау та пропонує справді передпрофесійну навчальну програму. Випускників Sup'Biotech отримують набір у провідні фірми в галузі біотехнологій, такі як L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé та безліч інших. Практично всі випускники Sup'Biotech знаходять роботу або продовжують навчання у вищих навчальних закладах, а унікальна суміш наукових та управлінських навичок Sup'Biotech надзвичайно цінна для роботодавців усіх видів.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Ми пропонуємо курси бакалавратів, аспірантів, навчання за кордоном та літні програми для іноземних студентів. Студенти можуть починати з 1, 2, 3, 4 або 5 років; Курси першого та другого курсу викладаються англійською або французькою мовами, а третій, четвертий та п'ятий курси проводяться англійською мовою. Випускники отримують швидкий доступ до керівних посад у Франції та за кордоном у таких галузях, як охорона здоров'я та фармацевтика, інновації в харчовій промисловості, косметика, біоінформатика або навколишнє середовище. Програма побудована за моделлю французьких інженерних шкіл, акредитованих CTI: цикл фонду (2 роки), далі цикл інженерії (3 роки).

120321_PhotoSummer.jpg

Навчальна програма Sup'Biotech - це міждисциплінарний баланс між курсовими роботами з науки та інженерії (лекції, практичні лабораторні роботи та проекти), навичками управління, виробничими ноу-хау. Наші студенти також дізнаються про внутрішній та міжнародний ринки біотехнології. Професори Sup'Biotech походять з різних навчальних та освітніх груп, таких як університети, науково-дослідні центри та промисловість. Англійська використовується в нашій програмі; наші випускні курси викладаються англійською мовою, а заняття доступні виключно англійською мовою з третього курсу. Студенти Sup'Biotech готуються до широкого спектру обов'язків у різних біотехнологіях та міжнародних корпораціях, які працюють у таких сферах, як здоров'я, косметика, навколишнє середовище, фармацевтична продукція та агробізнес.120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Як було сказано вище, п'ятирічна програма Sup'Biotech включає програми з двома ступенями, які відповідають новим європейським стандартам. Наша трирічна бакалавратна програма веде до ступеня бакалавра з Sup'Biotech. У нашій аспірантурі студенти вибирають такий варіант, як дослідження та розробки, виробництво або продаж та маркетинг. Після закінчення нашої дворічної аспірантури студенти отримують диплом інженера з біотехнології, еквівалентний магістрату.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПИШИ:

Sup'Biotech не має стипендій.

Однак ми раді підтримувати будь-які заявки на публічні стипендії, які наші студенти бажають подати до уряду Франції чи благодійних установ.

Розташування

Париж

Address
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія