ISTEC

Введення

Прочитайте офіційний опис

10 вагомих причин вибрати ISTEC

  • Щоб ефективно підготуватися до світу бізнесу - Міжнародна зручно з більш ніж 80 університетів-партнерів на всіх континентах - страхування персональну підтримку - Процвітання через динамічні об'єднань - А модульне навчання шлях, який ви будуєте відповідно до ваших бажань і проектів - Багато професійних спеціалізації - досвід більше 50 років в галузі вищої освіти - школа в самому серці Парижа, насолоджуючись розташування в крупній європейської економічної зони - партнери Ділова мережа і потужні Випускники - влаштуватися на роботу гарантовано!

У центрі великого європейського економічного простору

ISTEC знаходиться в самому серці історичного району Парижа, недалеко від каналу Сен-Мартен і неподалік від культурного центру Виллет. Її розташування в великій європейській економічний центр: Париж і його регіон, дозволив ISTEC розвивати мережу компаній-партнерів та активну участь у житті і розвитку школи. Студенти за їх стажування та їх представництв в компаніях, пряму вигоду від цього стратегічного розташування.

В рамках партнерства з IGS Group, ISTEC знаходиться на території кампусу, в 12 Rue Alexandre Пароди в 10-му окрузі Парижа, розташований в приємну робочу середу, сучасний і відповідні вимоги до інфраструктури Технологія XXI століття. Тисячі студентів з різних програм і національностей йдуть туди, щоб також і спільні проекти і тренерів.

Кампус Jemmapes: Крім того, ISTEC має інший містечко, присвячений йому, розташованих уздовж каналу Сен-Мартен, в 5 хвилинах ходьби від першої Campus рути Олександр Пароди. На додаток до класах, лекційних залів, конференц-залів, зустрічей і відпочинку, Campus включає в себе: - Центр досліджень і досліджень в ISTEC - Кері - партнерства послуг та ділових відносин, - Асоціація випускників, - Офіси студентських асоціацій.

Цей кампус, в історичному індустріальному будівлі, повністю мебльована в дусі «міжнародного подорожі".

Розташування

Париж

Address
ISTEC
HIGHER EDUCATION IN BUSINESS AND MARKETING
12, rue Alexandre Parodi

75010 Париж, Іль-де-Франс, Франція