Прочитайте офіційний опис

Тайська кулінарна школа

Професійний - Автентичний - Інтенсивний - Все включено

НАВЧАННЯ ДЛЯ YACHT CHEFS, НОВИЙ СТАРТ-UPS РЕСТОРАНУ, І ТАКИ, ХОЧУ ПОЧАТИ, ЧИ МОЖЕ ЗАКУПАТИ ТАЙСЬКОГО ТАКОГО ТАКУ

Ми знаходимося в Бангкоку, столиці тайської кулінарної кухні та будинку відомих тайських страв. Хто б знав, як тайська кухня краще, ніж ми, і де б ви б навчилися правильно вивчати тайську кухню? Наша тайська кухня не зливається або готується замінними інгредієнтами. Ми використовуємо автентичні інгредієнти, і ми навчаємо вас, яким тайським стравою потрібно смак. Приєднуйтесь до нашої тонко налаштованої та тривалої програми шеф-кухаря. Ви можете навчатися 1 тиждень або до 8 тижнів. Практика досконала, і це саме те, що ви будете робити з нами. Ви будете вивчати 25-30 професійних тайських страв на тиждень.

Під час кулінарної підготовки ви можете розраховувати на:

  • Тайські інгредієнти - фрукти, овочі, трави, спеції, пасти, соуси, ...
  • Професійна підготовка їжі, кулінарія
  • Тайська посуд-вок, пароплав, фритюрниці, ...
  • Каррі пасти (зроблений старовинним способом із ступкою
  • Обсмажування, Салати, Супи, Стартери, Випаровування, Глибоке смаження, Десерти
  • Крупи, соуси
  • Тайська фруктова різьба
Подивіться на нашу сторінку FACEBOOK: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

НАШ КУЛЬНІРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПІДХІД

Найкращий спосіб навчитися готувати - зробити це самостійно. У нашій інтенсивній практичній програмі студенти - приготують, готують та готують. З рецептами у вашій руці, ваш шеф-інструктор спочатку пояснює і демонструє кожне блюдо. Ви робите нотатки та задавайте питання. Тоді ваша черга дублювати те, що було продемонстровано. Самостійно готуючи кожне блюдо, ви навчитеся його підготувати. Тоді ваше "творіння" критикується, і ваш інструктор розповідає вам, як його покращити.
Як правило, 5-6 професійних тайських страв покриваються поглибленими щоденно (25-30 на тиждень). При задовільному виконанні призначених блюд клас закінчується щодня.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Bangkok Thai Cooking Academy

Ми пропонуємо навчальні програми англійською мовою як для початківців, так і для досвідчених кулінарів. Ми можемо взяти вас з того місця, де ви зараз перебуваєте, до висо ... [+]

Міжнародні програми кулінарної підготовки

"Навчіться готуватись, як тайський шеф-кухар"

ДОСЛІДЖЕННЯ З 1 ТИЖНЯ ДО 6 МІСЯЦІВ

Ми пропонуємо програми підготовки англійської мови для початківців, а також досвідчених кухарських фахівців. Ми можемо взяти вас з того місця, де ви зараз, на вищий рівень кулінарних навичок напевно.

Кулінарне училище

Навчання яхтових шеф-кухарів, нових запусків ресторанів та тих, хто хоче навчитися готувати тайський, як тайська.... [-]

Таїланд Bangkok
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою