ESME SUDRIA

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESME SUDRIA : Дух інновацій без кордонів

ESME SUDRIA заснована в 1905 році, є приватною неприбутковою школою під керівництвом Міністерства освіти і науки. Школа має давні традиції навчання інженерів з широкою, добре розвиненою основою, яка дозволяє їм без особливих труднощів перейти на будь-які аспекти інженерного ринку праці.

Визнана інженерна школа

Член консорціуму кращих французьких інженерно-бізнесових шкіл «Grandes Ecoles», ESME SUDRIA також є учасницею Хартії вищої освіти Еразма 2014-2020 та членом мережі «ni», міжнародної мережі інженерних шкіл.

ESME SUDRIA полягає в підготовці інженерів за найсучаснішими дослідженнями. Ми прагнемо сприяти просуванню наукових знань та розширенню нашого вчення шляхом промислового та міжнародного партнерства.

Студентське життя у Франції

Відпочинок також відіграє свою роль у ESME з багатьма клубними клубами, починаючи від спорту до музики та вина. Численні соціальні заходи, організовані в рамках школи, - це чудові випадки для знайомства з французьким способом життя та знайомства з новими друзями.

Крім того, велика мережа випускників шкіл та контактів в галузі підвищує міжнародні можливості для стажування та кар'єри за кордоном.

Фундаментальні дослідження

ESME SUDRIA надає можливість всім студентам бути безпосередньо залученими до найсучасніших досліджень. Дійсно, співробітники міждисциплінарного факультету високого рівня займаються прикладними дослідженнями за допомогою промислових і фундаментальних контактів, а також до академічних досліджень у рамках наших фундаментальних досліджень. Області досліджень охоплюють, наприклад, широкий спектр предметів від енергетичних систем до медичних зображень або криміналістичних наук.

Партнерства включають міжнародні групи та початківці, а також престижні національні установи, такі як INSERM (Національний інститут медико-санітарних досліджень) або CNRS (Національний інститут наукових досліджень). Студенти пов'язані з цією дослідницькою діяльністю через стажування та проекти. Більшість магістерських студентів виконують R

Розташування

Париж

Address
ESME Sudria
40 Rue du Docteur Roux


75015 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: