Ecole Baraelin Langues - ADEL PROVENCE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Адель Прованс пропонує різні ціни та способи мотивації молодих людей говорити французькою і дати їм впевненість у собі і кошти зробити це. За допомогою методів пізнання, придбані в Франції (усний вираз, словниковий запас, граматика і розуміння).

Повне занурення і відкриття - круглий рік для 17 до 60 років

Програма навчання спрямована на чотири основні навички: усна розуміння, письмове розуміння, усний вираз і письмовій мові. Стандартні курси охоплюють тематику усного спілкування, граматики, культури суб'єктів і французької цивілізації. При проживанні ми пропонуємо індивідуальні або групові заняття для початківців, так і просунутих студентів. У перший день курсу ви будете сидіти апробацію французькою мовою, який дозволить нам поставити вас відповідно до вашої здатності.

Виберіть вивчати французьку мову в Марселі, на півдні Франції! Наша Школа французької мови може розмістити вас від одного тижня до декількох місяців. Ми вітаємо студентів всіх віків і рівнів цілий рік. Якщо ви вивчаєте французьку у Франції з Адель Прованс, ви обов'язково знайдете правильні курси французької мови, адаптовані для Ваших потреб!

Розташування

Марсель

ECOLE BARAERLIN ADEL

Address
23 Rue Edmond Dantes
13004 Marseille Марсель, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція
Телефон
+33 (0)4 91 47 96 79