Прочитайте офіційний опис

DIE ANDRÁSSY UNIVERSITÄT BUDAPEST (AUB)

Університет Університету Університету в Будапешті здобув 2001 рік і закінчив університет, що діє у Німеччині, з університетом Австрії та Німеччини. Als in Ungarn akkreditierte Universität mit europäischer Ausrichtung wird sie fon fünf Partnerländern getragen (Deutschland, Bayern, Baden-Württemberg, Österreich, Ungarn).

Deutschsprachiges Masterstudium в Будапешті

Університет Університету в Будапешті пропонує широку практику навчання в галузі освіти та культури, політику та дипломатичні зв'язки, решти та праці, менеджмент та менеджмент в рамках міждисциплінарної програми Ph.D. Всі університети Австрії, Австрії, Австралії, Австрії, Австралії, Австрії, Австралії, Австрії, Австралії, Австрії та Угорщини отримали акредитиви від різних країн. Університет Als fünfte Universіät in Ungarn був відкритий у вищій програмі вищої освіти в Університеті національної досконалості. Rund 250 Studierende und zahlreiche WissenschaftlerInnen aus über 20 Національні студії, які вивчають та беруть участь у AUB.

Захист від стиглінту і звільнення від болю (1: 7). Захист від злоякісних випадків та засліплення студій у клейнен Лернгруппен. Neben interaktyven Vorlesungen und Seminaren stellen Simulationen, Exkursionen, Fallstudien und Experimente die und werdenbundung von wissenschaftlicher Theorie und berufsbezogener Praxis her.

Wissenschaft und Forschung mit Fokus auf Mittel- und Osteuropa

Університет Університету в Будапешті відбуватиметься після того, як буде досягнутий успіх у досягненні європейської інтеграції, який завершиться в рамках проекту "Перспективи розвитку міст та країн Європи". Міжнародна науково-практична конференція "Europa-ExpertInnen" присвячена міжнародній співпраці в галузі праці та освіти.

Німецька фондова премія Німеччини та Wissenschaftssprache встановлюють університети, які навчаються в університеті для навчання на вищому навчальному закладі з Донау-Штатен.

WissenschaftlerInnen an der Andrássy Universität Budapest, заснований у рамках проекту "Європейські інтеграційні процеси, трансформації та підвищення кваліфікації з демократії та віртуальних відносин", присвячені ідентифікації національних, культурних та мінерологічних проблем.

Психологічне дослідження в галузі бібліотеки ліцензій для вивчення літератури та досліджень у дежурній школі. Дієр Белланд належить до університету в університеті Австралії та бібліотеки György Sebestyén erweitert.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Andrassy University Budapest

1 липня 2017 року Угорщина перейшла на пост президента в рамках групи Візґрад п'ятий раз під гаслом "V4 CONNECTS". ... [+]

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ 1 липня 2017 року Угорщина перейшла на пост президента в рамках групи Візґрад п'ятий раз під гаслом "V4 CONNECTS". Відповідно до чотирьох висловлювань "Європейські Вишеградські", "Регіональні Вишеградські", "Цифрові Вишеградські" та "Глобальні Вишеградські", в програмі президентства висвітлюються ключові питання, що мають відношення до різних сфер політики.

У рамках заходу ці теми будуть обговорюватися та обговорюватися за допомогою експертів з науки, політики, економіки та культури. Конференція сама поставила собі завдання об'єднати молодих учасників з країн Візеграду, а також з Німеччини, зміцнити взаєморозуміння та довіру між собою, а отже сприяти співпраці між V4 та Німеччиною.ЗАЯВКА до 15 травня (можливе продовження терміну дії)... [-]

Угорщина Budapest
інформація
німецький
Денне навчання
2 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Pollack Mihály tér 3. H-1088 Budapest
Budapest, Угорщина