First Media Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

37995_DSC_0338.jpg

Огляд

FMDS прагне перетворити уми та проектувати долі. Всебічне планування та розвиток кар'єри для студентів відбувається впродовж навчального курсу, щоб відповідати індивідуальним цілям. Зрештою, школа прагне виховати послідовних поколінь дизайнерськихпідприємців, щоб стати майстрами своїх власних доль.

Про FMDS

First Media Design School (FMDS) - це спеціалізована установа для дизайну бутиків, що пропонує програми дизайну, дизайну та дизайну. Це освітній підрозділ First Media Group, одного з найбільш нагороджених груп Сінгапуру в індустрії дизайну.

FMDS встановила глобальні партнерські відносини з університетами, розташованими в США, Великобританії та Австралії, надаючи студентам широкий спектр вищих навчальних Pathways .

За межами Сінгапуру, FMDS в даний час культивує таланти в трьох інших країнах АСЕАН:

  • Раффлс коледж в Індонезії
  • ARVA School of Fashion в Індонезії
  • Кар'єра Академія Азії (CAA) на Філіппінах
  • Кентський міжнародний коледж у В'єтнамі

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

Про першу групу Media (FM)

Більше 25 років у галузі, FM Group закріпила свою репутацію в Сінгапурі та навколо регіону як головного дизайнерського підприємства. Його досвід дизайну коливається від корпоративних

37996_FMDS_0358.jpg

Найкраща приваблива бізнес-премія в Сінгапурі для малого та середнього бізнесу

Під керівництвом творчого та ділового керівництва Марка Фоу, Група FM отримала премію "Start-Up Enterprise 50" в 2005 році. Марк також був одержувачем премії Top Entrepreneurs of the Year в 2006 році, організований Ротарі Клубом та Асоціацією Маленьких

Група FM допомагає створювати кілька візуальних проектів національної ідентичності. Попередні проекти включають ті, що розроблені для імміграції

37998_FMDS_0362.jpg

FMDS Vision, Mission

Бачення

FMDS прагне усвідомити візію 10: 100, з якої вона прагне виховати 100 "Designpreneurs".

Місія

FMDS прагне розвивати нове покоління "цілих мозків", індустрії готових дизайнерів, які володіють як творчими, так і пізнавальними комерційними здібностями, завдяки цілісній системі навчання, що складається з дизайнерського мислення та управління дизайном.

Система цінностей

Довіра, повага, доброчесність

37994_value-system.pngДовіра

є основою успіху. FMDS сприяє відкритому діалогу з його працівниками, зацікавленими сторонами, радою директорів, акціонерами та партнерами. З командою однодумців, які працюють у прогресивній організації, довіра стає найважливішим сполучною ланкою серед співробітників FMDS.

Повага

генерує лояльність і відданість персоналу. FMDS має плоску ієрархічну структуру. Ця структура грунтується на взаємоповазі серед усіх рівнів працівників шляхом прямого та відкритого спілкування.

Цілісність

Чесність через оперативну прозорість та старанність є невід'ємною частиною управлінських чеснот школи. Репутація FMDS глибоко пов'язана з такими рисами, які є принципово необхідними для створення авторитетного інституту освіти.

Професіоналізм

FMDS завжди прагне залучити персоналу, який реалізує ці якості: професіоналізм, голод та дисципліна.

37999_FMDS_0360.jpg

Розташування