Ecole des Ingénieurs de la Ville de Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

EIVP, школа майстерності

EIVP є частиною мережі Conférence des Grandes Ecoles - мережі, яка представляє бізнес-та інженерні школи, які навчають своїх студентів до досконалості. Завдяки незалежно створеній навчальній програмі вони спрямовані на надання освіти у тісній співпраці з діловим співтовариством та відкритій на міжнародному рівні. Інженерні школи вручають державні дипломи, акредитовані Комісією з питань титру д'Іньєньєр - незалежним органом, що оцінює вищі навчальні заклади в галузі інженерних наук. Після двох років підготовчих занять студенти можуть вступити до ЄІВП після складання конкурсних іспитів.

workplace, team, business meeting

Освіта

Розташований в самому центрі Парижа з 1959 року, EIVP - єдиний заклад у Франції, який отримує диплом інженера в затребуваній галузі містобудування - ступінь, яку отримує CTI (Комісія з питань титру д'Іньєньєрів).

Завдяки навчальній програмі, що стосується різних технічних напрямків, EIVP пропонує широку освіту за своєю спеціальністю.

Початкове навчання

Кілька дипломів можна отримати на EIVP через програми початкового навчання:

 • Магістр міської інженерії
 • Подвійний диплом інженера / архітектора
 • Диплом архітектури через EPSAA
 • Професійний бакалавр ACPAE

Студенти можуть вибрати спеціалізацію під час навчання:

 • З періодами обміну в школах-партнерах
 • Двомісний ступінь (зі школами-партнерами у Франції чи за кордоном)

Постійна освіта

Професіонали, які бажають здобути додаткову кваліфікацію або новий диплом, також можуть відвідувати заняття.

 • Професійний бакалавр ACPAE
 • Диплом DAUCEQ
 • Спеціалізовані ступені магістра:
  • Інтегровані міські системи
  • УРБАНТИЧНИЙ
  • URBEAUSEP
 • VAE (перевірка попереднього досвіду)

Школа з міжнародним досвідом

EIVP постійно підкреслює важливість міжнародного досвіду та розробляє послідовну міжнародну стратегію. Серед інших програм EIVP бере участь у програмах Erasmus + та BRAFITEC, а також є членом мережі n + i. Деякі асоціації студентів на EIVP також проводять місії за кордоном.

Партнерство з закордонними установами пропонує студентам можливість провести семестр за кордоном в університеті та країні за власним вибором або навіть здобути подвійний ступінь. Багато студентів також обирають стажування за кордоном.

Щорічний форум у жовтні та щорічна міжнародна ділова подія у грудні дозволяють компаніям повністю брати участь у міжнародній стратегії EIVP та дають їм змогу налагоджувати мережу та знаходити майбутні таланти для найму, в той час як міжнародний семінар пропонує міжнародним студентам EIVP глобальне розуміння сучасні міські інженерні тенденції.

Дослідження

Прагнучи навчити інженерів, які будуть винаходити міста, EIVP співпрацює з іншими організаціями з метою проведення прикладних досліджень щодо технічних та екологічних аспектів містобудування та обслуговування. Це можуть бути міжнародні проекти або у партнерстві з урядом Франції, з міськими компаніями та компаніями, що надають послуги, університетами чи органами місцевого самоврядування.

EIVP приймає дослідницьку групу, яку складають викладачі, дослідники, аспіранти та інженери-дослідники, чия дослідницька тематика стосується 3 основних напрямків:

 • Міська стійкість
 • Енергетика міста та міський клімат
 • Містобудування та громадський простір

Студенти, зацікавлені в інноваціях та наукових дослідженнях, можуть брати участь під час стажування на другому чи третьому курсі, або вони можуть мати докторський ступінь, спонсорований компанією. Ступінь магістра з наукових досліджень доступна студентам 3-го курсу у партнерстві з Marne-la-Vallée.

EIVP є членом COMUE Université Paris Est and ADVANCITY та партнером Ecole Ponts Paris Tech.

people, girls, women

Кар'єра

Корпоративні відносини

Проводячи численні події, цілий рік, такі як Літній університет або Бізнес-форум, компанії, що займаються міською інженерією, запрошують взяти участь у житті EIVP та його студентів.

Навчальні та відвідування сайтів під час навчання дозволяють студентам зустрічатися з професіоналами, а також під час лекцій у школі. Майбутні інженери набувають професійного досвіду через стажування з першого курсу у Франції чи за кордоном.

Завдяки мережі випускників студенти мають прямий зв’язок з випускниками інженерів та отримують поради від професіоналів.

Після закінчення навчання

Міський інженер займається всіма сферами, пов'язаними з концепцією, будівництвом та управлінням містами, з постійною увагою до сталого розвитку.

Однією з особливостей інженера EIVP є його здатність розуміти проекти на глобальному рівні, в той час як він ще може застосовувати свої можливості як інженера.

Дуже багато випускників вирішують працювати за кордоном для місцевих чи французьких компаній, заснованих у зарубіжних країнах. Їх знання, здобуті на EIVP, дозволяють їм успішно реалізовувати інженерні проекти у всьому світі.

3 первинні сектори наймають інженерів зі ступенем EIVP:

 • Будівельні компанії
 • Консалтингові фірми з інжинірингу та містобудування
 • Місцеві органи самоврядування та пов'язані з ними установи

Розташування

Іль-де-Франс

Address
Rue Rebeval,80
75019 Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія