Ecole Lenôtre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснувавши École Lenôtre в 1971 році, Гастон Ленофре відповів на потреби в навчанні як французьких, так і іноземних фахівців. Сьогодні понад 3000 слухачів, чоловіків та жінок, які приїжджають з усієї Франції та понад 100 країн, приходять, щоб збільшити свої знання та досвід у культурі досконалості.
Щороку створюються нові рівні розвитку, що відповідає очікуванням фахівців харчової промисловості.Протягом майже 20 років Ecole Lenôtre пропонує програми тривалого перебування, які дозволять вам пройти інтенсивну підготовку з французької кухні, кондитерські вироби:
Диплом шеф-кухаря кондитерських виробів: 7 місяцівДиплом кухаря кухаря: 7 місяцівОснови французької випічки: 6 тижнівОснови французької кухні: 6 тижнів

Приєднуючись до цих утворень, ви матимете шанс оточити багатьох професіоналів, які є від кращих шеф-кухарів у світі.

Ви будете вчитися і працювати в класі з максимум 12 студентів . На Ecole Lenôtre ми вважаємо, що робота в невеликих групах є найкращим способом отримати максимум від наших шеф-кухарів. Ви будете практикувати самостійно, а також у групах.

Наша професійна школа в Plaisir має 10 класів і високопрофесійний екіпаж обладнання. Ми працюємо з високоякісними постачальниками як у харчових, так і в професійних матеріалах, які ви знайдете також у кращих кухнях шеф-кухаря.

На Ecole Lenôtre ми навчаємо вас бути професіоналом, і ми віримо, що наш досвід може зробити вас одним з найкращих кухарів завтрашнього дня.

Ecole Lenôtre також відкрила нову школу в центрі Парижа, Quai Henri IV. Він розташований у човні від Yachts de Paris з прекрасним видом на Собор Паризької Богоматері.

Він складається з класу кухонь площею 150 кв.м. з усіма новими матеріалами та можливостями. З іншого боку, ви можете знайти кімнату для відпочинку, щоб організувати обіди, презентації, церемонії.

Під час утворення в Ecole Lenôtre Plaisir ви також отримаєте уроки у цьому новому місці.

Приходьте та перейдіть за нами на нашій сторінці Facebook:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Або на нашому новому веб-сайті:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Розташування

Плейсір

Lenôtre Sa

Address
40 rue Pierre Curie
78370 Плейсір, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 (0)1 30 81 46 34

Париж

Address
Quai Henri IV
75004 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія