CAVILAM

Введення

Прочитайте офіційний опис

CAVILAM - Альянс Франсез є приватний університет в Віші (Овернь), місто в центральній Франції, і, таким чином, менш ніж за 3 години від Парижа і в 2 годинах від Ліона. Інститут відкритий цілий рік.

Віші відомий як "Королева курортних міст", популярного місця для туристів і гостей курорту Термальні. Вілли, довгі алеї парку від наполеонівської епохи, з її віковими деревами, цілющі джерела, які, натхненні модерн опери та річки Альє Віші кредитувати безпрецедентний чарівність і талант реальної французької Art De Vivre. Спортивні вболівальники пропонує Віші інфраструктури вищого класу в дуже зелене, природний ландшафт.

Наш інститут знаходиться в центрі міста біля підніжжя Парк де Célestins.

З нашому кампусі від усього можна дійти пішки або на велосипеді: поїзд станції, а також кінотеатрів, банків, магазинів, ресторанів і розміщення.

Мова інститут для всіх

CAVILAM - Альянс Франсез є центром міжнародної культури у Франції, приймаючи рік більше 5000 студентів з більш ніж 120 країн і бере участь в освітніх інновацій у викладанні мови с.

Наші викладачі всі мають вищу освіту як вчитель французької мови як іноземної (FLE) або для сучасних іноземних мов (LVE). Їх підготовка включає в себе новітні методи викладання. Ці методи забезпечують ефективне навчання мови (усний вираз, написаний вираз, аудіювання, розуміння тексту). Вони працюють з реальними документами і реальних ситуаціях спілкування, сприяють інтерактивності і творчості в класі, йти вперед задачу для виконання завдання і встановити нові технології, які були адаптовані до викладання мови.

Департамент французької мови як іноземної

Департамент французької мови як іноземної має наступний пропозиція для вас:

Курси французької мови за принципом занурення для дорослих всіх рівнів Навчальні семінари для вчителів / всередині, французький як навчання іноземної мови (у Франції: FLE) Підготовка до офіційної французької кваліфікації (DELF / DALF, TCF і т.д.) Мовні курси для шкільних груп Літня школа «Спорт і мова" для 12 до 16-річний Звичайно "Французька мова та гастрономія», який приносить вам страви французької кухні з комбінацією семінарів, лекцій, екскурсій і дегустацій ближче.

Кафедра іноземних мов

Кафедра іноземних мов хотів би звернутися до національної та міжнародної аудиторії. Вітає більше 1700 студентів на рік. Цей відділ пропонує наступні курси:

Інтенсивні курси англійської, німецької, іспанської та італійської Курси підвищення кваліфікації (вечірні або в другій половині дня) Мовні курси з професійної орієнтації (для використання в конкретній робочій середовищі) Індивідуальні заняття Спеціальні курси для молодих людей (від 10 до 17 років) Літня школа «Спорт і мова" для молодих людей "Спеціальні Діти" -Englischkurse для наших маленьких (від 6 до 9 років) Можливість їх навичок англійської через випробування (TOEIC - TOEIC), щоб бути офіційно підтверджено і міжнародно визнаний сертифікат.

Центр Компетенції

CAVILAM, "Centre d'Approches Вівантес де LANGUES ET де Medias" (Центр мови та засобів масової інформації понять яскравих) була заснована в 1964 році. Імпульсний були університети Клермон-Ферран і містечко Віші. 2012 вступив до інституту в міжнародній мережі Альянс Франсез.

Як інституту світовою популярністю нашої установи по всьому світу для своєї освітньої інноваційної спроможності відомий. Він отримує щороку понад 5000 іноземних студентів та іноземних студентів (МНН) з більш ніж 120 країн у гостинній атмосфері надзвичайної міста.

Особливо сприятливе розташування біля підніжжя красивою Парк-де-Célestins річки Альє: CAVILAM - Альянс Франсез пропонує якісні семінари в зручному ще елегантною атмосферою і сучасним обладнанням до 9000 м з незвичайною техніки.

Наш інститут регулярно працює з французьким міністерством закордонних справ, Французького інституту, Міжнародної організації франкомовних країн (МОФ), французьких культурних послуг за кордоном і ряду ЗМІ - на чолі з TV5 Monde, Radio France Internationale і канал Академі - разом.

Знак якості "Французька мова як іноземна"

З 2008 по 2012 Інститут отримав офіційну печатку схвалення "Етикетка Qualité FLE" французької мови як іноземної мови французьких шкільних рад, забивши п'ятірки з усіх аудит областях (прийом, приміщень, освіти та адміністрації).

Яку якість означає для нас ...

Ми постараємося відповісти на всі запити про надання інформації або зареєструватися протягом 48 годин. Ми робимо все, щоб надати учасникам задоволені в усіх відношеннях. Це особливо вірно для прийому, навчальний якості викладання та організації культурно-дозвіллєвої програми, в якій ми представляємо вам французький спосіб життя ближче. Ми обробляти будь-які скарги і шукати відповідні рішення. Ми прагнемо кожен курс в своєму повсякденному житті. Ми як і раніше в постійному контакті з учасниками. Ми керуємо установу, щоб там все відчували себе комфортно і співробітники звертаються справедливо. Ми пропонуємо нашим співробітникам можливості для особистого та професійного розвитку.

Наші цінності

У CAVILAM - Альянс Франсез обмін, місце, повне життя, дізнався про мови та досвід різних культур, ми хочемо, щоб дати вам такі значення:

Досконалість, інновації освітньої, комунікабельність

Розміщення в приймаючих сім'ях і численних відвідувань і вечірніх подій, швидко зв'язуються в французького способу життя і переконатися, що ви робите швидкий прогрес.

Наші переваги

Особливо з високою якістю викладання FLE Знак якості Цілий рік інститут Курси починаються щопонеділка Безкоштовний і вільний доступ до міжвузівської бібліотеки Різноманітні варіанти розміщення: приймаючі сім'ї, гуртожитки, студії, апартаменти готелю ,. Французький спосіб життя, так що ви можете прийти дуже лінгвістично в приймаючій країні. Індивідуальний трансфер і прийом (залізничний вокзал, аеропорт) Культурні Заходи Гостинна, космополітичної атмосферою Середні міста з високою якістю життя Команда, яка завжди є час і відкрите вухо для своїх гостей. Індивідуальний підхід Переслідування якості

Наша методологія

Вивчення французької мови і зрозуміти французьке суспільство - такі цілі наших заходів. Наша педагогіка заснована на самих останніх інновацій в методах викладання і спирається на зв'язки і дій-орієнтованого підходу.

Інтенсивний навчання за допомогою різних заходів Підходи, які сприяють придбанню навичок спілкування Збагачення міжкультурного обміну

Прибувши на місце, учасники завершити тест на знання мови. Тоді ви призначити курси, які відповідають вашому рівню і цілі навчання найбільш ймовірно. Рівні та зміст навчання відповідають вимогам Common European Framework ведення (CEFR) для навчання мови.

Викладачі враховувати навчання темп кожного учня і надають прогрес кожного учасника у щотижневій інвентаризації фіксованою. Університет Клермон-Ферран забезпечує педагогічний контроль наших курсів. Наприкінці свого перебування, всі студенти отримуватимуть два офіційних документів:

сертифікат з відмітками для виконання і працьовитість довідка з CAVILAM - підписали спільно Альянс Франсез та університет Блеза Паскаля в Клермон-Феррані

Розташування

Віші

Address
1, avenue des Célestins
CS 72678
Vichy Cedex France

03206 Віші, Овернь-Рона-Альпи, Франція