Прочитайте офіційний опис

CAVILAM - Альянс Франсез є приватний університет в Віші (Овернь), місто в центральній Франції, і, таким чином, менш ніж за 3 години від Парижа і в 2 годинах від Ліона. Інститут відкритий цілий рік.

Віші відомий як "Королева курортних міст", популярного місця для туристів і гостей курорту Термальні. Вілли, довгі алеї парку від наполеонівської епохи, з її віковими деревами, цілющі джерела, які, натхненні модерн опери та річки Альє Віші кредитувати безпрецедентний чарівність і талант реальної французької Art De Vivre. Спортивні вболівальники пропонує Віші інфраструктури вищого класу в дуже зелене, природний ландшафт.

Наш інститут знаходиться в центрі міста біля підніжжя Парк де Célestins.

З нашому кампусі від усього можна дійти пішки або на велосипеді: поїзд станції, а також кінотеатрів, банків, магазинів, ресторанів і розміщення.

Мова інститут для всіх

CAVILAM - Альянс Франсез є центром міжнародної культури у Франції, приймаючи рік більше 5000 студентів з більш ніж 120 країн і бере участь в освітніх інновацій у викладанні мови с.

Наші викладачі всі мають вищу освіту як вчитель французької мови як іноземної (FLE) або для сучасних іноземних мов (LVE). Їх підготовка включає в себе новітні методи викладання. Ці методи забезпечують ефективне навчання мови (усний вираз, написаний вираз, аудіювання, розуміння тексту). Вони працюють з реальними документами і реальних ситуаціях спілкування, сприяють інтерактивності і творчості в класі, йти вперед задачу для виконання завдання і встановити нові технології, які були адаптовані до викладання мови.

Департамент французької мови як іноземної

Департамент французької мови як іноземної має наступний пропозиція для вас:

Курси французької мови за принципом занурення для дорослих всіх рівнів Навчальні семінари для вчителів / всередині, французький як навчання іноземної мови (у Франції: FLE) Підготовка до офіційної французької кваліфікації (DELF / DALF, TCF і т.д.) Мовні курси для шкільних груп Літня школа «Спорт і мова" для 12 до 16-річний Звичайно "Французька мова та гастрономія», який приносить вам страви французької кухні з комбінацією семінарів, лекцій, екскурсій і дегустацій ближче.

Кафедра іноземних мов

Кафедра іноземних мов хотів би звернутися до національної та міжнародної аудиторії. Вітає більше 1700 студентів на рік. Цей відділ пропонує наступні курси:

Інтенсивні курси англійської, німецької, іспанської та італійської Курси підвищення кваліфікації (вечірні або в другій половині дня) Мовні курси з професійної орієнтації (для використання в конкретній робочій середовищі) Індивідуальні заняття Спеціальні курси для молодих людей (від 10 до 17 років) Літня школа «Спорт і мова" для молодих людей "Спеціальні Діти" -Englischkurse для наших маленьких (від 6 до 9 років) Можливість їх навичок англійської через випробування (TOEIC - TOEIC), щоб бути офіційно підтверджено і міжнародно визнаний сертифікат.

Центр Компетенції

CAVILAM, "Centre d'Approches Вівантес де LANGUES ET де Medias" (Центр мови та засобів масової інформації понять яскравих) була заснована в 1964 році. Імпульсний були університети Клермон-Ферран і містечко Віші. 2012 вступив до інституту в міжнародній мережі Альянс Франсез.

Як інституту світовою популярністю нашої установи по всьому світу для своєї освітньої інноваційної спроможності відомий. Він отримує щороку понад 5000 іноземних студентів та іноземних студентів (МНН) з більш ніж 120 країн у гостинній атмосфері надзвичайної міста.

Особливо сприятливе розташування біля підніжжя красивою Парк-де-Célestins річки Альє: CAVILAM - Альянс Франсез пропонує якісні семінари в зручному ще елегантною атмосферою і сучасним обладнанням до 9000 м з незвичайною техніки.

Наш інститут регулярно працює з французьким міністерством закордонних справ, Французького інституту, Міжнародної організації франкомовних країн (МОФ), французьких культурних послуг за кордоном і ряду ЗМІ - на чолі з TV5 Monde, Radio France Internationale і канал Академі - разом.

