Phoenix Educational Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Phoenix освітній інститут

Кінець 2005 року

Phoenix заново відкрив шлях, в якому працюють дорослі могли досягти вищої освіти і зробив академічну інновації, якість і підзвітність її відмінною рисою. Вона стала першою освітньою та сервіс модель спеціально орієнтована на шляху дорослих найкраще вчаться і зробили свої програми широко доступні для фахівців, що працюють з використанням планування здорового глузду і свіжі нові підходи до академічної доставки.

Інститут отримав загальне визнання за видатні досягнення у вивченні оцінки, підвищення якості освіти, якості обслуговування і ефективності роботи організації.

Фенікс дійсно різного роду інститут, чий час настав. Просто запитайте його факультетами, і співробітники, які пристрасно присвячені навчанню та служінню 1500 і більше студентів, що навчаються на інститут і онлайн по всій Еміратах.

Phoenix інститут освіти почалася в 2005 листопаді, щоб задовольнити працюючих дорослих, які прагнуть здобути вищу освіту, пропонуючи зручний час класу. Рухомий інновацій в освіті, ми вперше багато з зручностей, які професійні студенти в даний час користуються - вечірні заняття, гнучкий графік, безперервного охоплення, особистісно-орієнтованого навколишнього середовища, класи в п'ятницю, добре обладнаної бібліотеки та комп'ютерного моделювання.

Чого чекати, коли Приступаючи до роботи

Що буде по-іншому, якщо ви заробили сертифікат від Phoenix? Ви. Якщо ви думаєте, ви хочете, щоб зробити зміни на краще в вашому житті, що вам попередження? Може бути, це, що ниття голос, який говорить вам, "це занадто пізно." Або "Навіщо?" Або: "Там немає часу." Список можна продовжувати нескінченно. І ми знаємо, що ниття голос може бути нещадна.

Ви навіть можете задатися питанням, що різниця по сертифікації може зробити у своєму житті. Цей список можна продовжувати до нескінченності теж: довіра, знання, і почуття власної задоволення. Якщо ви думаєте, що ви хотіли б внести зміни в кращу сторону, зараз саме час.

У Фініксі, створений Центр навчання, який орієнтований на успіх кожного студента, ми впевнені, що ви перебуваєте в центрі вашої освіти. Після того як ви увійти в контакт з нами, ви отримаєте говорити про ці сумнівів ви можете мати. Зарахування радник буде слухати вас і обговорити, як ви отримаєте з сьогоднішнього дня до завтра. Ви отримаєте, щоб говорити про те, що краще для вас, тип навчання, який працює для вас і як ви бачите своє майбутнє.

Якщо ви хочете дізнатися в Інтернеті серед студентів, які можуть бути розташовані через вулицю або по всьому світу, або хочуть йти в місцевий клас, так що ви можете отримати інструкції лицем до лиця, ваш інструктор буде знати, хто ти. Насправді, з дня ви реєструєте, день в день ви ходите по сцені, щоб отримати сертифікацію команда консультантів буде з вами пояснюючи наступний крок. До цього наступний крок поки все на свій розсуд. І, ви будете готові.

Зв'яжіться з нами сьогодні. Ми будемо підкорювати, що ниття голос разом.

Розташування

Дубай

Address
Karama Centre Building
Suite No 115, D Block
Karama

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати