Accord Language Schools

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мовна Школа Accord на Великих бульварів в Парижі

Заснована в 1988 році, Мовна Школа Accord, розташований на знаменитій Великих бульварів в Парижі, всього в декількох хвилинах ходьби від музею Лувр, Опера, Центру Жоржа Помпіду (Бобур) і знаменитий Гран Magasins.

Якщо ви відвідуєте інтенсивний курс французької мови або Executive Program Мовний Школі ACCORD, ви обов'язково отримаєте найкращі умови вивчати французьку мову і краще зрозуміти французьку культуру і спосіб життя:

Готель розташований в красивому, типовому паризькому будинку, в самому центрі Парижа 20 світлих і просторих класів повністю оснащені аудіовізуальним обладнання Сучасний і динамічний метод навчання, що об'єднує сучасну культуру Курси доступні круглий рік 6 рівнів від початківців до досвідчених 4 класи, присвячені професіоналів і один-на-один навчання Різноманітні поєднання студентів: від студентів вищих навчальних закладів фахівців і керівників. За 50 різних національностей Компанійський французький атмосфера

Школа нагороджена Офіційною Французький лейбл якості та афілійованих з професійними організаціями, такими як суфле, а також CampusFrance.

Про ACCORD Манчестері

Ми зосереджені на забезпеченні мовні курси загальної англійської та мовні курси бізнес-англійської, щоб дати вам найкращі інструменти для ефективного спілкування. Наша Британська Рада акредитований школа невелика мовна школа, в якій можна вчитися і вдосконалювати свої навички англійської швидко в дружній обстановці. Наші курси англійської та навчальні програми спрямовані на дорослих студентів, які все мотивовані, прагнуть поліпшити свої мовні навички, дізнатися про британську культуру і дізнатися один про одного. ACCORD Манчестер вітає різних національностей, в основному європейських. Ми впевнені, що ми ніколи не мають переважного громадянства, щоб гарантувати, що наші студенти мають доступ до різних культур і дізнатися про навчання та роботу в полікультурному середовищі.

Наші викладачі є кваліфіковані та досвідчені в навчанні загальної англійської та ділової англійської мови. Більшість з них викладав англійську мову за кордоном і / або працювали в діловому світі. ACCORD Манчестер знаходиться в самому центрі жвавого ділового кварталу Манчестера і забезпечує ідеальне середовище для вивчення загальної англійської та ділової англійської мови. Спецкурси Accord Манчестера англійська відбудеться в Брук будинок в Манчестері. Brook House є красивий традиційний англійський будівля, розташована в жвавому і космополітичним центром міста з усіма зручностями.

Британська Рада акредитовані, ACCORD Манчестер невеликий, доброзичливий і професійний англійський школа. Наші класи мала, що дає нашим студентам всі можливості для участі і розвивати свої навички. Наші мовні курси ділової англійської зроблені спеціально для задоволення конкретних потреб наших студентів. Якщо ви хочете поліпшити свої навички ведення переговорів, наш бізнес вчителів англійської мови буде включати цю тему в план уроку. Якщо вам потрібно працювати на певному майстерності, наші викладачі англійської мови будуть розглянуті на цю тему під час курсу. Дайте нам знати, що вам потрібно перед початком ваш курс ділової англійської мови, і ми подбаємо про те, щоб настроюється Звичайно відповідає вашим вимогам точно. Чи є це мовний курс загальної англійської або мовні курси бізнес-англійської, наші викладачі англійської мови зосередити увагу на конкретних потреб наших студентів, чи є він скласти іспит IELTS для участі в Британський університет, далі їх міжнародної кар'єри, або розробити свої мовні навички для задоволення своєю роботою і т.д. Наші співробітники завжди готові допомогти нашим студентам з будь-якими питаннями, які вони можуть мати, будь то знайти кращий паб в Манчестері або вдаючись у подробиці про те, як краще дістатися до історичного Йорку. Під час перерв, студенти можуть відвідати «Студентський куточок", щоб перевірити свою електронну пошту на комп'ютері або дивитися на те, що на в Манчестері. Безкоштовний бездротовий доступ в Інтернет доступний для всіх наших студентів протягом навчального. Ми робимо все можливе, щоб студенти відчували себе комфортно з нами в ACCORD Манчестері, і під час їх перебування в місті. Манчестер є прекрасним місцем для відвідування, і Є багато заходів, починаючи від художніх галерей, музеїв і театрів у джаз-клубах, фестивалях та спорту.

Торговий центр Манчестера, тільки пара хвилин від ACCORD Манчестері, є винятковим, пропонуючи все, від магазинів розкішного універмагу і дизайнерських магазинів на ці, як правило, англійською бутиків. Кожен стиль кухні доступний в Манчестері з Тайський на італійській мові, але давайте не будемо забувати про традиційні англійських пабів, які дадуть вам можливість продовжити практикувати свої мовні навички Пробуючи один з місцевих сортів пива Манчестера і ніколи знаменитий «риба і чіпси. І якщо ви прихильник футболу, ви не можете уникнути наших двох відомих футбольних команд: Манчестер Юнайтед і Манчестер Сіті!

Розташування

Париж

Accord

Address
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 55 33 52 33

Манчестер

Address
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ Манчестер, Англія, Великобританія