TMC Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

TMC Academy була створена в Сінгапурі в 1981 році. Він пропонує курси в різних дисциплінах, включаючи бухгалтерський облік, бізнес та управління, Infocomm технології, готельне господарство / управління туризмом та психологія / консультування. Він також пропонує мовні курси та курси перепідготовки для іноземних студентів для вступу в систему освіти в Сінгапурі.

TMC Academy була однією з перших шести приватних навчальних закладів, щоб отримати чотирирічну престижну сертифікацію EduTrust, надану Комітетом з приватної освіти (CPE).

Чому TMC Academy ?

Будьте галузевим

Наша галузева дорадча рада розглядає навчальні плани навчальних програм для задоволення потреб галузі

Безліч навчань

Наші сильні зв'язки з галузевими асоціаціями та компаніями надають вам доступ до зовнішніх подій в галузі

Привабливі маршрути просування

Швидкий шлях до ступеня з нашою програмою вищої кваліфікації, еквівалентна першим 2-річним ступеням 3-річного ступеня з відзнакою Великобританії!

Фінансова допомога легко доступна

Від навчання гранти, стипендії на кредити, легко освіти свою освіту.

Бачення

Провідна академія, яка розробляє успішних та високопродуктивних випускників.

Місія

Ми зобов'язуємось надавати високоякісні курси з відповідними галузевими навичками та знаннями в умовах виховання.

Бренд Візія

Зверніть увагу на наше бренд "Створення реальних мрій", що демонструє, що ми поділяємо наші учнівськими прагненнями як своїми власними силами, і ми дбаємо про те, щоб реальні мрії наших учнів.

Бренд-місія

Ми прагнемо створити справді надихаючу подорож навчанню, відкриттю та реалізації для наших студентів, щоб допомогти їм перетворити свої мрії на реальність. Це заняття скорочено в NICE - кожен крок, зроблений з нашими студентами, - це момент для нас:

Виховання
Надихнути
Догляд за і
Посилюйте їх, допомагаючи зробити свої мрії реальними.


Якісна освіта

Наше зобов'язання

Якісне подорож TMC було оформлено, коли TMC отримала нагороду ISO9001: 1994 у 1997 році для розробки та розробки дисциплін з дипломної програми з управління бізнесом та маркетингу. Незабаром після запровадження нового стандарту ISO, TMC знову дотримувався своїх зобов'язань щодо якості, отримавши нагороду ISO9001: 2000 у 2002 році. У той час сфера сертифікації була розширена, що включала в себе розробку та доставку фірмової / неприбуткової Програми, адміністрування та проведення програм дистанційного навчання та надання допоміжних послуг.

У 2009 році TMC успішно перетворився на новий стандарт ISO9001: 2008, що має такий самий обсяг сертифікації, але більш широке покриття завдяки додатковим школам в рамках TMC. TMC вирішила припинити сертифікацію ISO у 2015 році, оскільки сертифікація EduTrust більш актуальна для навчального закладу.Закон про приватну освіту

Закон про приватну освіту був заснований у грудні 2009 р. Для зміцнення існуючої системи реєстрації та нормативних актів інститутів приватної освіти (PEIs).

Про CPE

Комітет з приватної освіти (CPE) призначений Комісією SkillsFuture Singapore (SSG) у жовтні 2016 р. Для виконання своїх функцій та повноважень, пов'язаних із приватною освітою згідно з Законом про приватну освіту. CPE підтримується командою видатного персоналу SSG з метою регулювання галузі, надання послуг студентам, навчання споживачів та сприяння зусиллям з розвитку можливостей підвищення стандартів у місцевій приватній освіті.

Щоб дізнатись більше, відвідайте www.cpe.gov.sg

У 2004 році TMC була нагороджена нагородою Сінгапурського класу якості (SQC) і незабаром після сертифікації SQC для приватної освіти (SQC-PEO) SPRING Singapore. Ця нагорода високо оцінена в Сінгапурі та сусідніх азіатських країнах. Це проклало шлях для TMC більш агресивно заходити на ринок Азіатсько-Тихоокеанського регіону, залучивши більше іноземних студентів для навчання в TMC. Сертифікація була поновлена ​​в 2007 році ще на 3 роки

У 2005 році ми також продемонстрували нашу прихильність до якості, коли TMC отримала сертифікат CaseTrust for Education від компанії CASE Singapore. Цю сертифікацію нагороджують PEOs в Сінгапурі, які прагнуть підтримувати високий рівень доброго бізнесу та практики покупців. У 2009 році ТМЦ успішно відновила сертифікацію CaseTrust for Education.

4-річна сертифікація EduTrust

У травні 2010 року наша відданість якості була ще раз визнана, коли TMC Academy отримала престижну 4-річну сертифікацію EduTrust, яка була визнана Комітетом з приватної освіти (CPE), статутною радою при Міністерстві освіти. Ця схема сертифікації оцінює ПЕІ у наступних 6 сферах:

 1. Зобов'язання керівництва
 2. Корпоративне управління
 3. Зовнішні рекрутингові агентства
 4. Служби захисту та підтримки студентів
 5. Академічні процеси та оцінка студентів; і
 6. Забезпечення якості, моніторинг та результати

EduTrust

У травні 2010 р. TMC Academy була однією з перших шести PEIS, які отримали престижну 4-річну сертифікацію EduTrust, яку було присвоєно Комітетом з приватної освіти (CPE). CPE створена відповідно до Закону про приватну освіту та наділена законодавчою владою, яка регулює та підвищує стандарти сектору приватної освіти в Сінгапурі. Сертифікація EduTrust залишається активною на сьогоднішній день.


Якість обслуговування/>

Цільова якість обслуговування

 1. Відповідь на відгук протягом 1 робочого дня.
 2. Вирішити скарги / спори протягом 21 робочого дня.
 3. Підсумкові результати іспиту за результатами року повинні бути опубліковані протягом 3 місяців після закінчення іспиту.
 4. Повернення коштів здійснюється протягом 7 робочих днів.

Стратегія розвитку клієнтів

Відповідно до нашої мети надання приємного та збагачувального досвіду клієнта / студента, ми прагнемо забезпечити наступне:

 • Процес доставки, орієнтований на клієнта та без проблем
 • Відповідна, точна та своєчасна інформація та послуги
 • Досвідчений, кваліфікований та пристрасний академічний персонал
 • "Таким чином, гарантуючи, що ми є кожен крок з вами, щоб виховати, надихати, піклуватися і давати вам можливість допомогти перетворити ваші мрії в реальність"

Відношення студентів до вчителя

Академічна рада ТМК схвалює і приймає наступне:

 1. Боротьковий мовна школа: середній показник студента-вчителя 22: 1
 2. Інші школи: середній показник студента-вчителя 40: 1
 3. Розмір класу до 21 для комп'ютерних лабораторних сеансів
 4. Розмір класу до 70 для теоретичних сеансів

Розташування

Сінгапур

Address
TMC Academy
250, Middle Road

188983 Сінгапур, Сінгапур