Dimensions International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

РОЗМІРИ Забезпечує цілісну освіту з багатьма програмами збагачення та соціальними заходами як для місцевих, так і для іноземних студентів. Готуватися Іноземні студенти Для викликів на виклик освіти наші підготовчі програми виступали як трамплін, який допомагав цим студентам отримати доступ до державних шкіл та установ з 2001 року. Комплексні можливості коледжу, включаючи сучасні аудиторії, бібліотеки, їдальні, багатофункціональний зал, навчальні зали для гостинності, лабораторії, поле, баскетбольні майданчики та бадмінтонні суди, а також наш колектив кваліфікованого викладацького складу, дозволили нашим студентам навчатися і навчатися в Сприятливе та підтримуване середовище.

Крім того, ми надаємо a Повний комплекс комплексних програм Такі як мовні, підготовчі, гостинні та вищі навчальні курси для задоволення потреб людей та допомагають їм запалювати свою кар'єру після їх закінчення.

Одна з наших цілей - підвищити наші програми вищої освіти. Наш Ступінь та магістерські програми Надавати студентам і робочим дорослим, які усвідомили необхідність постійно вдосконалювати себе як у знаннях, так і навичках. Схоже на бізнес-школу, студенти можуть вибрати з різних програм, починаючи від бізнесу та менеджменту до бухгалтерського обліку та фінансів.

Забезпечення якісної освіти завжди було нашим першочерговим завданням. Ми послідовно застосовуємо високі стандарти для наших бізнес-операцій. У результаті ми досягли багатьох престижних нагород, таких як 4-річна сертифікація EduTrust від Комітету з приватної освіти (CPE), Сінгапурський клас якості (SQC) і Сінгапурський клас обслуговування (S-клас). Визнаючи нашу видатну організаторську систему досконалості, ми були нагороджені престижними Сертифікація SQC Star За ВЕСНА Сінгапур В 2016 році Нагорода SQC Star Ознаменував собою нову віху для нас, і нам було честь вийти як один з провідних інституцій для досягнення чудових результатів у сфері ділової майстерності.

У той же час, наше зобов'язання забезпечити неухильну підтримку спільноти багатонаціональних студентів продовжує забезпечувати студентам Китай, Корея, Індія, В'єтнам А інші країни отримують підтримку та послуги, необхідні їм для успішного навчання РОЗМІРИ.

Зір

Бути прем'єрською установою, що є альтернативним шляхом для цілісної освіти в приватній освіті

Місія

Надихнути студентів на пристрасть до навчання

Основні цінності

  • Посвячення - Надати якісні послуги у всіх аспектах процесу доставки - Підзвітність - Бути прозорим та відповідальним у всіх курсах та пропонованих студентам послуг - Надійність - Надати послідовні та надійні послуги згідно з умовами EduTrust - Підприємництво - Продемонструвати підприємницький дух постійно відповідати вимогам щодо зростання коледжу

КУЛЬТУРА

Якісні послуги для студентів.

Розташування

Сінгапур

Address
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 Сінгапур, Сінгапур