AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

Введення

Прочитайте офіційний опис

Amideast є провідної американської некомерційної організацією, що займається міжнародним заходів в галузі освіти, підготовки кадрів і розвитку на Близькому Сході і в Північній Африці. Заснована в 1951 році, Amideast в перші роки зосереджені на просуванні дослідження в США для студентів в регіоні Близького і управління стипендіями і обміну, такі як флагман Фулбрайта для іноземних студентів програми США. Незважаючи на те, що ці важливі програми тривають швидко, наша робота значно розширилася.

Сьогодні Amideast програми та послуги стосуються життя півмільйона особин на рік - поліпшення освітніх можливостей і якості, зміцнення місцевих інститутів і розвитку мови і професійних навичок критичного успіху в світовій економіці.

Місія

  • міжкультурне розуміння будівлі
  • Розширення можливостей в галузі освіти
  • Підготовка осіб для робочих місць в світовій економіці
  • Зміцнення інститутів і спільнот
  • Розширення прав і можливостей жінок і молоді

Наша робота

Щороку, Amideast забезпечує мову і професійні навички навчання англійської, освітній консультування і тестування послуги сотні тисяч студентів і професіоналів на Близькому Сході і в Північній Африці. Ми також підтримуємо безліч інституційних проектів в області розвитку в регіоні і управляти деякими з кращих програм освітнього обміну в світі.

Де ми працюємо

Штаб-квартира у Вашингтоні, округ Колумбія, Amideast МЕРЕЖА охоплює Близький Схід і Північна Африка - регіон величезного розмаїття і багатої культурної спадщини. Від Марокко до Оману і Іраку в Ємен, Amideast працює понад 20 офісів в 11 країнах MENA і налічує близько 1000 відданих професіоналів.

Індивідуальні країнні відділення підтримки в конкретних країнах портфелів програм і послуг. Проте, кожен працює кожен день, щоб просунути основне завдання Amideast по розширенню можливості через освіту в той час як зміцнення взаєморозуміння між американцями і народами Близького Сходу і Північної Африки.

Щорічні Основні моменти

Розширення прав і можливостей молоді та жінок - тема нашого 2016 років звіт, відображає зростаючу увагу нашого програмування на цих двох ключових демографічних груп. Сенс простий: Те, що відбувається сьогодні, щоб поліпшити доступ молоді і жінок до освіти та навчання буде визначати майбутнє своїх країн і MENA регіон. За допомогою наших програм ми будуємо професійні та знання англійської мови, підвищення зайнятості, розширення доступу до системи вищої освіти, поліпшення шкіл, сприяти глобальним перспективам і сприяння залученню. У надихаючі історії в доповіді буде показано, як молодь і жінки отримують вигоду від цих програм, і як Amideast зустрічається це найбільш важливе завдання.

Розташування

Туніс

Address
Туніс, Туніс, Туніс

Рабат

Address
Рабат, Рабат-Сале-Кенітра, Марокко

Амман

Address
Амман, Губернаторство Аммана, Йорданія

Вашингтон

Address
Вашингтон, Округ Колумбія, США

Каїр

Address
Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Багдад

Address
Багдад, Губернаторство Багдаду, Ірак

Кувейт-Сіті

Address
Кувейт-Сіті, Губернатор Аль Асіма, Кувейт

Бейрут

Address
Бейрут, Губернаторство Бейрута, Ліван

Ер-Ріяд

Address
Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія

Абу-Дабі

Address
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Сана

Address
Сана, Столичний муніципалітет, Ємен

Газа

Address
Газа, Палестинська держава