Прочитайте офіційний опис

Протягом майже 50 років, гобелени, l'Еколь де l'образ був глобальний довідник в області цифрового зв'язку, інтерактивного дизайну і розваг. Відомий як один з кращих шкіл в світі, гобелени пропонує курси фотографії, анімовані Кіновиробництва, 3D анімація, Motion Design і відео ігор.

Гобелени, l'Еколь де l'образ розробив цілий ряд програм і міжнародних послуг, щоб задовольнити потреби іноземних студентів, фахівців, шкіл, підприємств, фестивалів і навіть культурних послуг посольств.

ЖВАВА кіновиробництва

4 роки повний робочий день: Цей курс дозволяє студентам освоїти як традиційні, так і цифрові методи анімації (2D і 3D) такі професійні методи в умовах анімаційної студії, що дозволяє студентам, щоб захопити кожен крок проектування і виробництва фільмів, а також поступово оснащуючи їх все навички повинні бути в змозі працювати на довгій функції.

3D АНІМАЦІЯ

1 рік повний робочий день: Попередня програма в 3D анімації персонажів, яка показує конференції за міжнародною анімації і відеоігор експертів, виробництво індивідуальної демо котушки і 3-місячного стажування зі звітом навчання, щоб записати. Цей курс дає можливість розвинути навички професійного рівня в управлінні, діючи і руху.

ФОТОГРАФИЯ

3 роки повний робочий день: що дозволяє студентам придбати на високому рівні творчі та технічні навички, що викладаються спільно з експертами з різних практик, так що студенти отримують досягнення професійної якості. Навчання проводиться в різних форматах: звичайних уроків, конференцій, основних предметів і семінарів тематичні навколо реклами, фотографії їжі, моди, краси і архітектури.

ДИЗАЙН MOTION

1 рік повний робочий день: навички розширення студентів в області все більше і більше затребувані професіоналами: проектування руху. Це поле дозволяє проектувати і створювати зв'язку, адаптовані до мобільних опор і нових комунікаційних просторів, організовувати повідомлення шляхом об'єднання трьох векторів руху Дизайн: анімовані зображення, типографіка в русі і звуковий дизайн.

ВІДЕОГРА

1 рік ступінь магістра спеціалізована: програма «інтерактивного цифрового досвід», задуманої з CNAM / ENJMIN, є першим у своєму роді у Франції. Сила цієї програми полягає в тому, що вона готує інженерів високого рівня, графічних дизайнерів і фахівців з інформаційних технологій, щоб стати фахівцями в галузі проектування і створення ігор для мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів, соціальних мереж, терміналів і споруд.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

GOBELINS - L'école de l'image

Спираючись на свій досвід і репутацію в усьому світі в області анімації персонажів, гобелени задумана спеціалізований професійної підготовки в області 3D-анімації персона ... [+]

Спираючись на свій досвід і репутацію в усьому світі в області анімації персонажів, гобелени задумана спеціалізований професійної підготовки в області 3D-анімації персонажів, які профілі високої затребуваною. Ця програма була побудована за допомогою інструкторів, що надходять з кращих 3D студій анімації і включає в себе практичні вправи, освоїти напрямки, рухи і акторської майстерності.... [-]

Франція Paris
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

GOBELINS - L'école de l'image

... [+]

[-]
Франція Paris
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS