Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут менеджменту та технологій ім. Забеля Створений у 1988 році, є провідним освітньо-професійним навчальним центром в ОАЕ, що має десять філій по всій країні. Він акредитований KHDA (Knowledge & Human Development Authority) та Міністерством освіти в Дубаї, а також Міжнародною екзаменаційною радою університету Кембрідж, Великобританія; Американський інститут бізнесу та менеджменту (AIBM), США; Інститут управління проектами (PMI), США; IATA / UFTAA, Монреаль, Канада; CIPS-UK; ACCA; CIMA і т. Д. Ми пропонуємо різноманітні курси з наших восьми академій, включаючи інжиніринг, авіакомпанію, фінанси, мови, IT, логістику, менеджмент та м'які навички. Інститут Zabeel також має повноцінний корпоративний відділ, який відповідає потребам корпоративного бізнесу в навчанні.

Переваги Zabeel's:

 • Більш ніж 26-річний досвід підготовки професійних керівників
 • Отримав багато якісних нагород за навчання з 1988 року
 • Кваліфіковані та сертифіковані тренери
 • Вишукані лабораторії з високотехнологічними машинами та ліцензованим програмним забезпеченням
 • Сертифікати засвідчені Міністерством освіти, ОАЕ
 • Весь ресурс та матеріали курсу для довідки
 • Безкоштовна онлайн-підтримка для подальшого навчання та допомоги
 • Безкоштовні семінари-орієнтири, семінари з надання допомоги в розміщенні
 • Корпоративний консалтинг - експертиза, надана в будь-якій галузі або галузі
 • Спеціальні 1-2 денні програми підготовки високого рівня для топ-менеджменту

VISION:

Об'єднавши людей та професіоналів на всіх рівнях через освіту з метою сприяння творчому та критичному мисленні. Ми забезпечуємо фундамент для стійкого корпоративного навчання та вибіркового підходу у підвищенні унікальних переваг корпорації.

МІСІЯ:

Місія інституту Zabeel полягає у створенні стійкого пулу висококваліфікованих фахівців у галузі бізнесу, адміністрування, управління, інженерії та фінансів.

Крім того, він вчить аналітичне, чітке і творче мислення, сприяє розумінню інтелекту, вишикувався на культурний, соціальний та професійний розвиток.

Основні етапи:

 • 1988 рік - визнаний Міністерством освіти, ОАЕ та затверджений атестат на сертифікати курсу
 • 1992 р. - пропагований з "НАГОРОДИ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ"
 • 2000 - Розробка та створення Клубу Роберт
 • 2001 - Введення курсів управління, адаптованих до активної корпоративної спільноти ОАЕ.
 • 2006 - Глобальний та зареєстрований навчальний заклад, засвідчений Інститутом управління проектами, США
 • 2007 р. - членство в Академічному коледжі Лондона, Великобританія, що передбачає подальший диплом з підвищення кваліфікації на різних курсах.
 • 2008 - Авторизований навчальний центр IATA, м. Монреаль, Канада
 • 2009 рік - Авторизований навчальний центр Ради ЄС, США
 • 2014 - Відкриття 10-го відділення в ОАЕ в Дубай Медіа-Сіті

Галузі:

Zabeel має 10 центрів в ОАЕ, які розташовані в центральній частині міста та добре пов'язані з громадським транспортом. Для отримання додаткової інформації про наші місцезнаходження, будь ласка, натисніть тут.

Наші Клієнти

Ми надаємо навчання як фізичним особам, так і корпораціям.

Корпоративний:

Ми працюємо з організаціями для розробки індивідуальних навчальних рішень, щоб зменшити розрив у продуктивності. Для отримання додаткової інформації про наші корпоративні курси, будь ласка, натисніть тут.

Особи:

Ми допомагаємо людям отримувати додаткові знання та навички, щоб підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці та розвиток їх кар'єри.

Ми вітаємо делегатів з усіх галузей промисловості, включаючи банківську, нафтопромислову, нафтохімічну, фармацевтичну, телекомунікаційну, державну галузь, порти, транспорт, торгівлю, імпорт та експорт та багато інших.