Знак якості "Французька мова як іноземна"

З 2008 по 2012 Інститут отримав офіційну печатку схвалення "Етикетка Qualité FLE" французької мови як іноземної мови французьких шкільних рад, забивши п'ятірки з усіх аудит областях (прийом, приміщень, освіти та адміністрації).

Яку якість означає для нас ...

Ми постараємося відповісти на всі запити про надання інформації або зареєструватися протягом 48 годин. Ми робимо все, щоб надати учасникам задоволені в усіх відношеннях. Це особливо вірно для прийому, навчальний якості викладання та організації культурно-дозвіллєвої програми, в якій ми представляємо вам французький спосіб життя ближче. Ми обробляти будь-які скарги і шукати відповідні рішення. Ми прагнемо кожен курс в своєму повсякденному житті. Ми як і раніше в постійному контакті з учасниками. Ми керуємо установу, щоб там все відчували себе комфортно і співробітники звертаються справедливо. Ми пропонуємо нашим співробітникам можливості для особистого та професійного розвитку.

Наші цінності

У CAVILAM - Альянс Франсез обмін, місце, повне життя, дізнався про мови та досвід різних культур, ми хочемо, щоб дати вам такі значення:

Досконалість, інновації освітньої, комунікабельність

Розміщення в приймаючих сім'ях і численних відвідувань і вечірніх подій, швидко зв'язуються в французького способу життя і переконатися, що ви робите швидкий прогрес.

Наші переваги

Особливо з високою якістю викладання FLE Знак якості Цілий рік інститут Курси починаються щопонеділка Безкоштовний і вільний доступ до міжвузівської бібліотеки Різноманітні варіанти розміщення: приймаючі сім'ї, гуртожитки, студії, апартаменти готелю ,. Французький спосіб життя, так що ви можете прийти дуже лінгвістично в приймаючій країні. Індивідуальний трансфер і прийом (залізничний вокзал, аеропорт) Культурні Заходи Гостинна, космополітичної атмосферою Середні міста з високою якістю життя Команда, яка завжди є час і відкрите вухо для своїх гостей. Індивідуальний підхід Переслідування якості

Наша методологія

Вивчення французької мови і зрозуміти французьке суспільство - такі цілі наших заходів. Наша педагогіка заснована на самих останніх інновацій в методах викладання і спирається на зв'язки і дій-орієнтованого підходу.

Інтенсивний навчання за допомогою різних заходів Підходи, які сприяють придбанню навичок спілкування Збагачення міжкультурного обміну

Прибувши на місце, учасники завершити тест на знання мови. Тоді ви призначити курси, які відповідають вашому рівню і цілі навчання найбільш ймовірно. Рівні та зміст навчання відповідають вимогам Common European Framework ведення (CEFR) для навчання мови.

Викладачі враховувати навчання темп кожного учня і надають прогрес кожного учасника у щотижневій інвентаризації фіксованою. Університет Клермон-Ферран забезпечує педагогічний контроль наших курсів. Наприкінці свого перебування, всі студенти отримуватимуть два офіційних документів:

сертифікат з відмітками для виконання і працьовитість довідка з CAVILAM - підписали спільно Альянс Франсез та університет Блеза Паскаля в Клермон-Феррані

Доступні навчальні програми:
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

CAVILAM

У поєднанні програма дозволяє учасникам поліпшити свої французькі навички в групи, відповідні їх рівню, а також вигоду від один-до-одного навчання. ... [+]

Цілі і програма

У поєднанні програма дозволяє учасникам поліпшити свої французькі навички в групи, відповідні їх рівню, а також вигоду від один-до-одного навчання. Курс пропонує більш індивідуальний підхід, що дозволяє студентам удосконалювати свої навички через взаємодію в рамках групи, зосереджуючись на окремих цілей з репетитором.

