Прочитайте офіційний опис

Ден Фрімен / Unsplash

Avicenna International College (AIC) - незалежний навчальний інститут, який був заснований в 1995 році в Будапешті, Угорщина. З 1995 року AIC перетворився на відомого постачальника якісної освіти в Європі. AIC постійно розробляє нові програми та відкриває свої двері для більшої кількості міжнародних студентів у різних європейських кампусах.

AIC пропонує програми для міжнародної середньої школи, програми фундаменту після закінчення школи для підготовки до європейських університетів. AIC також пропонує програми BS, MS та DBA програми FEDE у напрямку європейських ступенів.

Місія

Avicenna International College готує та навчає своїх студентів бути відповідальними громадянами, насолоджуватися навчанням, розвиватися академічно та здобувати успішну вищу освіту. Пристрасть до знань та навчання протягом усього життя - невід’ємна частина нашої освіти.

Авіценна - це дбайлива, безпечна та високоакадемічна спільнота з акцентом на «цілісний підхід», «вирішення проблем» та «інтерактивне навчання».

Авіценна сприяє взаємній повазі до себе та інших людей та залучає учнів до будівництва будинку подалі від свого будинку.

Avicenna International College , використовуючи свій підхід та стиль, орієнтований на Авіценну, пропонує курси випускних та магістерських курсів, консультуючи студентів та проводячи їх через його «містку» концепцію.

Серед місій AIC - непрофесійне навчання / навчання, розширення вивчення світових мов, мистецтво та кар'єра, видання книг та позакласних матеріалів, розробка Інтернет та мультимедійного контенту.

Ми постійно вивчаємо та визнаємо академічні та наукові потреби наших учнів, розробляємо та розробляємо сучасні продукти та послуги для цих потреб. Наші продукти та послуги будуть доступні для всіх наших учнів.

Avicenna International College присвячений тому, щоб бути партнером успіху своїх студентів у всьому світі.

Майбутні можливості для студентів AIC

Після закінчення AIC більшість наших студентів вступають до кращих європейських, британських та американських університетів для завершення навчання. Зараз багато університетів активно шукають прийому студентів AIC завдяки високій якості освіти в AIC.

Інші випускники AIC, які закінчили фундаментальні програми в галузі медсестерства, інформаційних технологій, туризму та готельного господарства або інших сферах, із задоволенням знайдуть роботу та отримують хорошу оплату на європейському ринку.

Ваш майбутній університет

Багато аспірантів Європи, Великобританії та Північної Америки приймають наших аспірантів. За медичними дослідженнями наші випускники входять до числа найкращих в університетах, таких як Університет Semmelweis (Угорщина), Університет Сегед (Угорщина), Карловий університет (Чехія), Університет Коменського (Словаччина), кілька інших університетів Італії, Іспанії, Сербії, Словенії, Туреччина та інші країни.

Студенти, які закінчили програму фундації NCUK, можуть продовжити свій Міжнародний рік в AIC, а потім перейти до університету-партнера Великобританії, щоб закінчити ступінь бакалавра / бакалавра або магістратури.

Наступні університети Великобританії ГАРАНТІЯ та вступ до наших студентів, які володіють англійською та науковими науками:

 • Астонський університет
 • Бірмінгемський університет
 • Університет Бредфорда
 • Брістольський університет
 • Університет Хаддерсфілд
 • Кентський університет
 • Університет Кінгстона, Лондон
 • Університет Лідса
 • Університет Лідса Бекета
 • Ліверпульський університет ім. Джона Мура
 • Манчестерський університет
 • Манчестерський Метрополітен Університет
 • Лондонський університет королеви Марії
 • Університет Сальфорда, Манчестер
 • Університет Шеффілда
 • Університет Шеффілд Халлам
Доступні навчальні програми:
 • угорський
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

Avicenna International College

Німецька програма фонду (GFP) в Авіценні призначена для студентів, які закінчили середню школу і планують продовжити навчання в університеті Німеччини, Австрії чи Швейцар ... [+]

GFP фокусується на розвитку навичок німецької мови

Німецька програма фонду (GFP) в Авіценні призначена для студентів, які закінчили середню школу і планують продовжити навчання в університеті Німеччини, Австрії чи Швейцарії, де мовою викладання буде німецька. GFP фокусується на розвитку навичок німецької мови студентів. Усі студенти, які мають право на участь, можуть подати заявку на цей курс, але попереднє знання німецької мови не є обов'язковим.... [-]

Угорщина Будапешт
Квітень 2020
німецький
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Avicenna International College

Програма фонду Avicenna Business (BFP) розрахована на тих міжнародних студентів, які закінчили середню школу і хотіли б продовжити навчання в Європі в університеті, засно ... [+]

BFP забезпечить міцну основу для загальної та академічної англійської мови

Програма фонду Avicenna Business (BFP) розрахована на тих міжнародних студентів, які закінчили середню школу і хотіли б продовжити навчання в Європі в університеті, заснованому на англійській мові. BFP забезпечить міцну основу для загальної та академічної англійської мови для студентів, а також запропонує трохи розуміння основних предметів, що стосуються бізнесу. Наші випускники можуть подати заявку в будь-який європейський чи північноамериканський університет.... [-]

Угорщина Будапешт
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Avicenna International College

NCUK - IFY Business Stream - це відмінна програма «Рік фундації», яка готує студентів AIC до гарантованого вступу до університету-партнера Великобританії або до навчання ... [+]

Відмінна програма року заснування

NCUK - IFY Business Stream - це відмінна програма «Рік фундації», яка готує студентів AIC до гарантованого вступу до університету-партнера Великобританії або до навчання в будь-якому іншому престижному університеті Європи, Австралії та США. Студенти отримають сильну освіту із загальної та академічної англійської мови протягом цього однорічного курсу. Будуть також надані спеціальні предмети, пов'язані з їх майбутнім університетським навчанням. Напівфінальні та випускні іспити організовує NCUK. Успішні студенти отримають дуже цінний сертифікат NCUK.... [-]

Угорщина Будапешт
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Avicenna International College

NCUK - всесвітньо визнаний консорціум провідних університетів Великобританії, який надає висококласні освітні послуги для Великобританії та міжнародних студентів, щоб під ... [+]

Високий рейтинг освітніх

NCUK - всесвітньо визнаний консорціум провідних університетів Великобританії, який надає висококласні освітні послуги для Великобританії та міжнародних студентів, щоб підготуватися до Великобританії та інших університетів. Рік Міжнародного фонду (NCUK - IFY) призначений для студентів-іноземців, які гарантують вступ до університету-партнера та надають навички, необхідні для успішного навчання в 1 та 2. році. Програма викладається протягом року та оцінюється за допомогою внутрішніх та зовнішніх іспитів і курсові роботи. В цій програмі Фонду вбудований сильний академічний англійський модуль (EAP).... [-]

Угорщина Будапешт
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast