Boston Business School Singapore

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бостонська бізнес-школа Це приватна навчальна установа, заснована у липні 2004 року.

Ми зареєстровані в CPE з 20 травня 2010 року. Комітет з приватної освіти (CPE) є частиною SkillsFuture Singapore (SSG). Наша реєстрація дійсна протягом чотирьох років до 2 червня 2019 року. 27 жовтня 2016 року нам також було присвоєно сертифікат EduTrust. Вона діє до 26 жовтня 2020 року. Присудження цієї сертифікації суттєво означає, що Бостонська бізнес-школа має вищий рівень якості забезпечення доставки дорослих та післядипломних програм.

На підтримку нашого бачення бути лідером серед дорослих та поштової середньої освіти, ми співпрацюємо з Конфедерацією туризму та гостинності (CTH) та міжнародною кваліфікацією Pearson Qualifications International (PQI) у Великій Британії для вирішення проблем, пов'язаних із створенням наступного покоління глобально конкурентоспроможних та Висококваліфікована робоча сила. Ми також пропонуємо на місцевому рівні нагороджені програми управління госпіталізацією, призначені для складних та інноваційних, які відповідають високим академічним та галузевим стандартам.

У нас є команда кваліфікованих, досвідчених та відданих людей, які прагнуть забезпечити ваш успіх.

Ми знаходимося в BUGIS, одній з найбільш процвітаючих частин міста. Доступний за допомогою багатьох громадських перевезень, ви можете бути в класі протягом декількох хвилин, де б ви не були в Сінгапурі. В околицях школи також є багато готелів, ресторанів, торгових та розважальних центрів.

Місія та Бачення

{М.} Створити можливості для випускників шкіл, іноземних студентів та дорослих дорослих для набуття необхідних навичок, знань та цінностей, щоб забезпечити їх захоплююче майбутнє.

{V.} Лідер у дорослих та поштових середніх спеціальностях.

Величини

  • ФУНКЦІЯ СТУДЕНТІВ : Перевершуйте очікування та задоволення клієнтів.
  • РОЗВИТОК ЛЮДЕЙ : будьте відкриті для зміни та взяти на себе відповідальність за власне навчання та розвиток.
  • НАВЧАЛЬНЕ ВИСВІТЛЕННЯ : Прийміть досягнення вищих орієнтирів.
  • ІННОВАЦІЙНА КУЛЬТУРА : робити речі по-різному і роблять різні речі.
  • ПАРТНЕРСТВО СПІВТОВАРИСТВА : Будьте добрі до менш привілейованих та піклуються про навколишнє середовище.

Розташування

Сінгапур

Address
520 North Bridge Road #03–01
Wisma Alsagoff (opposite Bugis Junction)

188742 Сінгапур, Сінгапур

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: