Прочитайте офіційний опис

ESME SUDRIA : Дух інновацій без кордонів

ESME SUDRIA заснована в 1905 році, є приватною неприбутковою школою під керівництвом Міністерства освіти і науки. Школа має давні традиції навчання інженерів з широкою, добре розвиненою основою, яка дозволяє їм без особливих труднощів перейти на будь-які аспекти інженерного ринку праці.

Визнана інженерна школа

Член консорціуму кращих французьких інженерно-бізнесових шкіл «Grandes Ecoles», ESME SUDRIA також є учасницею Хартії вищої освіти Еразма 2014-2020 та членом мережі «ni», міжнародної мережі інженерних шкіл.

ESME SUDRIA полягає в підготовці інженерів за найсучаснішими дослідженнями. Ми прагнемо сприяти просуванню наукових знань та розширенню нашого вчення шляхом промислового та міжнародного партнерства.

Студентське життя у Франції

Відпочинок також відіграє свою роль у ESME з багатьма клубними клубами, починаючи від спорту до музики та вина. Численні соціальні заходи, організовані в рамках школи, - це чудові випадки для знайомства з французьким способом життя та знайомства з новими друзями.

Крім того, велика мережа випускників шкіл та контактів в галузі підвищує міжнародні можливості для стажування та кар'єри за кордоном.

Фундаментальні дослідження

ESME SUDRIA надає можливість всім студентам бути безпосередньо залученими до найсучасніших досліджень. Дійсно, співробітники міждисциплінарного факультету високого рівня займаються прикладними дослідженнями за допомогою промислових і фундаментальних контактів, а також до академічних досліджень у рамках наших фундаментальних досліджень. Області досліджень охоплюють, наприклад, широкий спектр предметів від енергетичних систем до медичних зображень або криміналістичних наук.

Партнерства включають міжнародні групи та початківці, а також престижні національні установи, такі як INSERM (Національний інститут медико-санітарних досліджень) або CNRS (Національний інститут наукових досліджень). Студенти пов'язані з цією дослідницькою діяльністю через стажування та проекти. Більшість магістерських студентів виконують R

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

ESME SUDRIA

Ви цікаві, творчі та швидкі учні? Чи DIY і цифрові технології ваша річ? Ви шукаєте унікальний міжнародний досвід навчання? Приєднуйтесь до нашої Лабораторії цифрового вир ... [+]

Стати Maker: Побудуй свій власний робот і приведи його додому!

Ви цікаві, творчі та швидкі учні? Це DIY і цифрові технології ваша річ? Ви шукаєте унікальний міжнародний досвід навчання? Приєднуйтесь до нашої Лабораторії цифрового виробництва в Парижі та Лілі та грайте, рубайте, створюйте, оформляйте, вигадуйте коробку! Розробіть свій власний робот і станьте частиною Механізму!

КОЛИ?... [-]
Франція Paris Lille
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
ESME Sudria 40 Rue du Docteur Roux
75015 Paris, Île-de-France, Франція
Веб-сайт