Прочитайте офіційний опис

Заснувавши École Lenôtre в 1971 році, Гастон Ленофре відповів на потреби в навчанні як французьких, так і іноземних фахівців. Сьогодні понад 3000 слухачів, чоловіків та жінок, які приїжджають з усієї Франції та понад 100 країн, приходять, щоб збільшити свої знання та досвід у культурі досконалості.
Щороку створюються нові рівні розвитку, що відповідає очікуванням фахівців харчової промисловості.


Протягом майже 20 років Ecole Lenôtre пропонує програми тривалого перебування, які дозволять вам пройти інтенсивну підготовку з французької кухні, кондитерські вироби:

Диплом шеф-кондитера: 23 тижні
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • Кулінарія Диплом шеф-кухаря: 23 тижні

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

Приєднуючись до цих утворень, ви матимете шанс оточити багатьох професіоналів, які є від кращих шеф-кухарів у світі.

Ви будете вчитися і працювати в класі з максимум 12 студентів . На Ecole Lenôtre ми вважаємо, що робота в невеликих групах є найкращим способом отримати максимум від наших шеф-кухарів. Ви будете практикувати самостійно, а також у групах.

Наша професійна школа в Plaisir має 10 класів і високопрофесійний екіпаж обладнання. Ми працюємо з високоякісними постачальниками як у харчових, так і в професійних матеріалах, які ви знайдете також у кращих кухнях шеф-кухаря.

На Ecole Lenôtre ми навчаємо вас бути професіоналом, і ми віримо, що наш досвід може зробити вас одним з найкращих кухарів завтрашнього дня.

Ecole Lenôtre також відкрила нову школу в центрі Парижа, Quai Henri IV. Він розташований у човні від Yachts de Paris з прекрасним видом на Собор Паризької Богоматері.

Він складається з класу кухонь площею 150 кв.м. з усіма новими матеріалами та можливостями. З іншого боку, ви можете знайти кімнату для відпочинку, щоб організувати обіди, презентації, церемонії.

Під час утворення в Ecole Lenôtre Plaisir ви також отримаєте уроки у цьому новому місці.

Приходьте та перейдіть за нами на нашій сторінці Facebook:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Або на нашому новому веб-сайті:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Ecole Lenôtre

Тренування шеф-кухаря було створено для людей, які готові навчати чи винаходити себе в тісте, від основи до найвищої техніки кондитерських виробів. ... [+]

ЕКОЛЕ LENÔTRE PASTRY CHEF ТРЕНІНГ

Ecole Lenôtre надає своїм студентам та партнерам найсучасніші тренінги для полегшення, заохочення, спілкування та підтримки високопродуктивних стандартів та передового досвіду. Підготовка тренерів Chef Ecole Lenôtre спрямована на дорослих, які пристрасно ставляться до приготування їжі, незалежно від того, чи вони перебувають на перехідному курсі, а також для професіоналів, які прагнуть збільшити свою кваліфікацію.... [-]

Франція Plaisir Paris
Вересень 2019
англійська,французький
Денне навчання
25 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ecole Lenôtre

Навчання кухаря-шеф-кухаря було створено для людей, які бажають навчатись або винаходити себе у кулінарії. Для тих, хто хоче дізнатися від основи до високого рівня технік ... [+]

ECOLE LENÔTRE COOKING CHEF ТРЕНІНГ

Ecole Lenôtre надає своїм студентам та партнерам найсучасніші тренінги для полегшення, заохочення, спілкування та підтримки високопродуктивних стандартів та передового досвіду. Навчання "Cooking Chef Ecole Lenôtre " призначене для дорослих, які прагнуть приготування їжі, незалежно від того, чи вони перебувають на курсі перепідготовки, а також для професіоналів, які прагнуть збільшити свою кваліфікацію.... [-]

Франція Plaisir Paris
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
25 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

School Introduction

School visit

Address
Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Франція
Веб-сайт
Lenôtre Sa
Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 (0)1 30 81 46 34