Прочитайте офіційний опис

TMC Academy була створена в Сінгапурі в 1981 році. Він пропонує курси в різних дисциплінах, включаючи бухгалтерський облік, бізнес та управління, Infocomm технології, готельне господарство / управління туризмом та психологія / консультування. Він також пропонує мовні курси та курси перепідготовки для іноземних студентів для вступу в систему освіти в Сінгапурі.

TMC Academy була однією з перших шести приватних навчальних закладів, щоб отримати чотирирічну престижну сертифікацію EduTrust, надану Комітетом з приватної освіти (CPE).

Чому TMC Academy ?

Будьте галузевим

Наша галузева дорадча рада розглядає навчальні плани навчальних програм для задоволення потреб галузі

Безліч навчань

Наші сильні зв'язки з галузевими асоціаціями та компаніями надають вам доступ до зовнішніх подій в галузі

Привабливі маршрути просування

Швидкий шлях до ступеня з нашою програмою вищої кваліфікації, еквівалентна першим 2-річним ступеням 3-річного ступеня з відзнакою Великобританії!

Фінансова допомога легко доступна

Від навчання гранти, стипендії на кредити, легко освіти свою освіту.

Бачення

Провідна академія, яка розробляє успішних та високопродуктивних випускників.

Місія

Ми зобов'язуємось надавати високоякісні курси з відповідними галузевими навичками та знаннями в умовах виховання.

Бренд Візія

Зверніть увагу на наше бренд "Створення реальних мрій", що демонструє, що ми поділяємо наші учнівськими прагненнями як своїми власними силами, і ми дбаємо про те, щоб реальні мрії наших учнів.

Бренд-місія

Ми прагнемо створити справді надихаючу подорож навчанню, відкриттю та реалізації для наших студентів, щоб допомогти їм перетворити свої мрії на реальність. Це заняття скорочено в NICE - кожен крок, зроблений з нашими студентами, - це момент для нас:

Виховання
Надихнути
Догляд за і
Посилюйте їх, допомагаючи зробити свої мрії реальними.


Якісна освіта

Наше зобов'язання

Якісне подорож TMC було оформлено, коли TMC отримала нагороду ISO9001: 1994 у 1997 році для розробки та розробки дисциплін з дипломної програми з управління бізнесом та маркетингу. Незабаром після запровадження нового стандарту ISO, TMC знову дотримувався своїх зобов'язань щодо якості, отримавши нагороду ISO9001: 2000 у 2002 році. У той час сфера сертифікації була розширена, що включала в себе розробку та доставку фірмової / неприбуткової Програми, адміністрування та проведення програм дистанційного навчання та надання допоміжних послуг.

У 2009 році TMC успішно перетворився на новий стандарт ISO9001: 2008, що має такий самий обсяг сертифікації, але більш широке покриття завдяки додатковим школам в рамках TMC. TMC вирішила припинити сертифікацію ISO у 2015 році, оскільки сертифікація EduTrust більш актуальна для навчального закладу.Закон про приватну освіту

Закон про приватну освіту був заснований у грудні 2009 р. Для зміцнення існуючої системи реєстрації та нормативних актів інститутів приватної освіти (PEIs).

Про CPE

Комітет з приватної освіти (CPE) призначений Комісією SkillsFuture Singapore (SSG) у жовтні 2016 р. Для виконання своїх функцій та повноважень, пов'язаних із приватною освітою згідно з Законом про приватну освіту. CPE підтримується командою видатного персоналу SSG з метою регулювання галузі, надання послуг студентам, навчання споживачів та сприяння зусиллям з розвитку можливостей підвищення стандартів у місцевій приватній освіті.

Щоб дізнатись більше, відвідайте www.cpe.gov.sg

У 2004 році TMC була нагороджена нагородою Сінгапурського класу якості (SQC) і незабаром після сертифікації SQC для приватної освіти (SQC-PEO) SPRING Singapore. Ця нагорода високо оцінена в Сінгапурі та сусідніх азіатських країнах. Це проклало шлях для TMC більш агресивно заходити на ринок Азіатсько-Тихоокеанського регіону, залучивши більше іноземних студентів для навчання в TMC. Сертифікація була поновлена ​​в 2007 році ще на 3 роки

У 2005 році ми також продемонстрували нашу прихильність до якості, коли TMC отримала сертифікат CaseTrust for Education від компанії CASE Singapore. Цю сертифікацію нагороджують PEOs в Сінгапурі, які прагнуть підтримувати високий рівень доброго бізнесу та практики покупців. У 2009 році ТМЦ успішно відновила сертифікацію CaseTrust for Education.

