Infopulse University Ukraine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на сайт "Інфопульс УНІВЕРСИТЕТ"

Інфопульс університет є освітнє співтовариство , яке забезпечує різні тренінги в області інформаційних технологій. Ми допоможемо Вам приєднатися до IT-світ передових технологій, захоплюючих ідей та інноваційного суспільства.

Ми пропонуємо живі тренінги. Це не схоже на відео лекції і завдання автоматичного результати перевірки. Ви будете спілкуватися з тренером, і він відповість на ваші питання і виправити свої помилки.

У прямому ефірі. Real. Ефективне.

Розміри класу невеликі. Дуже маленькі зручні групи по 4 - 6 чоловік. Ваш тренер буде знати вас по імені і там буде багато часу, щоб отримати допомогу один на один з вашої курсової роботи.

Наші тренери є висококваліфіковані фахівці, інженери та IT-розробники прагнуть для обміну своїми знаннями з вами. Вони активні в своїй кар'єрі і принести роки практичного досвіду.

Програми курсів розроблені на основі консультацій з провідними роботодавцями. Ви будете в авангарді новітніх розробок в області інформаційних технологій з вашим тренером наставництва. Вони приносять перспективи зсередини ІТ-індустрії, яка принесе користь вам в класі і після закінчення навчання.

Запишіться на наші курси і почати змінювати свою кар'єру! Стати розробником програмного забезпечення - добре оплачуваною, вільної і процвітаючої людина!

Поряд з навчальними курсами в "Інфопульс університеті" ви також можете отримати ступінь в Європейському університеті в Києві, Україна. "Інфопульс університет" співпрацює з Європейським університетом в процесі навчання. Ви можете заробити університетські кредити з успішно закінчив наші курси.

EuropeanUniviversity

Інфопульс - довірений міжнародний постачальник, забезпечуючи ІТ-рішень першого класу

З офісами в дев'яти країнах, розташованих по всій Європі та Ізраїлі, Інфопульс є одним з найбільших аутсорсингових компаній українського ІТ. Доставка передового досвіду в області розробки програмного забезпечення, управління інфраструктурою, а також інформаційної безпеки, Інфопульс побудував репутацію як надійного постачальника рішень з повним спектром послуг.

Розташування

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: