Zeus Consulting

Введення

Прочитайте офіційний опис

Використання багаторічного досвіду на Близькому Сході, Зевс Консалтинг допомагає підприємствам в різних областях оптимізувати продуктивність за допомогою спеціальних управління, управління ризиками та дотримання рішень. Ми працюємо з кращими міжнародними практиками, щоб забезпечити ефективне оперативне результат бізнесу.

Ми поставляємо консультативні послуги і сертифіковане навчання, спрямовані бізнес стратегії, проект, якість, ризики і управління послугами, використанням технологій та відповідності міжнародним стандартам стандартам та звітності. Всі курси повністю акредитовані, з яким виступив старших тренерів зі світовим досвідом.

Зевс Консалтинг залишається до сучасних з новими тенденціями і має мережу експертів, що спеціалізуються постійно зростаючих і свої навички, щоб краще забезпечити наших клієнтів з поточних інструментів, методів, методик і технологій. Крім того, ми повинні зелену гілку виходить зі своєї суті упором на надання допомоги підприємствам ініціатив у галузі сталого та впровадження інноваційних способів заробити на той час культурно та екологічно стійкого себе і землю.

Модель Зевса заснований на міжнародно визнаних Best Practices, які націлені на три області ведення бізнесу: люди, процеси та технології. Включивши кращі практики в цих областях, Зевс поліпшена надання послуг, продуктивності і бізнес-операцій численних добре відомих організацій.

Ми і наші партнери фахівцям в налаштуванні міжнародні структури до потреб бізнесу, особливо на Близькому Сході. Наші знання і компетенції експерта в SFIA, TIPA, ITIL, PMI, PRINCE2, EFQM, GRI, і подібні йому разом з нашою різноманітним досвідом з арабськими осіб та культури надали нам велику частку ринку на Близькому Сході протягом короткого часу ,

Наше бачення, місія та цінності

Зір

Вільна з підприємств, кращі міжнародні практики з перекладом знань водити їх через 21-го століття інноваційно і стійко

Місія

Побудувати на наших сильних в управлінні, дотримання проекту, якість, ризик, і служби управління, щоб бути першим вибором для бізнесу для керівництва, стратегії, стійкого зростання, інновацій та знань для завтрашнього дня. Розробка культури спільної між клієнтами і фахівцями Зевса, щоб максимізувати від ефективного коучингу і поставку рішень. Допомога бізнесу зростати стійко для тривалого реалізації вигоди. Зіставте бізнес-операції, стратегії і цілей лідерів галузі на міжнародні стандарти і передового досвіду, позитивно впливають на їх бізнес, клієнтську базу, співтовариство, і планету.

Величини

Якість - Ніколи не компроміс за якістю Досконалість - Прагніть підтримувати і бути лідерами досконалості Цілісність - Підтримувати прозорість та етичні стосунки з усіма співробітниками, клієнтами та партнерами Виростити - Розгорнути на базі знань і прогресу через індивідуального та організаційного розвитку Співробітництво - робота з клієнтами, а не тільки для клієнтів, Стійкість - Ніякої бізнес не може процвітати, якщо вона не забезпечує інтеграцію навколишнього середовища, людей і капіталу взагалі в його функції. Ми зобов'язані зробити це для наших клієнтів, громадськості, і матері-землі.

Розташування

Дубай

Zeus Consulting

Address
Zeus Consulting
Dubai, UAE Knowledge Village, Block 13, Office G13

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Веб-сайт
Телефон
+971 4 4211692