4-річна сертифікація EduTrust

У травні 2010 року наша відданість якості була ще раз визнана, коли TMC Academy отримала престижну 4-річну сертифікацію EduTrust, яка була визнана Комітетом з приватної освіти (CPE), статутною радою при Міністерстві освіти. Ця схема сертифікації оцінює ПЕІ у наступних 6 сферах:

 1. Зобов'язання керівництва
 2. Корпоративне управління
 3. Зовнішні рекрутингові агентства
 4. Служби захисту та підтримки студентів
 5. Академічні процеси та оцінка студентів; і
 6. Забезпечення якості, моніторинг та результати

EduTrust

У травні 2010 р. TMC Academy була однією з перших шести PEIS, які отримали престижну 4-річну сертифікацію EduTrust, яку було присвоєно Комітетом з приватної освіти (CPE). CPE створена відповідно до Закону про приватну освіту та наділена законодавчою владою, яка регулює та підвищує стандарти сектору приватної освіти в Сінгапурі. Сертифікація EduTrust залишається активною на сьогоднішній день.


Якість обслуговування/>

Цільова якість обслуговування

 1. Відповідь на відгук протягом 1 робочого дня.
 2. Вирішити скарги / спори протягом 21 робочого дня.
 3. Підсумкові результати іспиту за результатами року повинні бути опубліковані протягом 3 місяців після закінчення іспиту.
 4. Повернення коштів здійснюється протягом 7 робочих днів.

Стратегія розвитку клієнтів

Відповідно до нашої мети надання приємного та збагачувального досвіду клієнта / студента, ми прагнемо забезпечити наступне:

 • Процес доставки, орієнтований на клієнта та без проблем
 • Відповідна, точна та своєчасна інформація та послуги
 • Досвідчений, кваліфікований та пристрасний академічний персонал
 • "Таким чином, гарантуючи, що ми є кожен крок з вами, щоб виховати, надихати, піклуватися і давати вам можливість допомогти перетворити ваші мрії в реальність"

Відношення студентів до вчителя

Академічна рада ТМК схвалює і приймає наступне:

 1. Боротьковий мовна школа: середній показник студента-вчителя 22: 1
 2. Інші школи: середній показник студента-вчителя 40: 1
 3. Розмір класу до 21 для комп'ютерних лабораторних сеансів
 4. Розмір класу до 70 для теоретичних сеансів
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

TMC Academy

Студенти складуть міцну основу англійської майстерності, яку вони зможуть використовувати для спілкування у професійній, повсякденній та академічній сферах. Ми підкреслює ... [+]

Студенти складуть міцну основу англійської майстерності, яку вони зможуть використовувати для спілкування у професійній, повсякденній та академічній сферах. Ми підкреслюємо, що говорять, пишуть, читаємо та слухаємо, а також граматику. Класи розроблені таким чином, щоб студенти мали багато можливостей спілкуватися зі своїми однокласниками.

Оцінка курсу

Оцінка модулів включає в себе іспити, завдання, проекти, презентації, тести класів та / або практичні тести.... [-]

Сінгапур Singapore
Серпень 2019
англійська
10 - 30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

TMC Academy

Вища диплом з масових комунікацій надає студентам необхідні теоретичні знання та практичні навички в міждисциплінарних галузях масової комунікації, тобто журналістики, фі ... [+]

Вища диплом з масових комунікацій надає студентам необхідні теоретичні знання та практичні навички в міждисциплінарних галузях масової комунікації, тобто журналістики, фільмів та мультимедіа. Це надає студентам загальнодоступні навички, які мають відношення до широкого кола кар'єри в галузі масових комунікацій. Вища диплом розроблена, щоб допомогти розвинути студентів аналітичні методи та навички вирішення проблем, дозволяючи їм оцінювати докази, аргументи та припущення у галузі масових комунікацій.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
TMC Academy

Цей курс спеціально розроблений для розвитку навичок та знань, необхідних для того, щоб бути компетентним та ефективним менеджером у цій динамічній галузі. ... [+]

Цей курс спеціально розроблений для розвитку навичок та знань, необхідних для того, щоб бути компетентним та ефективним менеджером у цій динамічній галузі.

Цей курс не має ніякого промислового вкладання. Студенти повинні заповнити 16 модулів або 12 модулів для підвищення кваліфікації, перш ніж вони зможуть закінчити курс.

