Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на сайт Horizon Міжнародної академії польотів

Заснований в міжнародному аеропорту Аль-Айн і спеціально побудованому для підготовки до польотів, Horizon International Academy Політ служить еталоном для підготовки пілотів на Близькому Сході.

Круглий рік сонячне небо і погодні умови в Аль-Айні пропонують менше днів, втрачених через погану погоду і місцевості має додаткову перевагу уявлення багато можливостей для обмежених сценаріїв потужності, гірський політ, і навчальні умови пустелі Доставляємо неперевершену льотної підготовки, пропонуючи вертолітні Пілотні курси. Наші співробітники та студенти як і раніше зосереджені на досягненні найкращих можливих результатів і, отже, отримати кращі можливі переваги для роботи в якості пілота.

Горизонт Академія Політ

ПРО НАС

Організація Premier Flight Training Близького Сходу

Горизонт світового класу польоту організація навчання, надаючи інноваційні, індивідуальні навчальні рішення для комерційних і військових замовників по всій Південній Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці. З квадратного метра об'єкта 5000 в Міжнародному аеропорту Аль-Айн, програма підготовки польоту горизонту використовує держава-оф-сучасне обладнання і використовує кращі ресурси для навчання пілотів цілей.

Затверджено ОАЕ GCAA і EASA

Ілюстрацією високі стандарти вимог експлуатації і безпеки, навчальні програми Horizon слідують Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA), раніше спільної авіації (JAA) навчальний план. Навчальні курси як для фіксованого крила і гвинтокрилих несуть схвалення ОАЕ Генеральний цивільної авіації (GCAA), а крім того з нерухомим крилом навчальні курси схвалені EASA.

Горизонт проводить навчальні курси для окремих осіб і установ по всій широті ліцензування льотного екіпажу, від ліцензії приватного пілота на лінійного пілота авіакомпанії і рейтинги пілота-інструктора. Це Академія вибору для комерційної програми підготовки пілотів Etihad Airways ", а також забезпечує підготовку в області оборони і поліції секторів. Академії накопичилося більше 70 000 льотних годин з більш ніж 500 випускників і пілот-інструктор.

розширення Footprint

З експоненціальне зростання прогнозується для авіаційної промисловості, Horizon продовжує розширювати свій досвід навчання і портфель клієнтів. З метою стати провідною організацією льотної підготовки в Південній Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці, горизонт рухається в Південно-азіатський ринок, забезпечуючи його підготовки фахівців для більш широкої клієнтської бази.

Горизонт завершив угоду про спільне підприємство з Абу-Дабі Aviation (ADA), щоб встановити розширений навчальний політ центр в Абу-Дабі, присвячений виступає глобальних комерційних і оборонних клієнтів. Розширення в тренажерної підготовки повної руху сприяє місії Horizon, щоб бути на передньому краї льотної підготовки технології та інноваційного навчання, пропонуючи гнучкі, економічно ефективні, індивідуальні рішення для своїх клієнтів, що підтримують найвищі стандарти безпеки, якості та ефективності.

Про компанія Mubadala Development Company

Місія Mubadala розвитку компанії полягає в використанні експертних знань і ресурсів для створення стійких фінансових доходів, будувати бізнес, розвивати кластери експертизи, а також створювати нові галузі промисловості. Компанія прагне стати каталізатором у справі сприяння амбітного плану до 2030 року в Абу-Дабі, щоб перетворити місцеву економіку.

Mubadala Aerospace, бізнес-підрозділ компанії Mubadala Development допомагає встановити Абу-Дабі в якості глобального аерокосмічного ступиці, наріжним каменем економічної стратегії диверсифікації емірату, на основі довгострокових, капіталомісткі інвестиції. Mubadala Aerospace розумно інвестує в мережу міжнародних підприємств, які забезпечують високу продуктивність світового класу, інноваційні продукти і послуги з доданою вартістю для своїх клієнтів, налагодження взаємовигідних партнерських відносин, і спекулюючи на ринкових можливостей.

Зосередження уваги на ряді секторів, таких як MRO, OEM, Aerostructures, і льотної підготовки, її портфель компанії включають в себе: ADAT, Санад, страти, SR Technics, Horizon, AMMROC і Piaggio Aero. Кожна з цих компаній має великий досвід у своїй галузі і виконує з взаємним прагненням бути кращими в своєму класі. Корпус багато з цих світового класу є в Nibras Аль-Айн аерокосмічного парк, розташований в місті Абу-Дабі Аль-Айн. Цей парк в даний час спільно створених Mubadala Aerospace і Абу-Дабі Аеропорт Company (ADAC).

Інвестуючи в місцеві таланти, Mubadala Aerospace розробляє майбутніх лідерів, створюючи середовище, в якій вони можуть реалізувати свій потенціал. Mubadala Aerospace пропонує світового класу стипендії та стажування з високими компанії профільні надання ОАЕ і громадянам доступ до найкращих міжнародних програм.

Mubadala Aerospace також інвестує в дослідження і розробки, створення капіталу знань, а також зміцнення доморощені базу інформації, яка може бути використана для просування глобальної аерокосмічної промисловості і підтримувати конкурентоспроможність. Mubadala Aerospace надає передові сучасні рішення, готові для використання в місцевому, регіональному і глобальному аерокосмічному ринку.

Горизонт Академія Політ

Наше бачення, місія та цінності

Зір

Для того, щоб стати провідною організацією льотної підготовки на Близькому Сході, підтримуючи зростання регіональної авіаційної галузі та досягнення стійкої фінансової віддачі для наших партнерів.

Місія

Надаючи інноваційні навчальні рішення світового класу і постійно розширювати і налаштовувати наші пропозиції, ми пропонуємо винятковий досвід навчання для пілотів і економічно ефективної, доданої вартості рішення для клієнтів.

Дисципліна

Ми строгий, систематичний характер, і ретельне забезпечення найвищих стандартів безпеки, якості та ефективності у всьому, що ми робимо.

Стандарти світового класу

Ми сповнені рішучості встановити новий еталон якості для регіону. Ми шукаємо інноваційні рішення для того, щоб постійно покращувати наш сервіс.

Робота в команді

Ми розуміємо силу команди. Ми працюємо разом, розділяючи відповідальність і успіх для досягнення нашої спільної мети.

Орієнтовані на клієнта

Ми сповнені рішучості, щоб додати цінність для наших клієнтів. Ми створюємо індивідуальні програми і «замовних» рішень, які відповідають їх індивідуальним потребам.

керований

Ми доведений до успіху, поставляючи на наш мандат і оснащення наших зацікавлених з ресурсами, необхідними їм рости.

Горизонт Академія Політ
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Horizon International Flight Academy

Метою курсу є підготовка кваліфікованих військових льотчиків, щоб отримати ліцензію GCAA CPL (H). ... [+]

Мета курсу

Метою курсу є підготовка кваліфікованих військових льотчиків, щоб отримати ліцензію GCAA CPL (H).

Сілабус Курсу Теоретичні знання: 300 годин "Додатково" Політ Навчання: 15 годин Тривалість курсу: 21 тижнів

структура курсу

Навчальний план (Н) Курс QmP охоплює наступні теми:

Air Law включаючи літаки Загальні знання. вимірювальні прилади Маса і Баланс продуктивність літака Планування польотів продуктивність людина Метеорологія навігація радионавигация експлуатаційні процедури основи польоту Комунікації ... [-]
Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
21 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Horizon International Flight Academy

Метою курсу є підготовка пілотів до рівня кваліфікації необхідно оформити CPL (H). CPL це потрібна ліцензія, якщо Ви хочете літати на вертольоті в якості кар'єри. ... [+]

Мета курсу

Метою курсу є підготовка пілотів до рівня кваліфікації необхідно оформити CPL (H). CPL це потрібна ліцензія, якщо Ви хочете літати на вертольоті в якості кар'єри. Horizon CPL (H) Курс доступний для аб-перше принципів пілотів-стажистів. Він призначений студентів прийняти від нуля льотних годин аж до видачі ліцензії GCAA CPL (H) без попереднього досвіду літаючого потрібно.

Сілабус Курсу Теоретичні знання: 450 годин Літаючі навчання: 137 годин (мінімум) Тривалість курсу: 53 тижнів (принаймні) ... [-]
Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
53 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Horizon International Flight Academy

Мета курсу польоту інструктор повинен надати кандидату з можливістю інструктувати студента до рівня, необхідного для видачі ліцензії. ... [+]

Мета курсу

Мета курсу польоту інструктор повинен надати кандидату з можливістю інструктувати студента до рівня, необхідного для видачі ліцензії.

Сілабус Курсу Теоретичні знання: 125 годин Політ Навчання: 31.5 годин Тривалість курсу: 14 тижнів

структура курсу

FI (H) курс є повна програма навчання час, студентські інструктори практикують планування періодів уроків приміщення класу і розвивати свою здатність давати короткі і довгі брифінги. На цьому етапі студент інструктор буде викладатися, щоб продемонструвати і оцінити всі вправи з правого сидіння.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
14 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Horizon International Flight Academy

Мета навчального курсу за приладами є підготовка кандидата до рівня кваліфікації, необхідної для видачі за приладами. ... [+]

Мета курсу

Мета навчального курсу за приладами є підготовка кандидата до рівня кваліфікації, необхідної для видачі за приладами. Рейтинг приладу потрібно для пілота літати за правилами польотів за приладами (ППП).

Сілабус Курсу Теоретичні знання: 210 годин Політ Навчання: 50 годин Тривалість курсу: 17 тижнів

структура курсу

(H) курс IR є повна програма навчання час, навчальна програма охоплює такі теми:... [-]

Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
17 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

HORIZON FLIGHT ACADEMY