Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Цього літа, вивчати французьку мову у Франції!

З 1930 р Літні курси для іноземних студентів вітати Ненсі щороку протягом літа іноземців з усіх верств суспільства для вивчення мови від однієї до чотирьох тижнів.

Можливість поєднувати навчання і задоволення в університетському містечку відвідали більше 45 000 студентів. Вивчення французької мови в той час як відкриття Францію і її культуру.

КУРСИ

Курси викладаються професорами університетів, які спеціалізуються у викладанні французької мови для іноземців. Зміст курсу адаптується до вашого рівня, чи є ви новачком або вчитель французької за кордоном.

Участь, серед багатьох варіантів, запропонованих опівдні, конференцій, семінарів або мова театральної майстерні. Всі засоби зв'язку доступні на місці комп'ютерний зал і WiFi з'єднання).

ДІЯЛЬНІСТЬ

Поза класі, багато екскурсії заплановані на час вашого перебування, таких, як вихідні в Парижі, столиці Франції, відкриття типовою французької області. 2016: Реймс, виноградник Шампанське і Арденни по стопах Артура Рембо.

Розваги доступний у вечірній час і у вихідні дні. Ви можете прийняти участь в барбекю, кінопоказів або прогулянки в наших красивих французьких регіонів.

Місто Нансі

Відкрийте для себе місто з багатою архітектурною спадщиною вісімнадцятого століття на список Всесвітньої спадщини людства ЮНЕСКО.

Ненсі також є одним зі столиць модерну, які можна побачити або кутку або в одному з численних музеїв міста.

Але це, насамперед, сучасного міста, відомий як один з великих французьких культурних центрів зі своїми фестивалями, його опери та її хореографічного центру.

Розташування

Ненсі

Summer Courses for Foreign Students

Address
35, Cours Léopold
F-54000 Ненсі, Гранд Ест, Франція
Телефон
+33 (0)6 03 76 42 68