Прочитайте офіційний опис

Про École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab, Мумбаї - французький навчальний інститут графічного дизайну та візуального спілкування. Його створили у 2011 році Патрік Фелікс, Клемент Дерок та Фредерік Лаланд. Бачення цих ветеранів галузі - побудувати культуру, а не лише школу. Культура, де творчі розуми отримують свободу впроваджувати інновації, створювати та ставати частиною дизайнерської революції.

Сьогодні вивчені фахівці з усіх галузей усвідомлюють роль дизайну в майбутньому. Технології та дизайн разом ведуть світ через його наймонументальнішу трансформацію, і ви можете бути частиною цього руху.

Не хочеш просто думати, робити, ламати і ще раз думати? На сайті intuit.lab найбільше значення мають ваша цікавість, ваша енергія та пристрасть до творчості. Отже, заходьте і досліджуйте глибоке творче мислення з натхненними художниками та дизайнерами з усього світу.

Приєднуйтесь до нас, щоб стати частиною світової ліги дизайну і знайти своє місце в ньому.

123623_rsz_2adobestock_138303707.jpg

Дизайн в Індії

Теорія та практичне навчання поєднуються для стимулюючого навчального досвіду.

Індія історично була синонімом мистецтва. Проте докази естетичного дотику в індійському оточенні з кожним днем слабшають. Жити з красою - це звичка, яку потрібно прищеплювати з раннього віку. Тільки коли питання доброго смаку сприйматиметься серйозно, економічний та соціальний розвиток в Індії може відбутися прекрасно.

Але коли ми говоримо про зміни, жоден інший час не був кращим за даний момент. Створення вищої французької школи дизайну, école intuit.lab в Мумбаї - це крок у напрямку помітного вдосконалення, необхідного в галузі освіти, пов'язаної з графічним дизайном, мистецтвом та рекламою.

Хоча співпраця Франції та Індії створює культурну потужність, важливо, щоб Індія дивилася на Францію як на країну, яку варто наслідувати, коли йдеться про гордість за власну спадщину, мистецтво та культуру - мислення, що відображається у французькому сучасному дизайні.

Ecole intuit.lab досягла успіху, включивши професійну експозицію в академічну навчальну програму - настільки потрібну посаду, яка до цього часу була вакантною, в середовищі дизайну та мистецької освіти в Індії.

Ось з нетерпінням чекаємо на нову хвилю дизайнерської освіти.

Промисловість готова

Маючи освіту в галузі дизайну, цифрових технологій та творчості, ми перетворюємо студентів на тих професіоналів, яким потрібна галузь.

З процвітаючим ринком та зростанням багатства Індія - це ідеальне середовище для процвітання брендів та продуктів. Отримані в результаті маркетингу, брендингу та комунікації є одними з найбагатших у світі та забезпечують ідеальну обстановку для професіоналів з дизайну.

Зі збільшенням впливу цифрових платформ у нашому житті в Індії з’явилася популярна цифрова культура. Що означає, що цифровий носій відкриває цілу гаму захоплюючих напрямків для дизайнерів. Ось чому ми навчаємо наших студентів бути кмітливими та досвідченими в цифровому дизайні та мисленні.

Ecole intuit.lab розуміє потенціал індійського ринку і прагне створити студентів, готових до галузі, щоб задовольнити величезні потреби ринку. Ми досягаємо цього, вкладаючи в академічну навчальну програму студентів реального життя, професійного впливу. Завдяки вибору професійних факультетів, щотижневих та щомісячних семінарів, програм обміну, а також місцевих та міжнародних стажувань, intuit.lab гарантує, що кожен студент, який виїжджає з нашого кампусу, готовий до професійного світу.

Цей талант, готовий до галузі, - це те, що встановлює голову та плечі еколе інтуїт.лаб перед іншими інститутами.

Творчий інтелект

Навчитися використовувати свої таланти

Творчий інтелект лежить в основі нашого навчання. Це спільні знання, якими користуються молоді творчі люди, щоб стати дизайнерами чи арт-директорами.

Головне завдання дизайнера - навчитися розумно використовувати свою творчу енергію; каналізувати та керувати ним. Пристосовуючись до подолання питань, спираючись на особисту культуру та знання та мудрий вибір, знаходити привабливі, конкретні та проникливі рішення.

Творчий інтелект - це ставлення та виділяє тих, хто є фахівцями у своїй галузі та знає, як зробити свій внесок у найкращі здібності. Окрім простого ноу-хау, це означає прийняття оригінального та відповідного підходу. Важливо, щоб було знайдено правильне зображення, на додаток до привабливого зображення. Під правильним зображенням ми маємо на увазі «візуальну постановку, яка має сенс», яка черпає свою силу з відображення в заданому контексті, певного бачення чи навіть відповідно до певних етичних принципів.

123621_rsz_adobestock_97103483.jpg

Академічний та професійний підхід до освіти

« École Intuit.Lab - школа дизайну, яка прагне подолати розрив між теоретичним, академічним навчанням та практичним, професійним застосуванням»

Навчальна програма постійно розвивається для того, щоб не відставати від зміни технології, нових стартапів та створити інноваційний досвід у дизайні.

Лабораторія Intuit прагне створити середовище, яке піддається зосередженому розумінню дизайну завдяки:

  • Численні реальні завдання з взаємодією з клієнтами, дослідження та стратегія
  • Спритність і пристосованість в русі з часом

Коледж людської шкали

Завдяки людському розміру, школа intuit.lab - це теплий інститут, який пропонує інтуїтам-лабіянцям індивідуальне рішення з участю вчителів та адміністративних працівників.

Для студентів, école intuit.lab - це більше, ніж коледж: це місце виконання, творчої емуляції, збагачення діалогів з професіоналами. Місце зустрічі, де кипить життя.

Окрім курсів високого рівня, створюються міцні дружні стосунки, які підтримуються командною роботою, що підживлюється активним життям та реальним світом. Ці моменти створення групи дорогоцінні. Вони додають до уроків справжню згуртованість команди та їжу для думки обміну. Дух école intuit.lab - творчий, пригодний і відкритий для світу.

Ласкаво просимо до наших 3 кампусів

Intuit.lab Мумбаї

Дослідіть свою творчість у місті, яке надихне вас. Сядьте біля моря або пройдіться історичними провулками. Місто кипить з талантом, як і наш кампус, розташований у Прабхадеві, в центрі міста Мумбаї. У кампусі є загальносвітові легенди дизайну та реклами, які часто відвідують його, взаємодіючи зі студентами та навчаючи їх про професійний світ.

Студенти також мають можливість дізнатися у глобального рекламного маестро Раві Дешпанде, засновника нашого кампусу в Мумбаї. А також побачити його в дії в його динамічному інтегрованому рекламному агентстві Whyness Worldwide, розміщеному поруч із нашим кампусом.

Intuit.lab Париж

Наш перший кампус по всьому світу, intuit.lab, Париж, - мрія будь-якого починаючого дизайнера.

У школі є викладацький колектив з викладачами та професіоналами, яким аплодує рекламний світ. Студенти, які навчаються у французькій столиці, живуть у динамічному та полікультурному середовищі. Вони користуються надзвичайним культурним потенціалом міста, до якого легко дістатися зі школи через центральне розташування.

Додатковою перевагою є доступ до неперевершеного пулу робочих місць у найбільш затребуваному творчому місті.

Intuit.lab Екс-ан-Прованс

Школа intuit.lab в Екс-ан-Провансі дозволяє учням отримати вигоду з неперевершеного навчання та збагачення життєвого досвіду в повноцінному місті. Кампус зосереджується на академічних вимогах світу сучасного мистецтва та будує методи підготовки студентів до нього.

Команда складається з викладачів та професіоналів, які розуміють реальні проблеми галузі та допомагають студентам будувати міцні стосунки в регіоні та за кордоном.

Доступні навчальні програми:
  • французький
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

École Intuit.Lab

Технологія перетворила світ, і дизайн був невід’ємною частиною цієї революції. Таким чином, ветерани галузі були сформульовані програмою Digital Design Pro (UI / UX) на i ... [+]

Подальше з цифровим дизайном

Технологія перетворила світ, і дизайн був невід’ємною частиною цієї революції. Таким чином, ветерани галузі були сформульовані програмою Digital Design Pro (UI / UX) на intuit.lab, щоб зробити навчання цифровому дизайну неймовірним досвідом.

Мета цього шестимісячного курсу неповного робочого дня у вихідні дні - навчити студентів чи працюючих професіоналів бути досвідченими в розробці будь-якої цифрової платформи та розвивати їхні підприємницькі настрої.... [-]

Індія Мумбай
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
École Intuit.Lab

1-річний диплом фотографії Ecole intuit.lab - це інтенсивний курс, призначений для підготовки, виклику та натхнення студентів впевнено продовжувати кар’єру у фотографії. ... [+]

A, B, C фотографіїМистецтво, бізнес та ремесло.

