Orchestra Pro

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сучасне бачення навчання виникло протягом двох років


Мультидисциплінарна школа, коріння в реальності виконавського мистецтва


Orchestra Pro - унікальна мультидисциплінарна мистецька школа в Марселі, де вивчення співаючих , танцювальних та драматичних творів розглядається як поперечний, так і невіддільний спосіб виготовлення технічних професій та живого виконання .


Професійна підготовка, унікальна у Франції


Наближаючись до художніх, технічних та адміністративних уявлень про три дисципліни, школа пропонує професійну підготовку, унікальну у своєму роді .

Через різні майстерні студенти залучаються до постійної механіки виробництва та створення . Запрошуємо постійно діяти, вони стають справжніми виконавцями.


Забезпечення високого рівня навчання


Під керівництвом Бенджаміна Баленсі, талановитого музиканта та піаніста, школа пропонує висококласні , вимогливі заняття під час прослуховування студентів.

Викладання театру, танцю та співу, задумане поперечно, дозволяє студентам стати повними художниками, здатними задовольнити багато очікувань професіоналів сцені .


Вимоги вчителів та спікерів


На чолі з освітньою командою, що складається з досвідчених професіоналів та відомих виступаючих , кожен учень розвиває власну художню ідентичність. У своєму полюсі (співочі, танці чи театрі) він проходить тренінг, який вимагає глибокої прихильності та постійності роботи , просування якого триває протягом двох років .


Відкриття великої професійної мережі


Orchestra Pro є справжньою підтримкою для кожного художника в освіті. Завдяки своїй професійній амбіції, він користується великою професійною мережею, яку запрошують усі викладачі, постійні спостереження та адаптовані поради .

По завершенні тренувань він може розгорнути масштаби свого таланту, щоб вилетіти.

Розташування

Марсель

Address
8 rue Saint Sébastien
13006 Марсель, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція