Horizon International Flight Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на сайт Horizon Міжнародної академії польотів

Заснований в міжнародному аеропорту Аль-Айн і спеціально побудованому для підготовки до польотів, Horizon International Academy Політ служить еталоном для підготовки пілотів на Близькому Сході.

Круглий рік сонячне небо і погодні умови в Аль-Айні пропонують менше днів, втрачених через погану погоду і місцевості має додаткову перевагу уявлення багато можливостей для обмежених сценаріїв потужності, гірський політ, і навчальні умови пустелі Доставляємо неперевершену льотної підготовки, пропонуючи вертолітні Пілотні курси. Наші співробітники та студенти як і раніше зосереджені на досягненні найкращих можливих результатів і, отже, отримати кращі можливі переваги для роботи в якості пілота.

Горизонт Академія Політ

ПРО НАС

Організація Premier Flight Training Близького Сходу

Горизонт світового класу польоту організація навчання, надаючи інноваційні, індивідуальні навчальні рішення для комерційних і військових замовників по всій Південній Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці. З квадратного метра об'єкта 5000 в Міжнародному аеропорту Аль-Айн, програма підготовки польоту горизонту використовує держава-оф-сучасне обладнання і використовує кращі ресурси для навчання пілотів цілей.

Затверджено ОАЕ GCAA і EASA

Ілюстрацією високі стандарти вимог експлуатації і безпеки, навчальні програми Horizon слідують Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA), раніше спільної авіації (JAA) навчальний план. Навчальні курси як для фіксованого крила і гвинтокрилих несуть схвалення ОАЕ Генеральний цивільної авіації (GCAA), а крім того з нерухомим крилом навчальні курси схвалені EASA.

Горизонт проводить навчальні курси для окремих осіб і установ по всій широті ліцензування льотного екіпажу, від ліцензії приватного пілота на лінійного пілота авіакомпанії і рейтинги пілота-інструктора. Це Академія вибору для комерційної програми підготовки пілотів Etihad Airways ", а також забезпечує підготовку в області оборони і поліції секторів. Академії накопичилося більше 70 000 льотних годин з більш ніж 500 випускників і пілот-інструктор.

розширення Footprint

З експоненціальне зростання прогнозується для авіаційної промисловості, Horizon продовжує розширювати свій досвід навчання і портфель клієнтів. З метою стати провідною організацією льотної підготовки в Південній Азії, на Близькому Сході і в Північній Африці, горизонт рухається в Південно-азіатський ринок, забезпечуючи його підготовки фахівців для більш широкої клієнтської бази.

Горизонт завершив угоду про спільне підприємство з Абу-Дабі Aviation (ADA), щоб встановити розширений навчальний політ центр в Абу-Дабі, присвячений виступає глобальних комерційних і оборонних клієнтів. Розширення в тренажерної підготовки повної руху сприяє місії Horizon, щоб бути на передньому краї льотної підготовки технології та інноваційного навчання, пропонуючи гнучкі, економічно ефективні, індивідуальні рішення для своїх клієнтів, що підтримують найвищі стандарти безпеки, якості та ефективності.

Про компанія Mubadala Development Company

Місія Mubadala розвитку компанії полягає в використанні експертних знань і ресурсів для створення стійких фінансових доходів, будувати бізнес, розвивати кластери експертизи, а також створювати нові галузі промисловості. Компанія прагне стати каталізатором у справі сприяння амбітного плану до 2030 року в Абу-Дабі, щоб перетворити місцеву економіку.

Mubadala Aerospace, бізнес-підрозділ компанії Mubadala Development допомагає встановити Абу-Дабі в якості глобального аерокосмічного ступиці, наріжним каменем економічної стратегії диверсифікації емірату, на основі довгострокових, капіталомісткі інвестиції. Mubadala Aerospace розумно інвестує в мережу міжнародних підприємств, які забезпечують високу продуктивність світового класу, інноваційні продукти і послуги з доданою вартістю для своїх клієнтів, налагодження взаємовигідних партнерських відносин, і спекулюючи на ринкових можливостей.

Зосередження уваги на ряді секторів, таких як MRO, OEM, Aerostructures, і льотної підготовки, її портфель компанії включають в себе: ADAT, Санад, страти, SR Technics, Horizon, AMMROC і Piaggio Aero. Кожна з цих компаній має великий досвід у своїй галузі і виконує з взаємним прагненням бути кращими в своєму класі. Корпус багато з цих світового класу є в Nibras Аль-Айн аерокосмічного парк, розташований в місті Абу-Дабі Аль-Айн. Цей парк в даний час спільно створених Mubadala Aerospace і Абу-Дабі Аеропорт Company (ADAC).

Інвестуючи в місцеві таланти, Mubadala Aerospace розробляє майбутніх лідерів, створюючи середовище, в якій вони можуть реалізувати свій потенціал. Mubadala Aerospace пропонує світового класу стипендії та стажування з високими компанії профільні надання ОАЕ і громадянам доступ до найкращих міжнародних програм.

Mubadala Aerospace також інвестує в дослідження і розробки, створення капіталу знань, а також зміцнення доморощені базу інформації, яка може бути використана для просування глобальної аерокосмічної промисловості і підтримувати конкурентоспроможність. Mubadala Aerospace надає передові сучасні рішення, готові для використання в місцевому, регіональному і глобальному аерокосмічному ринку.

Горизонт Академія Політ

Наше бачення, місія та цінності

Зір

Для того, щоб стати провідною організацією льотної підготовки на Близькому Сході, підтримуючи зростання регіональної авіаційної галузі та досягнення стійкої фінансової віддачі для наших партнерів.

Місія

Надаючи інноваційні навчальні рішення світового класу і постійно розширювати і налаштовувати наші пропозиції, ми пропонуємо винятковий досвід навчання для пілотів і економічно ефективної, доданої вартості рішення для клієнтів.

Дисципліна

Ми строгий, систематичний характер, і ретельне забезпечення найвищих стандартів безпеки, якості та ефективності у всьому, що ми робимо.

Стандарти світового класу

Ми сповнені рішучості встановити новий еталон якості для регіону. Ми шукаємо інноваційні рішення для того, щоб постійно покращувати наш сервіс.

Робота в команді

Ми розуміємо силу команди. Ми працюємо разом, розділяючи відповідальність і успіх для досягнення нашої спільної мети.

Орієнтовані на клієнта

Ми сповнені рішучості, щоб додати цінність для наших клієнтів. Ми створюємо індивідуальні програми і «замовних» рішень, які відповідають їх індивідуальним потребам.

керований

Ми доведений до успіху, поставляючи на наш мандат і оснащення наших зацікавлених з ресурсами, необхідними їм рости.

Горизонт Академія Політ

Розташування

Абу-Дабі

Horizon International Flight Academy

Address
majlis Alain - Shakhboot Bin Sultan St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 3 785 5550