24 мови уроків на тиждень:

18 занять у групі, що відповідають рівню студента 6 один-до-одного уроки Учасники, які виконали вимоги відвідуваності отримаєте сертифікат про закінчення їх, звичайно, підписана CAVILAM - Альянс Франсез і Блеза Паскаля університету в Клермон-Ферран, поряд з детальною оцінки навичок ... [-]
Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Це найбільш інтенсивна програма, розроблених для людей, які потребують для досягнення функціонального рівня французької мови швидко з професійних причин. ... [+]

Цілі і програма

Це найбільш інтенсивна програма, розроблених для людей, які потребують для досягнення функціонального рівня французької мови швидко з професійних причин. Студенти приєднатися до групи з інтенсивної програми, відповідні їх рівню, а також візьмуть участь 14 один-на-один уроків на тиждень (мети, тривалості та графіку, складені з главою Департаменту французької мови). Семінари мову, заснований на темі сприяють більш швидкому прогресу в конкретній області, з варіантами в тому числі усних і письмових повідомлень, лексики, граматики, культури, фонетиці і підготовки до випробувань / DALF / TCF DELF, а також спів і театру в липні і серпні.... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Один-до-одного навчання забезпечує спеціально розроблений класи, щоб задовольнити весь спектр потреб учнів. ... [+]

Цілі і програма

Один-до-одного навчання забезпечує спеціально розроблений класи, щоб задовольнити весь спектр потреб учнів. Конкретні цілі та навчальні цілі складаються на основі індивідуальних рівнів і вимоги, які охоплюють все від загального французької та ділової французької підготовці до тестів і уроки, призначених для задоволення конкретних потреб робочих місць. Один-до-одного класи можуть бути об'єднані з програмою додаткових заходів, таких, як обід з репетитором, зустрічі з економічних, культурних чи політичних діячів, екскурсії та багато іншого.... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Ця програма спрямована на студентів, які мають намір отримати вищу освіту у Франції, в університетах або Grandes Ecoles з акцентом на бізнес або техніки. ... [+]

Цілі і програма

29 червня - 24 липня 2015 27 липня - 21 серпня 2015 цей програма спрямована на студентів, які мають намір отримати вищу освіту у Франції, в університетах або Grandes Ecoles з акцентом на бізнес або техніки. Вона поєднує в собі загальне поліпшення французької мови вранці з підготовчих класів для освіти університетського рівня в післяобідній час. Звичайно знайомить студентів з різними підходами дослідження, необхідні, щоб продовжити курс університетського рівня у Франції як можна більш ефективно. Необхідний мінімальний рівень по-французьки: B1... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Можливість для молодих учнів віком від 12 до 16 років, щоб зробити більшу частину свого літа з кумедною підходу до вивчення французької та можливість спробувати різні вид ... [+]

Цілі і програма

Можливість для молодих учнів віком від 12 до 16 років, щоб зробити більшу частину свого літа з кумедною підходу до вивчення французької та можливість спробувати різні види спорту! Партнерство між CAVILAM - Альянс Франсез і влітку табір організатор Віші Етапи (затверджений молоді та спорту організація). Всі учасники отримують сертифікат по завершенню курсу.

Ранок:... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Дуже інтенсивна програма для тих, хто прагне поліпшити свої мовні навички дуже швидко. ... [+]

Цілі і програма

Дуже інтенсивна програма для тих, хто прагне поліпшити свої мовні навички дуже швидко. Студенти приєднатися до інтенсивних клас, відповідний їх рівню, а також візьмуть участь шість один-на-один уроків на тиждень (мети, тривалості та графіку, складені з главою Департаменту французької мови). Семінари мову, заснований на темі сприяють більш швидкому прогресу в конкретній області, з варіантами в тому числі усних і письмових повідомлень, лексики, граматики, культури, фонетиці і підготовки до випробувань / DALF / TCF DELF, а також спів і театру в липні і серпні.... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
CAVILAM

Цей курс призначений для забезпечення систематичного поліпшення у всіх аспектах письмовій та усній французькою мовою. ... [+]

Цілі і програма

Цей курс призначений для забезпечення систематичного поліпшення у всіх аспектах письмовій та усній французькою мовою. Семінари мову, заснований на темі сприяють більш швидкому прогресу в конкретній області, з варіантами в тому числі усних і письмових повідомлень, лексики, граматики, культури, фонетиці і підготовки до випробувань / DALF / TCF DELF, а також спів і театру в липні і серпні.... [-]

Франція Vichy
Вересень 2019
англійська,німецький,іспанська
Денне навчання
1 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою