IFALPES - Institut Francais des Alpes

Введення

Прочитайте офіційний опис

IFALPES - Мовна школа французької мови в Альпах на березі озера Аннесі Більше 20 років досвіду викладання французької мови як іноземної. Наш центр невеликого розміру. Ви не загубитися, і наші викладачі завжди будуть доступні для Вас. IFALPES розташований в 15 хвилинах пішої прогулянки від центру міста. Школа розташовується в тому ж будинку що і IPAC Школа менеджменту. Від 170 до 200 дорослих студентів з 50 країн щомісяця приїжджають вивчати французьку мову в IFALPES. У приємній атмосфері, Ви можете поєднувати вивчення французької мови у Франції в Альпах і насолоджуватися культурою і природою гір і озера.

Проживання

Служба розміщення IFALPES зобов'язується підібрати Вам тип проживання відповідно до ваших побажань для всього періоду вашого перебування.

У сім'ї: з сніданком або напів-пансіоном, квартира зі спільним проживанням з іншими студентами студія Студентська резиденція Місця проживання розташовані в центрі міста або недалеко від нього. Від школи до всіх місць проживання можна добратися на автобусі, велосипеді або пішки.

Всі місця проживання бронюються з неділі по суботу.

Вартість послуг за підбір і резервування місця проживання Оплата послуг агентства становить 40 € для кожного студента для перебування менше одного місяця і 70 € для перебування більше одного місяця. Для резервування місця проживання необхідно зробити передоплату у розмірі 200 €. Оплата послуг агентства з підбору житла утримується з передоплати і залишок передоплати (160 € або 130 €) списується в рахунок оплати 1-го місяця оренди. Послуги агентства з підбору житла оплачуються при кожній зміні місця проживання (40 €)

Як організовано прибуття?

Незалежно від того, де Ви будете проживати - у французькій родині або у квартирі - щоб добре організувати ваше прибуття, проінформуйте заздалегідь сім'ю або власника квартири / Студентська резиденція про дату і час вашого прибуття.

Розташування

Аннесі

IFALPES

Address
IFALPES
42, Chemin de la Prairie

74000 Аннесі, Овернь-Рона-Альпи, Франція
Телефон
+33 4 50 45 38 37