Повний час: 12 місяців

Неповний робочий день: 21 місяць *... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
TMC Academy

Психологія - це наука, яка відповідає на питання про поведінку та пізнання людей і тварин. Вища диплом з психології з консультування надає учням всеосяжну теоретичну підг ... [+]

Психологія - це наука, яка відповідає на питання про поведінку та пізнання людей і тварин. Вища диплом з психології з консультування надає учням всеосяжну теоретичну підготовку та навички дослідження, необхідні для вивчення психічних процесів та поведінки людей. Програма охоплює широкий спектр емпіричних і практичних областей психології та пропонує студентам можливість розпочати розробку базових навичок консультування.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
TMC Academy

Вища дипломна програма Infocomm Technology (HDICT) надає студентам необхідні теоретичні знання та практичні навички, щоб відповідати відмінним можливостям кар'єри в і ... [+]

Вища дипломна програма Infocomm Technology (HDICT) надає студентам необхідні теоретичні знання та практичні навички, щоб відповідати відмінним можливостям кар'єри в індустрії Infocomm Technology (ICT). Вона спрямована на розвиток та випуск випускників, які добре знають критичні дисципліни, необхідні в області обчислювальної техніки та інформаційних технологій. Випускники володіють необхідними особистими якостями та технічними навичками, щоб досягти успіху як ІТ-фахівців.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
TMC Academy

Метою даного курсу є надання студентам необхідних теоретичних знань та практичних аспектів для задоволення кар'єрних можливостей у комерційному, виробничому, фінансов ... [+]

Вища диплом у бізнесі (маркетингова спеціалізація)

Вища дипломність TMC Academy еквівалентна першим двом ступеням бакалавра з відзнакою Великобританії!

Метою даного курсу є надання студентам необхідних теоретичних знань та практичних аспектів для задоволення кар'єрних можливостей у комерційному, виробничому, фінансовому та сервісному секторах економіки. TMC Вища диплом в бізнесі еквівалент першого та другого курсів програми ступеня та дозволяє студентам направляти останній рік вступу через декілька ступенів у Великобританії або вимагати високого рівня при вступі до австралійських або інших ступенів.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
TMC Academy

Метою даного курсу є надання студентам необхідних теоретичних знань та практичних аспектів для задоволення кар'єрних можливостей у бухгалтерському та фінансовому сект ... [+]

Професійний диплом з бухгалтерського обліку та фінансів

Метою даного курсу є надання студентам необхідних теоретичних знань та практичних аспектів для задоволення кар'єрних можливостей у бухгалтерському та фінансовому секторах економіки.

Інформація про курсПовний робочий день: 12 місяців *Неповний робочий день: 14 місяців

* може бути завершена протягом 7-12 місяців залежно від запропонованого модуля.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 14 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Foundation Year

TMC Academy

Диплом про закінчення вищої освіти розроблений для підготовки студентів до вищої освіти. Диплом про Фонд надає необхідні теоретичні знання та практичний досвід у міждисци ... [+]

Диплом про основи третього ступеня

Диплом про закінчення вищої освіти розроблений для підготовки студентів до вищої освіти. Диплом про Фонд надає необхідні теоретичні знання та практичний досвід у міждисциплінарних дослідженнях для підготовки студентів до різних дисциплін на наступному рівні навчання.

Після закінчення цього курсу студенти можуть пройти курс нашого вищого дипломного курсу, що призведе до отримання ступеня і закінчиться протягом 2 років *.... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Preparatory Year

TMC Academy

Підготовчі курси для вступу до державних шкіл спеціально розроблені для іноземних студентів, які хочуть взяти участь у Вступі для вчителів для міжнародних студентів (AEIS ... [+]

Підготовчі курси для вступу до державних шкіл спеціально розроблені для іноземних студентів, які хочуть взяти участь у Вступі для вчителів для міжнародних студентів (AEIS) для вступу до середніх 1, 2 або 3 у державних школах Сінгапуру, міжнародних установ та для досягнення аналогічного стандарту студенти з державних шкіл Сінгапуру.

AEIS складається з централізованого іспиту з англійської мови та математики, який буде оцінювати англійську грамотність, здібності для читання та роздуми. Міжнародні студенти, які не можуть брати участь у AEIS у вересні / жовтні або не мають успіху у попередніх спробах AEIS, можуть розмістити додатковий AEIS (S-AEIS) у лютому / березні *.... [-]

Сінгапур Singapore
Серпень 2019
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

TMC Academy

По закінченні курсу студенти сідають на Сінгапур-Кембриджський загальний сертифікат про освіту, який проводиться щорічно. Нагороджений Міністерством освіти, сертифікація ... [+]

По закінченні курсу студенти сідають на Сінгапур-Кембриджський загальний сертифікат про освіту, який проводиться щорічно. Нагороджений Міністерством освіти, сертифікація дозволить студентам подавати заявку на вступ до політехніки в Сінгапурі, а також за кордоном.

Підготовчі курси TMC для іспитів на рівень «О» рівня Сінгапур-Кембридж також включають планувальний модуль, який готує студентів до іншого подібного іспиту, Кембриджського міжнародного загальноосвітнього сертифікату середньої освіти (IGCSE).... [-]

Сінгапур Singapore
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 23 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

About TMC Academy Singapore