Прочитайте офіційний опис

ПРО ШКОЛУ

Створена в 1996 році і визнано Міністерство культури Франції, місія КДЕОСА є навчання сценаристів і підготувати їх до професійного середовища.

Письменники навчитися створювати і розробляти сценарії для короткометражних фільмів, серіалів, мультсеріал і художніх фільмів (всі ці формати обробляються з однаково високими вимогами).

КДЕОС пропонує вибірковий курс навчання два роки, завірений дипломом професійного сценариста.

Він також пропонує стажування і короткі, професійні курси високого рівня в письмовій формі для телебачення й кіно.

КДЕОС підтримується Національною комісією французької кінематографії (CNC) і всіх французьких аудіовізуальних мереж, включаючи SACD і мовників, таких як Франція, TF1 ТЕЛЕБАЧЕННЯ, Canal + і Arte.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

Якщо ви любите фільми та телесеріали і хочете писати сценарії (або вже робить); якщо ви хочете практикувати свої навички в дружній ще вимогливою атмосфері, в самому серці ... [+]

КДЕОС International Summer Class

Програма

Якщо ви любите фільми та телесеріали і хочете писати сценарії (або вже робить); якщо ви хочете практикувати свої навички в дружній ще вимогливою атмосфері, в самому серці одного з найбільш надихаючих і красивих міст світу ... цей курс для вас!

Наш річний клас інтенсивний 3-тижневий семінар в одному з найпрестижніших і виборчих сценарний шкіл у Франції: Консерваторії Européen d'Ecriture audiovisuelle (КДЕОСЕ, європейське лист School).... [-]

Франція Paris
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою