Прочитайте офіційний опис

Université Жан Молин Lyon 3, університет відкритий для світу

У центрі Ліона і Бург-ан-Брес, Жан Молин University пропонує простір навчання та наукових досліджень , присвячених гуманітарних і соціальних наук. З 7 докторських шкіл і 19 науково-дослідних підрозділів, він розвиває міждисциплінарні дослідження в зв'язку з великими питаннями суспільства.

Член Ліонського університету, він приймає понад 28 000 студентів і пропонує широкий спектр курсів професійної підготовки в рамках освітнього якості, що сприяють інтелектуального і особистісного розвитку.

З більш ніж 5 000 міжнародних студентів, що навчаються щороку, багато партнерства в світі і проекти наукового співробітництва із зарубіжними університетами, бренд університету Жан Мулен буде його інтернаціоналізація шляхом заохочення студентів і викладачів мобільності.

На основі доступу до вищої освіти на рівних можливостей є постійною турботою університету Жан Мулен Ліон 3, який підтверджує свою переконаність в тому, що різноманітність і специфічність багаті, і що кожен з нас також визначається його відмінності.

Повністю віддана соціально-економічних партнерів, Жан Мулен Університет прагне внести свій внесок в успіх студентів і їх працевлаштування, зокрема, шляхом заохочення стажуваннях, чергувати і підприємництва.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Jean Moulin Lyon 3 University

Студенти, які навчаються в DEUF, також отримують вигоду з навчального навчання (залежно від вивчених предметів), під час яких вони зустрічаються з освітянськими викладача ... [+]

Рівень навчання: Всі рівні навчання

Вибрані курси: Курси, які будуть вибрані на всіх факультетах. Додаткову інформацію про доступні курси можна знайти в каталозі курсу.

Дата прибуття:

Осінній семестр: початок вересня для всіх навчальних полів Весняний семестр: початок січня [-]
Франція Lyon
інформація
французький
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Jean Moulin Lyon 3 University

... [+]

Особливості

Програма SELF - це семестрова програма або річна програма.

Зазвичай це починається наприкінці серпня / на початку січня і закінчується серединою грудня / кінець квітня.

Критерії прийому:

Програма SELF відкрита для студентів (обміну / не обмін), які відповідають наступним вимогам:

... [-]
Франція Lyon
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Campus