Наші студенти варіюються від реєстратора до бухгалтерів, адміністраторів до керівників та старших менеджерів до директорів компаній. Освітній рівень наших студентів варіюється від вступу до випускників, а потім інженерії до управління проектами, аспірантів до докторських та докторських ступенів. Вік студентів становить від 16 до 60 років.

Наші тренери та співробітники:

Курси поставляються високопрофесійними та досвідченими тренерами. Їх досвід дає делегатам вищу сучасну підготовку, змішану з практичними та звичними темами. У компанії Zabeel працює понад 100 академічних і допоміжних співробітників.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Zabeel International Institute of Management and Technology

Ця програма дозволяє вам покращувати свої знання у професійних лідерських навичках, тим самим призводячи до майбутніх можливостей. ... [+]

Ця програма дозволяє вам покращувати свої знання у професійних лідерських навичках, тим самим призводячи до майбутніх можливостей.

Кому потрібна програма?

Тільки випускники з дворічним досвідом бухгалтерського обліку (можна подати пізніше також) можуть пройти кваліфікацію CMA. Це робить його ідеальним для професіоналів, які вже працюють у сфері бухгалтерського обліку, і людям, які хочуть змінити кар'єру.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Zabeel International Institute of Management and Technology

Якщо ви хочете розпочати кар'єру в авіакомпаніях Travel & Tour, щоб зрозуміти роль глобальної системи дистрибуції, це око краще. ... [+]

Якщо ви хочете розпочати кар'єру в авіакомпаніях Travel & Tour, щоб зрозуміти роль глобальної системи дистрибуції, це око краще.

Кому потрібна програма? Студенти, які бажають мати кар'єру в туристичній індустрії Молоді консультанти з подорожей Персонал авіакомпанії Туроператори, які регулярно займаються турфірмами вивчення результат Зробити відповідні процедури поїздки... [-]
Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Zabeel International Institute of Management and Technology

Ця програма допомагає розвивати повне розуміння управління людськими ресурсами (HR). Ви дізнаєтеся, як впровадити найкращі практики підбору персоналу та як розробляти та ... [+]

Ця програма допомагає розвинути глибоке розуміння Управління людськими ресурсами (HR). Ви дізнаєтеся, як впровадити найкращі практики підбору персоналу та як розробляти та впроваджувати ефективні кадрові політики та процедури.

Кому потрібна програма? HR-керівники Навчальні офіцери та суперзірки Адміністратори Офіцери планування персоналу Будь-який персонал, який п... [-]
Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Zabeel International Institute of Management and Technology

CIPS пропонує стандартну галузеву кваліфікацію, яка демонструє роботодавцям, що ви маєте передові навички у сфері закупівель та постачання. Він формалізує ваші існуючі на ... [+]

CIPS пропонує стандартну галузеву кваліфікацію, яка демонструє роботодавцям, що ви маєте передові навички у сфері закупівель та постачання. Він формалізує ваші існуючі навички та спирається на них, щоб ви могли застосувати основи цієї захоплюючої професії до робочих місць у сфері закупівель та постачання практично у будь-якому бізнесі або галузі.

Студенти розвивають передові навички у переговорах та розуміють складнощі контрактів та інших комерційних угод. Ви дізнаєтеся, як вимірювати ефективність ланцюгів постачання та аналізувати їх вплив на ваш бізнес, і поглибити глибше у тонкощах відносин з вашим покупцем / постачальником. Принципи закупівель застосовуються у різноманітних контекстах, таких як приватний і державний сектори, неприбуткові організації та уряд: ви вивчите їх і навчитесь керувати різними.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Zabeel International Institute of Management and Technology

Професійна програма управління проектами, яку пропонує PMI, яка представляє основи та стратегії сучасного управління проектами. ... [+]

Професійна програма управління проектами Запропонований PMI, який представляє основи та стратегії сучасного управління проектами.

Кому потрібна програма?

Керівники проектів, менеджери програм, кваліфікаційні вимоги, бізнес аналітики, інженери, консультанти та професіонали з галузі фармацевтики, фінансів, банківської справи та телекомунікацій, які працюють над живими проектами.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою