GOBELINS - L'école de l'image

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом майже 50 років, гобелени, l'Еколь де l'образ був глобальний довідник в області цифрового зв'язку, інтерактивного дизайну і розваг. Відомий як один з кращих шкіл в світі, гобелени пропонує курси фотографії, анімовані Кіновиробництва, 3D анімація, Motion Design і відео ігор.

Гобелени, l'Еколь де l'образ розробив цілий ряд програм і міжнародних послуг, щоб задовольнити потреби іноземних студентів, фахівців, шкіл, підприємств, фестивалів і навіть культурних послуг посольств.

ЖВАВА кіновиробництва

4 роки повний робочий день: Цей курс дозволяє студентам освоїти як традиційні, так і цифрові методи анімації (2D і 3D) такі професійні методи в умовах анімаційної студії, що дозволяє студентам, щоб захопити кожен крок проектування і виробництва фільмів, а також поступово оснащуючи їх все навички повинні бути в змозі працювати на довгій функції.

3D АНІМАЦІЯ

1 рік повний робочий день: Попередня програма в 3D анімації персонажів, яка показує конференції за міжнародною анімації і відеоігор експертів, виробництво індивідуальної демо котушки і 3-місячного стажування зі звітом навчання, щоб записати. Цей курс дає можливість розвинути навички професійного рівня в управлінні, діючи і руху.

ФОТОГРАФИЯ

3 роки повний робочий день: що дозволяє студентам придбати на високому рівні творчі та технічні навички, що викладаються спільно з експертами з різних практик, так що студенти отримують досягнення професійної якості. Навчання проводиться в різних форматах: звичайних уроків, конференцій, основних предметів і семінарів тематичні навколо реклами, фотографії їжі, моди, краси і архітектури.

ДИЗАЙН MOTION

1 рік повний робочий день: навички розширення студентів в області все більше і більше затребувані професіоналами: проектування руху. Це поле дозволяє проектувати і створювати зв'язку, адаптовані до мобільних опор і нових комунікаційних просторів, організовувати повідомлення шляхом об'єднання трьох векторів руху Дизайн: анімовані зображення, типографіка в русі і звуковий дизайн.

ВІДЕОГРА

1 рік ступінь магістра спеціалізована: програма «інтерактивного цифрового досвід», задуманої з CNAM / ENJMIN, є першим у своєму роді у Франції. Сила цієї програми полягає в тому, що вона готує інженерів високого рівня, графічних дизайнерів і фахівців з інформаційних технологій, щоб стати фахівцями в галузі проектування і створення ігор для мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів, соціальних мереж, терміналів і споруд.

Розташування

Париж

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: