Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Сорбонни французької мови та Цивілізація курси (СРС), Організований Роберт Сорбон Фонд де, є , З 1919 року CCFS був прийом студентів з усього світу, від справжніх початківців до професорів французької мови як іноземної. Сорбонни французької мови та Цивілізація Курси забезпечити Курси французької мови з фонетики і французької мови цивілізації, Вони також пропонують спеціалізовані модулі та (TCF, DELF, DALF), які полегшують прийом в університетах Франції. Наш навчальний центр знаходиться за адресою 214 Boulevard Raspail (Париж, 14-му окрузі), в самому центрі престижного Монпарнас р-н. Секретаріат готовий вітати Вас і відповісти на всі ваші запитання.

Ми також пропонуємо допомогу в житловому питанні, адміністративної підтримки, культури, бібліотека, кілька читальних залів, зал проживання, а також комп'ютерні лабораторії.

Всі класи обладнані інтерактивні дошки (IWB) і наші фонетика лабораторії мають передові IT-технології. Доступ в Інтернет надається через мережу Wi-Fi, який охоплює всю будівлю.

Екзаменаційний центр

Французької мови та Цивілізація Курси Сорбонни також мають офіційний центр іспит для прийому TCF, DELF і DALF французькі національні іспити.

Наш екзаменаційний центр складається з двох вузлів: в (французький тест знань) ступиці TCF і DELF-DALF (Диплом французьких досліджень - Диплом по Розширений французький) ступиці. Ці тести призначені для оцінки загальної французької мови рівня, як це визначено Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR). Вони націлені на тих, хто бажає, щоб оцінити і підтвердити свої знання у французькому для професійних, особистих або академічних причин-в простий, надійний і швидкий спосіб.

Розташування

Париж

Address
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія