Institut Europeen De Francais

Введення

Прочитайте офіційний опис

Натисніть на зображення, щоб отримати миттєву онлайн-цитату та зарезервувати зараз!

Умови:
Дійсний курс до 31.12.2018

Французький інститут є французькою школою в Монпельє, що має на меті запропонувати своїм студентам найвищі стандарти викладання завдяки персоналізованому увазі, професіоналізму, якості та дружній та доброї атмосфері. Оскільки кожна людина є унікальною, ми працюємо над тим, щоб кожен з них мав унікальний досвід на півдні Франції, який люди можуть запам'ятати назавжди.


Наше завдання

«На користь зустрічей, міжкультурного обміну та самовідкриття, завдяки відпустці вивчення мови та культури в Монпельє».


Наші цінності

Персоналізована увага

Оскільки кожна людина є унікальною, від першого контакту ми будемо направляти і спрямувати вас на перебування, найбільш адаптоване до ваших потреб та побажань. До, під час, але і після вашого перебування ми приділяємо особливу увагу вашому задоволенню. Незалежно від вашого запиту, ми докладаємо всіх зусиль, щоб максимально відповісти на ваші очікування.


Дружня і сімейна атмосфера

Наша Французька школа розташована у двох найкрасивіших особняках міста - просторі і світлі класи. Оскільки ми знаємо, що означає "поїздка", ми гарантуємо вам, завдяки нашій команді професіоналів, що ви почуватимете спокійно. Нехай магія зустрічі виконує свою роботу.

Професіоналізм

Нашими викладачами є висококваліфіковані фахівці з викладання французької мови як іноземної. Їхній досвід у Франції і, для більшості, за кордоном дозволяють їм краще зрозуміти ваші потреби, а весь час висвітлюють найкраще з себе.


Якість нашого сервісу

Наш інститут є визнаним французькою французькою французькою школою за французькою мовою французької мови та французькою мовою французької мови, що належить французькій мові.

IEF також є французькою школою з

  • Щорічно у середньому понад 1300 студентів та понад 40 різних національностей
  • Мінімум 5 рівнів протягом усього року
  • 5 постійних вчителів та більше 10 неповних викладачів
  • 13 повністю обладнаних, просторих та яскравих класних кімнат
  • У середньому 7 студентів і максимум 12 студентів на клас

Розташування

Монпельє

Address
23, rue Saint Guilhem
34000 Монпельє, Occitanie, Франція