CSM Academy International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Повідомлення від генерального директора

CSM Academy International була заснована в квітні 2005 року. Він пропонує освітні програми, пов'язані з управлінням послугами, які вдосконалюються завдяки нашим зв'язкам з декількома зарубіжними університетами та організаціями, які відомі своїми спеціалізованими курсами на сервісній арені. Ми також отримали 4-річну нагороду EduTrust Singapore у серпні 2017 року.

Ми усвідомлюємо той факт, що пропоновані навчальні програми знаходяться в достатку і, отже, хочуть бути здатними задовольнити потреби Служби, внаслідок чого навряд чи існують дипломи та ступені академічних послуг. Сфера послуг зараз складає більше половини ВВП країни в цьому регіоні, і тому повідомлення стає зрозумілим, що відмінна обслуговування клієнтів є ключем до конкурентних переваг у бізнесі.

Сервіс - це все для успіху вашої організації, незалежно від характеру вашої галузі, бути у сфері охорони здоров'я, готельного господарства, туризму, інформаційних технологій та навіть виробництва.

Гарне обслуговування клієнтів - це не просто обов'язок працівників фронтових служб. Вона повинна проникати по всій організації, за допомогою якої керівництво повинна вірити в це і поговорити, щоб створити сервісну культуру в компанії, таким чином, наші програми управління послугами від сертифікатів до майстер-рівнів будуть задовольняти всі потреби компанії у всіх секторах .

Ми прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування, сприяючи навколишньому середовищу, що сприяє вивченню учнів. Ми розробили прозору політику відшкодування, яка була розповсюджена нашим учням і передана в нашому каналі зв'язку в посібнику для студентів, веб-сайті та інше, щоб переконати їх, що їхнє благополуччя також застраховане, окрім їхніх потреб у навчанні.

Наші викладачі та викладачі вибираються з урахуванням предметного досвіду, досвіду та відданості. Ми маємо понад 61 штатний та / або неповний науковий персонал, включаючи зарубіжну групу з 16 викладачів / професорів / доцентів від наших університетів-партнерів, які регулярно проводять інтенсивні лекції для бакалаврів та магістерських програм . З 61 академічного персоналу, група 11 Сінгапур-зареєстрованих медичних сестер набуває провідної ролі як викладачів медсестри за сумісництвом, щоб навчати наших учнів у Сертифікованому III в програмі "Догляд за старшими", "Сертифікат з терапії та курси медсестер". Ми не шкодуємо усіх зусиль, щоб забезпечити те, що найкраще для наших студентів, у їх прагненні досягти своїх мрій та амбіцій.

csm-about-ceo-signature.png

Генеральний директор (менеджер PEI)

CSM Academy International

Наше бачення

Бути прем'єр-педагогом з високої кваліфікації

Наше завдання

Надихнути пристрасть до служби та внесок у суспільство завдяки досконалості у безперервній освіті

Наші цінності

Відповідальність, цілісність, пристрасть та досконалість (RIPE)

Наша культура

Відкрите та послідовне навчальне середовище з взаємною повагою та професіоналізмом для створення високоефективної організації

Розташування

Сінгапур

CSM Academy International

Телефон
+65 629 629 62