Прочитайте офіційний опис

106196_rsz_106139_img_6151.jpg

Презентація - зобов'язання

Paris Academy of Art - це художній інститут, присвячений реалістичному живопису високого рівня та методам малювання.

Академія відкрита для всіх тих, хто, незалежно від віку, національності або стану, бажає набути навички, необхідні для досягнення реалістичного живопису чи малюнка.

Зарахувавшись до Paris Academy of Art , ви слідкуєте за цими видатними кроками і продовжуєте суворі, вимогливі, майстерні традиції. Як і в інших художніх дисциплінах, малюнок і живопис вимагають чіткого та суворого навчання, керуючись кращими майстрами мистецтва. Paris Academy of Art пропонує цілеспрямоване, якісно-орієнтоване навколишнє середовище, яке сприяє такому тренінгу.

Це також підкреслює відносини між професором та студентом, допомагаючи студенту досягти успіху в найкращих умовах. Розміри класу в Paris Academy of Art невеликі, і кожен учень індивідуально контролюється.

До кінця свого часу в Paris Academy of Art студенти матимуть необхідні навички, щоб працювати в таких областях, як кіно, анімація, відеоігри та ілюстрація. Вони також можуть вибрати роботу як вільних художників. Як би там не було, Paris Academy of Art надасть їм інструменти, необхідні для досягнення своєї мети.

Історія - Відродження

Протягом дев'ятнадцятого століття Паризька школа образотворчого мистецтва була обов'язковою для виконавців художників. Проте, вони лише навчилися малювати там, тому студенти також зараховуються до приватних академій, де вони будуть практикувати малюнок з живих моделей і закінчити навчання в живописі та скульптурі.

Початок двадцятого століття ознаменувало появу сучасного мистецтва та відмову від жорстких правил академій. Зіткнувшись із цією новою ситуацією, академії відмовилися. На щастя, багато студентів, які пройшли підготовку в цих академіях, прибули з-за кордону, зокрема з США. Деякі з них змогли створити студії у своїх рідних країнах, тим самим увічнюючи техніку академії.

Протягом 80-х років деякі англосаксонські художники повернулися до Європи та заснували школи, що призвело до викладання академічного, реалістичного малювання та повернення до Європи.

Але жодна з цих шкіл не була в Парижі! Тому Paris Academy of Art хоче принести в Париж велику академію і продовжувати навчання, яке є наріжним каменем нашої художньої спадщини.

106197_rsz_106141_img_4903.jpg

Метод - досконалість

Наш метод - як поступовий, так і інтенсивний - випливає з того, що використовувалося в паризьких студіях ХІХ століття.

Це спонукає студентів перевершувати себе, дозволяючи їм придбати впевненість у необхідності мати кар'єру як художника високого рівня.

Вона спирається на чотири основи:

  • вчення засад живопису та малюнка, спираючись на майстрів італійського Відродження;
  • індивідуальний нагляд: кожен учень отримує вигоду від індивідуального нагляду за допомогою спостереження та аналізу роботи інших;
  • контрольована прогрес: кожен крок у навчальному процесі, визначений заздалегідь з інструкторами, повинен бути отриманий перед переходом на наступний крок;
  • водіння та прагнення працювати: навчання здійснюється повний робочий день (більше шести годин на день п'ять днів на тиждень), що дозволяє студентам розвивати самодисципліну, яка буде важливою для майбутнього професійного життя.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Paris Academy of Art

Class'Art - це річна інтенсивна програма, спрямована на створення міцної основи для студентів, які мають намір продовжувати навчання в академічних або професійних школах ... [+]

Class'Art - це однорічна інтенсивна програма навчання, яка забезпечує міцну основу для студентів, які мають намір продовжувати навчатися в академічних або професійних школах мистецтва у всьому світі або допомагати у вдосконаленні навичок спостереження майстрів з існуючою практикою. Вправи призначені для сприяння раціональному процесу перекладу візуальних явищ з лінією та цінністю. Сувора навчальна програма зосереджена на традиційному вивченні штукатурних відходів та нанесенні живої моделі.... [-]

Франція Bois-Colombes
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Rue Raspail,78
92270 Bois-Colombes, Île-de-France, Франція