1-річний диплом фотографії Ecole intuit.lab - це інтенсивний курс, призначений для підготовки, виклику та натхнення студентів впевнено продовжувати кар’єру у фотографії.

Проведений деякими з найкращих фахівців галузі з Індії та за кордоном, курс сплавляє теорію класу та критичний розвиток за допомогою динамічних семінарів та завдань, що провокують думку.... [-]

Індія Мумбай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

École Intuit.Lab

Студенти вивчать основи образотворчого мистецтва та різні художні прийоми, розвиваючи свою творчість. Вони також зроблять свій портфель та пройдуть цілий рік особистий пр ... [+]

Рік створенняОснови побудови

Обведення, лінія, склад кадру

Це фундаментальний рік, який спрямований на підготовку учнів до творчого підходу за допомогою образотворчого мистецтва.

Він також організовує свої думки та практичну роботу, особливо за допомогою наук про людину.

Суб'єктиАналітичний креслення Живі моделі ескізиЗовнішній малюнок Колір Перспектива Творчість Ілюстрація Візуальне вираження Обсяг Особистий проект Фотографія Соц.медіа Історія мистецтва Гуманітарні наукиФранцузька моваЦіліДізнайтеся про мистецтво та приступайте до техніки образотворчого мистецтва.Вивчіть фундаментальні прийоми (малювання, малювання, робота в обсязі).Розвивати загальну художню та культурну чуйність.Посиліть свій дух творчості і розкрийте свої приховані таланти.Завершіть особистий проект.Вирішіть шлях, який ви хочете пройти для підвищення кваліфікації.Підготуйте портфоліо (що складається з підбору найкращих творів за рік).Дізнайтеся, як представити свою роботу на панелі.Підготуйтеся до вступного іспиту до шкіл образотворчих мистецтв або до розширеного навчального циклу на сайті intuit.lab.Захистіть і просувайте свої програми до обраних організацій.ДосвідМайстерні з набуття навичок: реверсивна, 3D анаморфічна, скіографія.Фотографія, абстрактне мистецтво та інші дизайнерські експедиції за межами Мумбаї.Навчальні поїздки до музеїв, театрів, художніх виставок та інших визначних пам'яток.LAB 2Прийоми графічного дизайну... [-]
Індія Мумбай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Postgraduate Diploma

École Intuit.Lab

Цей курс - це преміальна програма, яка дає студентам глибоке розуміння рекламних, брендингових, дизайнерських, цифрових та комунікаційних стратегій. ... [+]

Професійний тренінгМостова програма

Цей курс - це преміальна програма, яка дає студентам глибоке розуміння рекламних, брендингових, дизайнерських, цифрових та комунікаційних стратегій.

Протягом цієї інтенсивної програми студенти працюють як група через структуровану послідовність проектів, акцентуючи увагу на міжкультурній комунікації та поєднанні теорії з практичним застосуванням.... [-]

Індія Мумбай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Preparatory Year

École Intuit.Lab

Підготовчий класний рік є основоположником творчого процесу студента на все його подальше професійне життя. Підходячи до всіх пластичних учень - малювання, кольорів, обся ... [+]

Підготовчий класний рік є основоположником творчого процесу студента на все його подальше професійне життя. Підходячи до всіх пластичних учень - малювання, кольорів, обсягу, простору - вона відкривається до технічних знань перших мистецтв та до відкриття світу дизайну .

Це дозволяє студенту будувати свої основні основи: як спостерігати, кадрувати, складати, розповідати, а також виявляти та краще розуміти, як зробити свою пристрасть професією попиту та задоволення шляхом персоналізованого спостереження та дбайлива присутність зацікавлених сторін.... [-]

Франція Париж Екс-ан-Прованс
Вересень 2020
французький
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
École Intuit.Lab

Французький клас ... [+]

Французький клас

Студенти розвивають свою здатність розуміти, обмінюватися та писати французькою мовою, відкриватись європейській культурі та занурюватися у творчі роботи вглиб.

Він також відкриє світ музеїв за допомогою досліджень, проведених для особистого проекту, які проходять курси, які знайомлять його з творчістю, візуальною виразністю чи томовим дизайном.

Супроводжуючи підготовку супровідного листа чи резюме, він також готується мати можливість пройти співбесіду французькою мовою та представити файл якісної роботи.... [-]

Франція Париж Екс-ан-Прованс
Вересень 2020
французький
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою